Brooke Edenile öeldi, et kui ta välja tuleks, kaotab ta oma kantrimuusikakarjääri

Brook Eden Foto Daniel Del Valle / Getty Images

kantrilaulja Brook Eden Ta teadis, et tal pole muud valikut, kui elada oma elu uhke ja uhke naisena, rääkides ajalehele Us Weekly, et “kantrimuusika räägib tõest”.

Sinna jõudmine võttis siiski aega. Eden tunnistas laupäeval, 8. juunil Nashville’is CMA Festi ajal meile, et talle öeldi, et tema võimalused kantriartistina on möödas.

“Esindust on olnud nii vähe [of LGBTQIA+ people] Nii kaua, eriti kantrimuusikas, ja nähtavust polnud, sest tead, kui inimesed hakkasid välja tulema, öeldi neile, et sa kaotad oma karjääri,” rääkis ta. “Ma mõtlen, et mulle öeldi, et kaotan karjääri varakult.”

35-aastane Eden oli alguses hirmust kohkunud, öeldes, et tal on oma naisega suhe. Hillary Hoover Varjas viis aastat. Pärast ilmumist on ta leidnud väga toetava kogukonna, kuhu kuuluvad kantrimuusika suurimad nimed.

Kantrimuusika suurim paar Faith Hill on Tim McGraw

Seotud: Kantrimuusika suurim paar

Olgu keskkooli kallikesed või teine ​​võimalus armastuseks, selle riigi paarid on selles pikas perspektiivis. Faith Hillil ja Tim McGrawil on olnud armastuslugu läbi aegade. Nad sõlmisid 1996. aastal sõlme ning tervitasid vastavalt 1997., 1998. ja 2001. aastal tütreid Gracie, Maggie ja Audrey. vaatamata […]

Ametis Edeni pulmas Hooveriga Trisha Yearwoodkelle abikaasa Garth Brooks Bob Dylani standard “Make You Feel My Love”.

“Trisha ja Garth on olnud nii uskumatud toetajad,” ütles Eden meile. “Kui ma laulsin temaga “Ta on armunud tüdrukusse”. [Grand Old] Opry, me just kihlusime, nii et töötame Opry kallal ja meil on palju emotsioone ja Trisha ütles: “Tüdruk, mida ma selles pulmas teen? Kas ma olen lilleneiu? Kas ma olen peigmees? Milliseid ülesandeid ma täidan? Mida ma teha saan?’

Trisha Yearwood ja Garth Brooks saadavad

Seotud: Garth Brooksi ja Trisha Yearwoodi suhe: ajaskaala

Garth Brooks ja Trisha Yearwood on kantrimuusika üks kuulsamaid paare, kuid neil on kindlasti olnud tõusud ja mõõnad. “Inimesed arvasid: “Noh, kaks kuulsust, kes tegutsevad samas äris, nad ei pea vastu,” rääkis Yearwood 2018. aastal ajalehele Us Weekly. “Olen sellesse perekonda investeerinud, seda ma tahan endale. […]

Yearwood ja Brooks on pikka aega olnud LGBTQIA+ kogukonna liitlased; Brooks võitis 1993. aastal GLAADi meediaauhinna laulu “We Shall Be Free” eest. Laul oli avaldamise ajal vastuoluline, kuid Brooks on sellest ajast saati esitanud seda aastatuhande märtsil Washingtonis, geiõiguste meeleavaldustel riigi pealinnas 2000. aastal ja president Barack Obama 2009. aasta avakontserdil.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Eden omalt poolt tunneb kindlasti armastust.

“Sellest Pride’i kuu seisnebki,” ütles ta laupäeval. “Kantrimuusika räägib tõest. Ja nii kaua, teate, pole me saanud rääkida oma tõtt ja on palju inimesi, kes pole tundnud end siin esindatuna. Nii et see, et saaksin rääkida oma tõtt ja lihtsalt omada seda kaasatust, mis on kantrimuusika, on see minu jaoks.

Aruanne Jeremy Parsonsilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *