Charles Esten oli Kelsey Ballerini ja Chase Stokesi esimesel kohtingul

Charles Esten Sellel olid alguses esirea istmed Kelsey Ballerini Ja Chase Stokes‘ Armastuslugu.

58-aastane Esten, kes mängis koos 31-aastase Stokesiga filmis Outer Banks ja on 30-aastase Ballerini sõber, avaldas ajakirjale Us Weekly, et viibis nende esimesel kohtingul. “Ta tuli linna ja me käisime mõnes oma lemmikbaaris, sealhulgas, kui ma ei eksi, siis Robertil otse Broadwayl,” jagas näitleja reedel, 7. juunil Nashville’is CMA festivalil osaledes. “Ma olin just seal, et näha, kuidas lilled õitsevad.” Esten märkis, et ka tema naine Patty Hanson käis nendega väljas ja et nad “kõik veetsid aega”.

Ta lisas: “Nad on mõlemad nii suurepärased inimesed. Nii hea süda, nii lahke hing, nii loominguliselt andekas, et kuidagi lahe oli seal olla. Ma armastan neid mõlemaid.”

Kantrilaulja ja Stokes ühendati esmakordselt 2023. aasta jaanuaris pärast seda, kui neid märgati Los Angeleses College Football Playoffi meistrivõistlustel.

Seotud: Vaadake Kelsey Ballerini ja Chase Stokesi armsat 1-aastase juubeli austusavaldust

Kelsey Ballerini ja Chase Stokes sai pärast oma suhtestaatuse kinnitamist kiiresti fännide lemmikpaariks. Kantrilauljat ja Outer Banksi staari seostati esmakordselt 2023. aasta jaanuaris pärast seda, kui neid märgati koos Los Angeleses toimunud kolledži jalgpalli playoffi rahvuslikul meistrivõistlustel. Aitäh! Olete edukalt tellinud. Telli uudiskiri tellides […]

Ballerini kinnitas romantikat kuu aega hiljem podcastis “Call Her Daddy” esinedes, paljastades, et läheb edasi Chase’i DM-i. “Tema käepide on “HitchesStokes” ja ma ütlesin lihtsalt: “Tere Chase Stokes”,” jagas ta.

Charles Esten Kelsey Ballerini ja Chase Stokes olid 1. kohalGetty Images (2)

2016. aastal Nashville’is külalisena esinedes Balleriniga tuttavaks saanud Estenil on lauljaga erilised mälestused – sealhulgas kohtumine Taylor Swift. “Kui Taylor Swift linna tuli, oli see aastaid tagasi, kui nad käisid keskkoolis ja keskkoolis, usun ja mu kallis sõber Kelsey Ballerini, et me pidime minema lava taha ja veetma suurtel kontsertidel lava taga aega,” rääkis ta. tagasivõtmine

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kõik, mida on Outer Banksi 4. hooaja kohta teada, alates tulevastest lugudest kuni võimalike suheteni ekraanil

Seotud: “Outer Banks” mängib 4. hooajal 5 korduvat külalisstaari

The Outer Banks on saanud 4. hooaja uuenduse enne uute osade debüüti Netflixis – ja seiklus on alles algamas. Enne 3. hooaja esilinastust 2023. aasta veebruaris kinnitasid näitlejad, et saate fänniüritusel tähistamise ajal on veel osi. Produtsendid Jonas Pate, Josh Pate ja Shannon samal kuul […]

Nendel päevadel läheb Esten teele oma uuele turneele, mis viib ta üle riigi Connecticutist Wisconsini. Näitleja tunnustab oma muusikukarjääri käivitamise eest kantrilaulja Deacon Claiborne’i rolli Nashville’is.

“Ma poleks kunagi ette kujutanud, et selline saade nagu Nashville tooks mind Nashville’i, käivitades selle muusikukarjääri uuesti,” jagas ta. “Alustasin kolledžis muusikuna, laulja laulukirjutajana. See on olnud pikk ringtee, kuid lõpuks tunnen alati, et olen seal, kus ma olema pidin. Ja see on hea tunne.”

Aruanne Jeremy Parsonsilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *