Bridgertoni Nicola Coughlan ei pea olema julge, et oma keha paljastada

Nicola Coughlan Robert Okine / Getty Images

Naised üle maailma tähistavad sel nädalal Bridgertoni tõttu Nicola Coughlan Kavalalt lükkas kõrvale mõistatusliku küsimuse oma keha kohta ja kinnitas seda, mida miljonid meist juba teavad – kui kõhn sa oled seksika ja ihaldusväärse olemisega.

Coughlani Bridgertoni tegelaskuju Penelope on Netflixi Regency draama 3. hooajal läbi elanud üsna hiilgavalt, kuid õnneks on sellel väga vähe pistmist tema kaaluga ja kõigega, mis on seotud stiili ja enesekindlusega. Ja ometi küsiti 37-aastaselt iiri näitlejannalt (jah, 37! Kui imeline on ka tema nahk?) nädalavahetusel Iirimaal Dublinis toimunud fännietendusel otse-eetris, kas ta on “julge” oma täiesti tavalist ekraanile panna. keha.

Tema laitmatu vastus on sotsiaalmeedias levima hakanud. “Teate, see on raske, sest ma arvan, et minu kehatüübiga naised – täiuslike rindadega naised – ei näe me end ekraanil piisavalt,” ütles ta kidura naeratusega. “Olen väga uhke, et olen Perfect Breastsi kogukonna liige. Loodan, et teile meeldib neid vaadata.”

Pärast seda, kui Bridgerton naasis oma kolmandat hooaega, kus Coughlan võttis peamise rolli, on tema keha ja selle üle, kas ta on “paks”, palju vaieldud. Aga tõsiselt, keda see huvitab? Nagu paljudel meist, kes pole professionaalsed modellid, sportlased ega tõsielustaarid, on tal ilmselt kapis mõnes suuruses riideid. Seda seetõttu, et lahja ei pea olema täieliku ja sisuka edumaa jaoks prioriteet ja — jah! – Seksikas elu. Peategelase jõul ei ole küljes kleidikuju; See kõik on seotud enesekindluse ja keemiaga. Ja olenemata tema “kehatüübist”, jooksevad Penelope 3. hooaja tassid nendega.

Sisaldab aastaringselt ägedaimat teleseksistseeni

Seotud: Auravad teleseksistseenid: “Bridgertonist” kuni “Maxton Hallini”

Alates Bridgertoni Kateist ja Anthonyst kuni Maxton Halli Ruby ja Jamesini on fännid aastate jooksul nautinud mitmeid meeldejäävaid seksistseene oma lemmiktelepaaride vahel Netflixi Regency sari kergitas algselt kulme Daphne (Phoebe Dinevore) arvukate auravate hetkedega 1. hooaja jooksul. ja Simon (Regé-Jean Page). 2. hooaeg ees, looja […]

Tore, et Coughlan ei vääristanud seda rumalat küsimust tõsiseltvõetava vastusega oma keha omamise ja selle kohta, kui “julge” ta oma puude pärast on, kuid hiljuti rääkis ta lähemalt sellest, mis tunne on ekraanil seksikas olla. “Seal on stseen, kus ma olen kaamera ees väga alasti ja see oli minu idee, minu valik,” ütles ta. “See tundus kõigist mu keha ümber peetud vestlustest suurim “fk you”. See oli hämmastavalt jõudu andev.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Coughlan rääkis ka sellest, kuidas ta varem sõlmis Penelopega rahu filmis “Dowry”, kuid eelistab nüüd oma parimat elu ekraanil elada. “Pärast kahte hooaega oli tore, et sain lõpuks midagi meelitavat kanda ja see aitas tegelaskuju väga hästi,” ütles ta. “Ta pidi saama enesekindlust ja see aitas ka minul enesekindlust saada.”

Ja siin on saladus kõigile, kellel pole piisavalt vedanud olla Coughlani Perfect Breastsi kogukonna liige: riiete seljast võtmine, kui te ei ole nullsuuruses, ei ole “julge”, see on lõbus. Tõde on see, et täiusliku rinnakogukonna liikmed on sageli kõige enesekindlamad, kui nad on alariietatud – sest erinevalt 19. sajandi kõrgseltskonnast ei ole 21. sajandi mood sageli loodud rindade ja kumeruste jaoks.

Kui aga hüppate Zoomile või lähete baari täis Regency riietuses ja raske rinnaga otse Bridgertonist välja, arvavad inimesed, et olete kas täielik hull või olete teel ajaloolisele taasesitusfestivalile. Aluspesu võib aga olla üsna julgustav – nii et meie keskmise suurusega tüdrukud teavad tüütut “kas ta on paks?” Arutage ja veetke selle asemel aega, otsides guugeldades olulisi, elumuutvaid teemasid, nagu “Bridgertoni dekoltee jaoks parim rinnahoidja”. Nüüd on see suur küsimus, millele me tõesti vajame Coughlani vastust…

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *