Carrie Underwood jagab haruldast fotot 5-aastasest pojast Jacobist

Carrie Underwood. Jason Davis / Getty Images SiriusXM jaoks

Carrie Underwood 5-aastane jagab pilgu oma maagilisest mängukohtingust poja Jacobiga.

“Vii väikese mehe täna @sixflagsmagicmountainile emme/Jake’i aega veetma!” Underwood (41) kirjutas esmaspäeval, 3. juunil Instagrami vahendusel “Sõitsime, mängisime mänge, saime märjaks, sõime liiga palju jäätist ja kommi, ostsime juhuslikke suveniire ja veetsime kõigi aegade parima päeva!”

Oma viimases sotsiaalmeedia postituses Underwood, kes jagab abikaasaga ka 9-aastast poega Isaiah Mike Fisher — on jäädvustanud oma noorima lapse teemapargi lastesõbralikku osa uurimas. Kuigi tal polnud ratsutamiskogemust, pani Jack oma õnne proovile, kui mängis kummipardiga kalapüüki.

“See eluhooaeg lendab nii kiiresti,” jätkas Underwood. “Mul on hea meel, et saime võimaluse seda aeglustada ja lihtsalt üksteist terve päeva nautida!”

Perealbumi foto Carrie Underwoodist ja abikaasast Mike Fishersist koos lastega

Seotud: Carrie Underwoodi ja Mike Fisheri armas perehetk kahe pojaga

Carrie Underwood ja Mike Fisher on astunud kõik sammud, et olla oma kahe poja Isaiah ja Jacobi vanemad – ja head ajad veerevad endiselt. Nad tervitasid Jesaja 2015. aasta veebruaris, viis aastat pärast sõlmede sõlmimist. “Ta teeb mind iga päev terve päeva õnnelikuks,” rääkis Underwood eksklusiivselt ajakirjale Us Weekly. […]

Six Flags Magic Mountain vastas kommentaaride jaotises oma VIP-külalistele: „Meile meeldib põnev perepäev koos koolitusega meie põnevuseotsijatele! Näeme jälle!”

Underwoodi ema-poja väljasõit saabub siis, kui American Idoli võitja jõuab oma karjääri uute verstapostideni. Hiljuti tähistas “Before He Cheats” laulja Las Vegase residentuuri raames oma 50. etendust.

Hiljem sel suvel sõidab ta ka esimest korda Hawaiile Aloha osariigis esinema.

Kuigi väljamüüdud rahvahulga ees on suurepärane esineda, väidab Underwood, et tema suurim roll on siiani olla ema.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

NHL-i mängijate kuulsused naised ja tüdruksõbrad minevikus ja praegu: Candace Cameron Bure'ist Erin Andrewsini

Seotud: Professionaalsete hokimängijate kuulsused naised ja sõbrannad

Candace on leidnud armastuse Cameron Bure’i, Erin Andrewsi ja teiste kuulsuste professionaalsete hokimängijatega. Täismaja vilistlane kohtus praeguse abikaasa Valerie Burriga heategevuslikul hokimängul, mille võõrustas kostaar Dave Coulier. Need kaks sõlmisid 1996. aastal ja Cameron Bure on endiselt armunud. “Ka mind ajab ta palju naerma […]

“Mäletan, kui me esimest korda teada saime, et meil on see tulemas [Isaiah], see oli nagu “Kuidas me seda teeme?” Meie elud on nii hullud, ütles Underwood 2017. aastal väljaandele People. Puhkusele ja võib-olla kruiisile minek – need asjad on nii olulised, nagu ma ütlesin, pere jaoks aja leidmine. Selles on asi.”

Kui ajakava lubab, veedab “Cowboy Casanova” kunstnik õhtusöögilaua taga lihtsat perekondlikku aega. Ja jah, tal on rohkem kui hea meel süüa teha.

“Meil on perel palju toitu,” jagas Underwood 2023. aasta saates Today. “See ei ole reegel, see on see, mida me teeme ja ma armastan seda. Mulle meeldib süüa teha. Mulle meeldib meie toitu kasvatada ja see on see, mida ma naudin. Ma tahan, et nad seda mäletaksid.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *