Chappell Hart ütleb, et Dolly Parton lõhnab nagu “lapse unenäod ja inglipisarad”

Kantritrio Chappelle Hart sai lõpuks kokku Dolly Parton Kolm aastat hiljem andsid nad välja laulu, mis oli inspireeritud tema kuulsast ballaadist “Jolene”.

“Iga kantrimuusika fänni bucketlistis on kunagi kohtuda Dolly Partoniga ja täna sai meie unistus teoks. Me kohtume Dolly Partoniga lihas. Danica Hartkes asutas koos õega Chapel Harti Devin Hart ja nõod Trea SwindleTeisipäeval, 4. juunil räägiti ainult meie nädalalehest CMA Festis

“Dolly hoidis neid kahte kätt,” jätkas Danica. “Varem tegin nalja inimeste üle, kes ütlesid: “Ma ei pese neid käsi enam kunagi.” Vajan mõne aja pärast vannituppa ja olen teinud mõned otsused, sest kas ma peaksin neid pesema või mitte?!”

Trea hüüatas, et Partoni “kleidid on lähedalt veelgi uhkemad kui ekraanil” ja naljatas tema garderoobi röövimise üle.

Seotud: Dolly Partoni kõige heategevuslikumad hetked aastate jooksul

Emma McIntyre/Getty Images Dolly Parton peab oma muusika ja muljetavaldavate heategevuslike jõupingutuste tasakaalustamiseks töötama rohkem kui 9–5. 2022. aastal autasustati Partonit Carnegie filantroopia medaliga aastakümnete pikkuse hea töö eest ja ta rääkis, kui uhke ta tunnustuse üle oli. Tema heategude hulka kuulub loomine […]

“Kui ma oleksin kaks jalga lühem, oleksin praegu tema kapis,” ütles ta ja lisas, et 78-aastane Parton lõhnas “nagu beebiunenäod ja inglipisarad”.

Chappelle Heart andis 2021. aastal välja oma loo “You Can Have Him Jolene” ja esitas selle järgmisel aastal America’s Got Talenti prooviesitlusel. Algne lugu pälvis nelja kohtuniku aplausi ja ajendas paneeli kasutama grupi kuldset helisignaali alles teist korda saate ajaloos.

Chappelle Hart kohtas Dolly Partonit ja ta lõhnas nagu

Danica Hart, Dolly Parton. Getty Images (2)

Laul jõudis Partonini, kes retweetis Chapel Harti AGT-esinemist 2022. aasta juulis, nimetades seda “minu laulu uueks lõbusaks võtteks”. Danikal ja Tree’l oli võimalus temaga isiklikult kohtudes rääkida kantrimuusika ikooniga.

“Ta oli nagu “Ma kuulsin, see oli suurepärane”,” meenutab Danica ja märgib, et Partoni juuksur tõi selle laulu üles, kuna tema ja Tria “ei saanud põnevuse tõttu lihtsalt rääkida”. “See oli kõige maalähedasem asi, mida ma oma elus kuulnud olen. Ta ütles: “See lits Jolene teenis mulle palju raha.” Ja ma ütlesin: “Ja ma loodan, et ta teeb sama meie jaoks.” Me lihtsalt naersime minuti, see oli maagiline hetk.”

Dolly Partoni parim punane vaip näeb välja kunagi

Seotud: Dolly Partoni säravamad punase vaiba moehetked

Sära! Fringe! Mini kleidid! Dolly Parton on nii moeikoon kui ka muusikalegend. “Lihtsalt sellepärast, et ma olen naine” laulja ei ole olnud häbelik punasel vaibal ja kaugemalgi stiiliavaldusega. Alates särisevatest ülesehitamistest kuni kallistavate ansambliteni – ta on kõik tapnud. Kuigi […]

Erinevalt originaalsest “Jolene’ist”, milles Parton anub, et naine, kellel on “elevandiluust nahk ja smaragdrohelised silmad”, ei võtaks oma meest, isegi kui ta saaks, ütleb “You Can Have Him Jolene” teisele naisele, et hulkuv mees on praegu tema probleem. .

“Oh, Jolene, sa võid ta endale võtta, sest ta ei tähenda mulle midagi / Noh, ma olen nii palju nutnud, kuni jõed muutuvad mereks / Oh, Jolene, kui sa arvad, et ta on armunud, siis ta peab olema läinud nagu He made me / You can have him, Jolene,” laulab Chappelle südamlikus kooris.

Chappelle Hart kohtas Dolly Partonit ja ta lõhnas nagu Jason Kempin / Getty Images

Kuulas riigi tegu BeyonceSelle “Jolene’ist” on räägitud – 42-aastane “Hello” laulja andis märtsis välja laulu cover’i koos lüüriliste muudatustega, mis Jolene’i kerjamise asemel hoiatasid ja hirmutasid –, kuid nad jäävad oma versiooni juurde.

“Ma saan aru, mida Beyoncé temaga tegi. Nagu teate: “Ta on minu mees, ma võitlen tema eest.” [But we’re like]’Ah-eh kallis, hoia teda. Kellelgi pole selleks aega,” naljatas Tria.

“Ükskõik, mida te maailmale näitate, on Jolene’il lahendus, mida peaksite tegema,” lisas Danica.

Stars Gone Country

Seotud: Stars Gone Country

Jee! Sellised staarid nagu Hayden Panettiere, Kelly Clarkson, Nicole Kidman ja Matthew McConaughey on kõik oma mugavustsoonist välja astunud, et jõuda Nashville’i. Klõpsake, et näha mõnda kuulsat nägu, kes on maale kolinud!

Nõod rääkisid ka kantrimuusika kasvavast mitmekesisusest ja uuenenud huvist selle žanri vastu pärast seda, kui Beyoncé andis märtsis välja Cowboy Carteri, mida paljud nimetasid kantrialbumiks.

“Ma arvan, et ülejäänud maailma jaoks on au kogeda riigi tuuma,” ütles Trea. “Riigil pole värvi. Riik on elustiil. See on tunne. Ja on tore, et ülejäänud maailm hakkab seda nägema. Seda saab meedias kujutada teatud valguses. Kuid tõsiasi on see, et igal pool on riik.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Danica nõustub, et talle meeldib “see maahetk”, sest see annab seal toimuvale alati valgust.

“Nagu Tree ütles, on palju inimesi [are] Elades riigi kogemust, “ütles ta. “Nüüd saavad nad esindada.”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *