Brownwyn Wyndham-Burke popitab Xanaxit enne filmi “RHOC” filmimist

Brownwyn Wyndham-Burke Ei saanud hakkama Orange County tõeliste koduperenaiste näitlemise survega.

“Olen leidnud, et on juhtunud üsna ebamugavaid asju [on RHOC] Kas see polnud õige? Jah, absoluutselt,” ütles ta reedel, 7. juunil Nashville’is CMA Festis väljaandele Us Weekly. “Ma mõtlen, et pidin mõnikord enne filmimist Xanaxit poputama, sest mu vererõhk oli nii kõrge ja see pole lihtsalt õige.”

Windham-Burke lahkus RHOC-ist 2021. aastal ja kolis lõpuks koos oma naise Jennifer Spinneriga Nashville’i. Wyndham-Burke tunnustab ka New Yorgi tõelisi koduperenaisi Leah McSweeneyKohtuasjad frantsiisivõtjate ja tegevtootjate vastu Andy Cohen.

McSweeney esitas nii Coheni kui ka Bravo vastu hagi, väites, et saade lõi töökoha, mis soodustas ainete kasutamist. Hagis väidetakse ka, et Cohen “premeeris koduperenaisi, kellega ta kokaiini tarvitas, soodsama kohtlemise ja toimetamistega”.

Coheni esindajad on süüdistused tagasi lükanud. Bravo ütles avalduses, et Coheni vastu esitatud väited on pärast saatejuhi uurimist “põhjendatud”.

“Ma olen Leah’ga head sõbrad,” ütles Wyndham-Burke reedel. «Ta meeldib mulle väga ja toetan tema tegemistes. Mul oli väga sarnane kogemus ja ma tean, et see pole kõigi kogemus. Mul on kindlasti asju, mis juhtusid väljaspool lava.”

“See ei olnud Bravo ega Andy Coheniga,” lisas ta. “Meil Leah’ga oli mõlemal sarnased olukorrad, kus hakkasime saates uuesti jooma, saamata aru, mis meie probleemid on. Oli asju, mida mul kästi või paluti teha, mis ei olnud õiged.”

Windham-Burke ütles meile, et ta pole kindel, kas Cohen on kohtuasja õige sihtmärk, nimetades teda “figuuripeaks” ja märkides, et ta “ei ole”. [her] Boss.” Ta märkis ka, et Cohen ei palunud tal kunagi isiklikult narkootikume tarvitada, nagu väidab McSweeney.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kas ta tegi koduperenaiste juures narkootikume? Ma ei tea, kas ta teeb seda minuga,” ütles ta. “Ma olen rääkinud [McSweeney] Reaalses elus. Ma tean tema kogemust ja see on tõeline… Ma arvan, et peaksite naisi sellistes olukordades toetama.”

Windham-Burke oli meiega vesteldes avameelne, paljastades isegi, et kasutab praegu Ozempicit kaalu langetamiseks pärast seda, kui Nashville’i kolides oli kokku puutunud lõunamaise toiduvalmistamise tegelikkusega. Wyndham-Burke võtab Ozempici kasutamise kokku järgmiselt: “Ma vajasin abi. Sain abi. Mu naine on näljane.”

Aruanne Jeremy Parsonsilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *