Chanel Emily Ratajkowski trendikas LWD vaid 26 dollari eest

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Olenemata aastaajast, meie peale võib alati loota Emily Ratajkowski Tule stiilis inspoga. Talvised külmad temperatuurid ei vastanud tema ähmasele mütsile. Ta juhatas kevade sisse neutraalsete toonidega. Samuti on supermodell kurikuulus selle poolest, et trallitab oma lemmiktossudes ägedaid tüdrukuid. Pole vahet, kas Ratajkowski on punasel vaibal või paparatso pildil, ta on alati kõndiv moeavaldus.

Viimati raputas ta selle suve üht suurimat trendi, väikest valget kleiti 29. mail pildistasid paparatsod Ratajkowskit taevasinises mangokleidis, mille kaelus, pitsilised tikitud paneelid ja volangi alläär. Meeldiv siluett ja lopsakad aktsendid olid koka ülim suudlus.

Foto: Jason Howard/Bauer-Griffin/GC Images

Kleit oli iseenesest piisavalt äge, kuid Ratajkowski sellega ei piirdunud. Ta kaunistas kihilise kuldketi, keskmise suurusega rõngad ja kolmiku Puma Palermo tossud, mille kandmist ta ei suuda lõpetada. Ratajkowski voolav kleit oli üleni valge, kuid ei saa eitada, et kogu see välimus oli kuum!

Kui te ei soovi OG-stiili jaoks 200 dollarit kulutada, võite sarnaste stiilide jaoks pöörduda Amazoni poole. Sattusime juhuslikult õhukeste spagetitriipude, armsate lõigete ja pitsiliste detailidega üleni valge libiseva kleidi otsa. Kõige parem? See maksis ainult 26 dollarit!

Hankige Amazonist Belle Poque V-kaelusega libisemiskleit vaid 26 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 5. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Belle Poke’i V-kaelusega libisemiskleit on mitmekülgne suvine hädavajalik. Sellel on hingav mudel puuvillane kangas, mis tagab mugava ja veniva istuvuse. Ja parem? Materjal on antistaatiline ja kleepumisvastane. Disaini poolest on sellel libisemisel reguleeritavad rihmad ja õrn pitskaunistus piki kaelust ja alläärt. Rinnaalusel on popi pakkumiseks pitsiline aktsent piki rinnaosa. Kõverat armastaval kleidil on kaks tillukest paela, mis annavad mööda seelikut šikile pitsilisele mustrile.

Stiili osas on valikud lõputud. Looge Ratajkowski välimus ilmekate ehete ja tossudega, et suunata tänavastiili hõngu. Kas soovite pakkuda elegantsemat välimust? Ühendage see kaunistatud balletikorterite või avatud kontsadega. Enne ööseks magama minekut võid isegi kohevad majasussid kõigutada.

Väike valge kleit on selle suve üks suurimaid stiilitrende. Liituge moerõõmuga supermodell Emily Ratajkowskist inspireeritud välimusega selles vapustavas kleidis. Kõige parem? See maksis ainult 26 dollarit!

Hankige Amazonist Belle Poque V-kaelusega libisemiskleit vaid 26 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 5. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *