Celine Dion on lubanud Hoda Kotbile, et naaseb ühel päeval lavale

Celine Dion Ta ei lasknud kõva mehe sündroomi diagnoosil oma legendaarset karjääri lõpetada.

“Mida see haigus teilt on võtnud?” Hoda Kotb küsis laulja nende eelseisva istumisintervjuu uues TODAY eelvaates teisipäeval, 11. juunil. 56-aastane Dion vastas: „See ei võtnud minult midagi ära. Ma lähen lavale tagasi, isegi kui pean roomama. Hoian käest kinni ja räägin. Ma hakkan.”

Ta lisas: “Ma olen Celine Dion, sest täna kuuleb mu häält esimest korda, mitte ainult sellepärast, et ma seda vajan või sellepärast, et mul on seda vaja. See on sellepärast, et ma tahan seda ja ma igatsen seda.”

Selle nädala alguses eetris olnud eelvaates jagas “My Heart Will Go On” laulja, mis inspireeris teda pärast aastaid vaikides kannatamist oma jäiga inimese sündroomi diagnoosiga välja tulema.

Seotud: Celine Dion, perekonna avameelsed tsitaadid võitlusest raske inimese sündroomiga

Celine Dion ja tema lähedased on pakkunud tervisevärskendusi keset tema võitlust jäiga inimese sündroomiga. Dion paljastas 2022. aasta detsembris, et pidi tervisehirmu tõttu mitu esinemist edasi lükkama. “Tere kõigile. Vabandust, et teiega ühenduse võtmine nii kaua aega võttis. Ma igatsen teid nii väga ja ma […]

“Ma ei suutnud seda enam teha,” ütles 59-aastane Dion Kotb. “Mida sa tahad mulle öelda? … Me ei teadnud, mis toimub.”

Dion, kes teatas, et tal diagnoositi haruldane neuroloogiline häire 2022. aasta detsembris, ütles, et ta ei võtnud aega oma tervisliku seisundiga leppimiseks, sest tema abikaasa võitles samuti oma elu eest. (Tema abikaasa ja kauaaegne juhataja, Rene Angelil, suri 2016. aasta jaanuaris 73-aastaselt pärast pikka võitlust vähiga. (Neil on ühised pojad Rene-Charles, 23, ning Nelson ja Eddie, mõlemad 13.)

“Ma pidin oma lapsi üles kasvatama. Ma pidin peitma. Ma pidin proovima olla kangelane. Tunne, nagu mu keha lahkuks minust, hoides kinni oma unistustest, ”selgitas ta. “Valetades oli koorem minu jaoks liiga suur. Ma valetan inimestele, kes viisid mind sinna, kus ma täna olen. Ma ei jaksanud enam.”

Celine Dion paljastab intervjuus Hoda Kotbiga TK jäika inimese sündroomi kohtaKevin Winter / Getty Images salvestusakadeemia jaoks

Paari vestluse teises tiiseris kiusas Dion Kotbi, et tema kange inimese sündroomi krambihoog oli valuliku vigastuse põhjus. «Mingil hetkel murdsin ribi, sest vahel, kui see on liiga raske, võib see mõne ribi katki minna,» rääkis ta.

Ta võrdles laulmist oma seisundiga, nagu “keegi lämbutab sind”, selgitades, et tema krambid võivad olla ka “kõhus, selgroos”. [and] Võib olla ribides.”

2022. aasta detsembris avaldas Dion sotsiaalmeedias, et tal oli mitu aastat varem diagnoositud jäiga inimese sündroom – ja katkestas haiguse tõttu oma Courage World Touri.

“Ma olen oma terviseprobleemidega tegelenud pikka aega ja mul on olnud väga raske nendele väljakutsetele vastu seista ja rääkida kõigest, mida läbi elan,” jagas ta toona Instagrami videos, lisades, et haigus. oli “a mõjutab ühte miljonist” ja see “mõjutab[s] igas suunas [her] igapäevane elu.”

Vaatamata oma haigusega võitlemisele ütles allikas 2023. aasta detsembris Us Weeklyle eranditult, et Dion on “võitleja”, kes “töötab arstide ja füsioterapeutidega, et paraneda”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Celine võtab aja maha, et keskenduda oma tervisele,” selgitas insaider, kuid tema meditsiinimeeskond kavatseb ta pärast kolimist lavale tagasi tuua.

Dionil on ikka õnnestunud mõned harvad avalikud esinemised, sealhulgas esineda 2024. aasta Grammy auhindade jagamisel.

“Kui ma ütlen, et mul on hea meel siin olla, siis ma mõtlen seda tõsiselt. Minu südamest,” ütles ta laval, kus ta esitles aasta albumit. “Need, keda on piisavalt õnnistatud, et olla siin Grammy auhindade jagamisel, ei tohiks kunagi võtta iseenesestmõistetavana seda tohutut armastust ja rõõmu, mida muusika meie ellu ja inimestele üle kogu maailma toob.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *