Brittany Mahomes toetab Kaitlyn Clarki

Brittany Mahomes Taylor Hill / WireImage

Caitlin Clarke Impact ei näita aeglustumise märke.

Brittany Mahomeskes on abielus Kansas City Chiefsi tagamängijaga Patrick MahomesPärast seda, kui Indiana Fever laupäeval, 1. juunil peetud mängus Chicago Sky vastu uustulnuka maapinnale surus, jagas 22-aastane Clark oma toetust.

28-aastane Brittany kirjutas pühapäeval, 2. juunil Instagram Storiesis: “@caitlinclark22 jätkake samas vaimus!! Sa oled pallur ja on uskumatu näha, mida sa mängu ja naiste spordi heaks teed!!”

Brittany postitus märkis ära laialdase tähelepanu, mida mäng pälvis pärast seda, kui 22-aastane Clark oli Indianapolises Gainbridge Fieldhouse’is peetud mängu ajal vastase poolt maapinnale löödud.

Caitlin Clarke Jason Sudeikise kuulsuste fännid Travis Scott Tom Brady ja veel 139 inimest

Seotud: Caitlin Clarki kuulsuste fännid: Jason Sudeikist Travis Scottini

Caitlin Clark muudab naiste korvpalli kurssi oma rekordilise statistika ja kaugvisetega – ja kuulsused panevad tähele. Vanem Iowa Hawkeyesi valvur viskas põhihooajal keskmiselt 32 punkti mängus ja tõusis märtsis NCAA I divisjoni meeste ja naiste korvpalli kõigi aegade resultatiivseimaks mängijaks. […]

Vaatamata vaidlustele võitis Indiana Fever 71:70.

Näib, et naiste korvpall pole ainus spordiala, mida Bretagne naudib. Tema ja 28-aastane Patrick sõitsid 4. mail Floridasse, et osaleda vormel-1 Miami Grand Prix’l.

Paari, kellel on kaks last, tütar Sterling (3) ja poeg Bronze, 17 kuud, märgati ürituse kvalifikatsiooniturniiril enne American Expressi Carbon Beachi peol osalemist ja seejärel võistluspäeval endal.

Patrick rääkis oma naise loomulikult toetavast loomusest, käsitledes seda 2. mai podcasti “Impulsive” osas.

Patrick Mahomes ja Brittany Matthews – suhte ajaskaala

Seotud: Patrick Mahomesi ja naise Brittany Mahomesi suhte ajaskaala

Patrick Mahomesi ja Brittany Matthewsi romantika annab meile kõik tunded – alustades nende keskkooliaegsetest kallimatest. Paar sai alguse kahe sõbrana Texases, kes käisid koos koolis. Kansas City Chiefsi tagamängija sai Matthewsiga lähedaseks 2011. aastal, kui ta oli Whitehouse’i keskkoolis alles esmakursuslane. pärast […]

“Ma arvan, et inimesed ei saa aru, kui palju ta on,” ütles Patrick salvestuse ajal. “Ma mõtlen igapäevaste asjade eest hoolitsemist ja selle muutmist, kus saan keskenduda jalgpallile ja keskenduda oma käsitööle ja kõigele muule sellisele.”

Ta jätkas,”[She’s] Kuulsuste saali ema ja kuulsuste saali kuuluv naine, [which] See teeb asja palju lihtsamaks. Ma mõtlen, et kui tuled koju ja su parim sõber on seal ja sa saad lihtsalt aega veeta, tekitab see alati soovi seal olla ja ta sunnib mind olema suurepärane ja ta on ise palju toredaid asju teinud.

Brittany toetus Clarke’ile, kes oli selle aasta alguses WNBA drafti number 1, järgneb kuulsuste jadale, kes on avaldanud oma imetlust murrangulise sporditähe vastu.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

GettyImages-2148756903-Caitlin-Clark-at-2024-WNBA-Draft

Caitlin Clarke Sarah Steer / Getty Images

Aston Kutcher Ja Mila Kunis Neid märgati koos nende kahe lapse, Wyatti ja Dimitriga, reedel, 24. mail WNBA WNBA mängul Los Angeles Sparks vs. Indiana Fever harvaesineval avalikul esinemisel.

Paar tõi oma lapsed kohtusse, et kohtuda Clarkiga, samal ajal kui sotsiaalmeedia kaadrid näitasid, kuidas tütar Wyatt (10) puhkes rõõmust nutma. Mõni hetk hiljem poseeris Clark neljaliikmelise perega fotol.

Laupäeval, 25. mail astus 46-aastane Kutcher sotsiaalmeedias Clarki avalikult õnnitlema. „W1 @caitlinclark22 rekvisiidid. Veelgi suurem rekvisiit kellelegi! Tehke oma võte! #hawkeyes,” kirjutas näitleja Instagrami vahendusel.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *