Caroline Stanbury RHODubaist jagab 48-aastaselt oma IVF-i hirmu

Carolyn Stanberry Mindy Small / Getty Images

The Real Housewives of Dubai staar Carolyn Stanberry 48-aastaselt said selgeks võitlused laste saamise nimel.

Pole otsustatud, kas Caroline soovib oma mehega rasestuda või kasutab muid vahendeid, näiteks asendusemadust. Sergio Carrollokellega ta abiellus 2021. aasta detsembris.

“Minu arst arvab, et suudan kanda veel ühe lapse… ja ma tunnen end kõige tervemana, mis ma kunagi olnud olen,” kirjutas Bravo staar essees, mis avaldati reedel, 7. juunil veebisaidile Today.com.[But] Minu vanuses teise lapse sünnitamine on raske otsus.”

Caroline jagab endise abikaasaga tütart Yasminit (18) ning kaksikuid Jacki ja Aaronit (14) Sam Habib. Ta teab, et 29-aastasest Sergiost saab “suurepärane isa”, lisades: “Ta väärib isaks saamist. Ja see võib olla lõbus! Võib-olla olen nüüd valmis kaevikutesse tagasi minema. Ma tean täpselt, mida oodata, nii et ma ei oleks nii hämmingus.”

Julia Louis-Dreyfus meenutab

Seotud: Staarid, kes on näinud vaeva, et lapsi eostada, jagavad oma viljakushädasid

Paljude kuulsuste vanemate, sealhulgas Chrissy Teigeni ja John Legendi jaoks on see olnud raske tee lapsevanemaks saamiseni. Pärast seda, kui kehaväline viljastamine esimesel katsel ei toiminud, mõtles Teigen, kas ta oli midagi valesti teinud. “Sa lihtsalt otsid midagi, mida süüdistada, eriti iseennast,” selgitas Teigen aprillis New Yorki ajakirjale The Cut. […]

Kui Caroline ja Sergio uurivad kõiki võimalusi, jagab ta, et ta võitles preeklampsiaga – tüsistusega, mis põhjustas varasemate raseduste ajal püsivalt kõrge vererõhu.

“Mul oli preeklampsia kõigi oma beebidega ja ma jäin kaksikutega väga haigeks,” selgitas Caroline. “Minu lapsed on minu terviseriskide tõttu minu lapse kandmise vastu.”

Caroline ja Sergio alustasid IVF-i protsessi 2022. aastal ning neil on nüüd embrüo, mida tõsielustaar nimetab “jääbeebi poisiks”.

“On põnev teada, et seal on loode, kuid Sergio jaoks on see murettekitav,” kirjutas Caroline. “Ta mõtleb, et võiks järgmise aasta jaanuaris teha uue IVF-i ringi ja proovida veel ühte või kahte embrüot.”

RHODubais Caroline Stanbury jagab 48-aastaselt oma hirmu rasestuda ja teha IVF-i

Carolyn Stanberry Kevin Mazur / Getty Images jaoks Atlantis the Royale

Caroline soovitas Sergiole kasutada munadoonorit, kui järjekordne IVF-i voor ebaõnnestub, ja selgitas: “See on suurepärane võimalus, mis sobib paljudele inimestele, kuid see ei ole midagi, mida Sergio kaaluks. Ta tahab, et meie laps oleks meie mõlemad bioloogiliselt.”

Lisaks nende käimasolevale vestlusele IVF-i teemal paljastas Caroline, et nad “otsivad surrogaate”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma poleks kunagi arvanud, et olen olukorras, kus ma loen, kuidas leida teist naist, kes mu last kannaks, ja proovin välja mõelda, milline see välja näeb,” ütles Caroline. „Mis siis, kui ta tahab elada teises riigis? Mis siis, kui Sergio tahab oma kõhtu hõõruda? Selle kohta on miljon küsimust [I] Hetkel vastust ei ole.”

Lucy Liu meenutab oma otsust kasutada poja Rockwelli tervitamiseks surrogaati

Seotud: Kuulsused, kes kasutasid imikute tervitamiseks surrogaate

Surrogaatemaduse poole püüdlemine! Lance Bass ja teised kuulsused on beebisid maailma toonud raseduskandjate abil. Laulja ja Michael Turchin said kaksikute vanemateks 2021. aasta oktoobris, kuid paar veetis kolm aastat, et oma perekonda luua. Endine NSynci liige ütles seda esmakordselt väljaandele Us Weekly 2018. aasta märtsis […]

Caroline’ile ei läinud korda see, et ta keskendus teismeliste kasvatamise ajal vastsündinule.

“Praegu lapse saamine tähendab seda, et samal ajal kui Yasmin ülikoolis läheb, lähen ma jälle mähkmeid vaatama,” muheleb Caroline ja lisab, et tahab lõpuks teistele positiivselt mõjuda, “üks asi on meil Sergioga. Annan kõigile lootust, et ma näitan naistele, et nad saavad 48-aastaselt edasi minna ja alustada täiesti uut elu.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *