“Bridgertoni” näitlejad toetavad Jessica Madsenit, kui ta “armub naisesse”

Jessica Madsen Jamie McCarthy / Getty Images

Bridgertoni täht Jessica Madsen Valmis uhkuse kuud tähistama, et toetada oma Netflixi kaaslasi.

“Armunud naisesse, sellest kõva häälega ja selle üle uhke! 🌈32-aastane Madsen, kes kehastab Netflixi draamas Cressida Cowperit, kirjutas laupäeval, 1. juunil Instagrami vahendusel.

Madsen kirjutas selfie’le, millel oli seljas värviline lipsuga värvitud särk, silmade all vikerkaareehted ja ämbrikübar, millel oli kiri “Love Supreme”.

Mitmed tema Bridgertoni kaaslased on Instagrami postitust kiitnud, sealhulgas Jonathan Bailey (kes avalikult queer) ja Nicola CoughlanMõlemad jätsid kommentaaride sektsiooni südame emotikonid.

“Armastan sind uuuuuu 💛Hannah Doddkes mängib Francescat, vastab.

Madsen tuli eelmisel aastal Pride’i kuul avalikult biseksuaalsena välja.

“Muideks…. Head Pride’i kuud 🌈❤️” kirjutas ta 2023. aasta juunis Instagrami vahendusel, jagades pilti, millel on kirjas: “Biseksuaalid ei aja segadusse.”

Jonathan Bailey Nicola Coughlan Jessica Madsen jagab toetust naise armumisele

Jessica Madsen Jessica Madseni / Instagrami loal

Kuigi Madseni tegelik armuelu on lahendatud, on see ekraanil veidi keerulisem. Nagu fännid nägid Bridgertoni 3. hooaja esimesel poolel, otsis Cressida pulmapoest paari. Vaatamata sellele, et Cressida pole kosilasest huvitatud, saab ta sõbraks Eloise Bridgertoniga (Claudia Jessie) fännid on oletanud, et selles võib olla midagi enamat kui lihtsalt platoonilise sideme loomine.

“Eloise avaneb talle täielikult ja ma armastan seda, mida nad loovad, mis on teineteise jaoks tõeliselt turvaline ruum,” rääkis Madsen eelmisel kuul Deciderile. “Sest, tead, me võime tõesti eeldada, et Cressida on väga kaitsev, kui keegi ütleb, et see, mida te teete, pole õige. Näete, et ta võib sellega teravaks saada. Kuid ta on sellele tõesti avatud ja talle meeldib: “Oh! jumal OKEI.'”

Jonathan Groff ütles, et tuli oma venna juurde

Seotud: Kuulsuste väljatuleku lugu

Heitke pilk tagasi emotsionaalsetele ja inspireerivatele lugudele LGBT-kuulsustelt läbi aastate, sealhulgas Wentworth Milleri, Ellen Page’i, Jodie Fosteri ja teistelt.

Ta jätkas: “Tead, seal on usaldus ja nad on üksteise vastu uudishimulikud, sest nad on nii erinevad ja Eloise õpib tema kaudu palju selle kohta, kui erinev on tema elu. Ja tead, nad avavad oma vaatenurki, sest nende olukorrad on nii erinevad.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Madsen märkis ka, et talle meeldib “absoluutselt” see, et fännid arvavad, et Cressida ja Eloise’i side on “queer-coded”.

“See oleks parim! Jah, ma mõtlen, see oleks lahe,” purskas ta. “Ma tahaksin arvata, et see oleks mõistlik, sest noh, ta ei saanud meest. Niisiis, valik, miks mitte tüdruk? Aga jah, mul pole tõesti õrna aimugi.”

Pole teada, kas Cressida ja Eloise saavad saates kokku. sees Julia QuinnBridgertoni romaani kaks tegelast abielluvad meestega.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *