Brittany Cartwright murrab Lala Kenti lapsehoidjate vaenu teemal vaikuse

Brittany Cartwright ja Lala Kent Steven Simeon/FilmMagic; Fraser Harrison / Getty Images

Oru täht Brittany Cartwright Vanderpump on oma tüli reeglite staariga avalikult öelnud Lala Kent.

“Ma jätan selle lühikeseks ja armsaks, sest ma ei teadnud, et ta sellest kokkutulekul räägib,” ütles Cartwright reedel, 7. juunil oma taskuhäälingusaate “When Reality Hits” saates. kaassaatejuht Costeri ja abikaasaga. Jax Taylor. “See võttis mind tagasi, sest sel hetkel oli ta minu ees juba vabandanud, [and] Ma vabandasin tema ees varem. Nii et meil oli kõik hästi, kõik oli hästi, nii et ma oksendasin natuke. Näiteks: “Miks seda kokkutulekul räägitakse?”

Vanderpump Rules’i 11. hooaja taaskohtumise kolmas osa jõudis eetrisse 28. mail Bravos. 33-aastane Kent selgitas taaskohtumise ajal, et tema probleemid Cartwrightiga (35) said alguse Cartwrighti ja Lala ema vahelisest tekstivahetusest, Lisa Burningham. The Valley Star küsis Burninghamilt, miks ta palkas sama lapsehoidja, kelle Cartwright ja Taylor oma 3-aastase poja Cruzi jaoks palkasid.

“Päev, mil minu sugu avalikustati, käitus Brittany nii, nagu oleks tal rahast väljas,” rääkis Lala saatejuhile Andy Cohen Leppimise aeg. “Ta jõudis mu ema poole ja oli oma taskust väga kuningas.”

Juhend Lala Kenti suurimate tülide kohta tema Vanderpump Rules Costarsiga 795 aasta jooksul

Seotud: Lala Kenti viimaste aastate suurim vaen oma VPR-i kaaslastega

Lala Kent pole hoidunud rääkimast mõnele oma Vanderpumpi reeglite kaaslasele, mida nad temasse suhtuvad. Kent liitus Bravo sarja näitlejatega 4. hooajal külalisstaarina. Ta sattus 6. hooajal peaosatäitjate hulka, kinnitades end frantsiisi peategelaseks. Kui Kent […]

Ta lisas: “Päev, mil ma saan teada, et meil on tütar, ärge saatke mu emale sõnumit ja öelge: “Kas sa tõesti palkasid meie lapsehoidja ilma meie loata?” Esiteks olete Kentuckys [your son] Cruz ja ta ütles: “Jax karjub.” Ja ma ütlesin: “Noh, Jax peab mulle helistama, et ma saaksin ta elusalt ära süüa.”

Rääkides teemal “Kui reaalsus tabab”, selgitas Brittany, et tema ja Lala on sellest ajast peale leppinud, nii et ta “ei saanud tegelikult aru”, kui probleem VPR-i kokkutuleku ajal uuesti päevakorda kerkis.

“Ma armastan Lalat ja minu viga oli tekstisõnumi kirjutamine, mis oli tore sõnum – ma ei oleks kunagi kellegi suhtes ebaviisakas ega kuri, lubage mul teha see väga selgeks,” jätkas Cartwright. “Kuid ma tegin sel päeval sõnumi kirjutamisega vea, ma poleks tohtinud seda teha. Ma vabandan selle pärast kohe.”

Britney Spears ja Alyssa Milano ootamatu kuulsuste vaen

Seotud: Ootamatu kuulsuste vaen, mida me kunagi ei näinud

Kuulsuste tülid on nii põnevad, et sellele teemale on pühendatud isegi auhinnatud Ryan Murphy antoloogiasari. Kuigi mõned A-nimekirja veiselihad tunduvad vältimatud – näiteks Nicki Minaj vs. Cardi B või Jef Holm vs. Arie Luyendyk Jr. – näivad tulevat eikuskilt. Näiteks Freddie Prinze Jr rääkis halvasti […]

Cartwright lisas, et temal ja Jaxil kulus “kaua aega”, et leida lapsehoidja, keda nad “Cruise’i tõesti usaldasid”, öeldes, et nende poeg “vajab teatud inimesi, kes on püsivad ja oma elus”. Ta märkis ka, et olukord kõlas kokkutulekul hullemini kui tegelikult.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Siin oleme sõna otseses mõttes ainult mina, Jax ja meie lapsehoidja. Seetõttu oli see minu jaoks oluline, ”sõnas ta. “See ei ole mingil muul põhjusel. Kui ma oleksin teadnud või küsinud, oleksin vastanud: “Jah, kindlasti, jätkake. Kasutage teda selleks päevaks!’ See oli rohkem kui šokkväärtus.”

Ta lõpetas: “Mina ja Jax olime juba nii halvas kohas, nii et kirjutasin sõnumi päeval, mida ma poleks pidanud. Kuid me juba vabandasime üksteise ees ja oleme sellest ajast üle saanud.”

Mis puudutab Kenti, siis küsimusele, kas ta tülitses endiselt Cartwrightiga oma Amazon Live’i ajal 31. mail, vastas VPR-staar: “TBD. Mulle meeldib see vastus.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *