Charles Esten räägib, kuidas tema tegelane võiks naasta “välispankadesse”

Ära arvesta Charles Esten Outer Banks on väljaspool universumit.

58-aastane näitleja jättis seriaaliga hüvasti, kui tema tegelane Ward kukkus 3. hooaja lõpus kaljult alla, kuid sai sõna, kuidas ta võiks seriaali tagasi hiilida.

“Kuidas oleks – ja ma räägin sellest lihtsalt produtsentidele – tema ammu kadunud kurjem kaksik,” kiusas Esten reedel, 7. juunil Nashville’is CMA Festil osaledes eksklusiivselt Us Weeklyle. “Mul võiks olla pliiats õhukesed vuntsid.”

Ta lisas: “Kui nalja kõrvale jätta, on neil just neljas hooaeg lõpetamas. … Väga raske oli nendega mitte koos olla. … Ma tean, et see saab olema eriline.”

Seotud: “Outer Banks” mängib 4. hooajal 5 korduvat külalisstaari

The Outer Banks on saanud 4. hooaja uuenduse enne uute osade debüüti Netflixis – ja seiklus on alles algamas. Enne 3. hooaja esilinastust 2023. aasta veebruaris kinnitasid näitlejad, et saate fänniüritusel tähistamise ajal on veel osi. Produtsendid Jonas Pate, Josh Pate ja Shannon samal kuul […]

Asten märkis, et tal oli hea meel, et Ward oma surmaga kohtus, selgitades, et süžee oleks ummistunud, kui kuri tegelane oleks oma teretulnud kauem.

“Ausalt öeldes ei tahtnud ma olla see paha mees, kes igavesti ringi ripub,” ütles ta meile. “Mõne aja pärast pole sa enam üldse hirmutav… Ja see, kuidas see lõppes, oli minu meelest väga poeetiline, väga liigutav.”

Charles Esten räägib, kuidas ta soovib Outer Banksi naastaJackson Lee Davis / Netflix

Nüüd, kui ta on teismeliste draamast väljas, keskendub Esten oma eelseisvale muusikaturneele, mille käigus ta reisib üle riigi, et esineda kohtades Connecticutist Wisconsinini. Näitleja ja esineja andis jaanuaris välja oma albumi Love and Pretty ning jagas meiega, kui põnevil ta oma karjääri uue peatüki pärast on.

«Kõik need asjad tulid mu elus hiljem,» selgitas ta. „Kõik mu kaasaegsed lõpetavad praegu oma karjääri… Ma alles alustan. Aga see kõlab mulle suurepäraselt. Tore on olla teise mäe jalamil.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Charles Esten räägib, kuidas ta soovib Outer Banksi naastaJackson Lee Davis / Netflix

Esten peab kantrilaulja Deacon Claiborne’i kehastamist Nashville’is oma muusikukarjääri algatajaks.

“Ma poleks kunagi ette kujutanud, et selline saade nagu Nashville tooks mind Nashville’i, käivitades selle muusikukarjääri uuesti,” jagas ta. “Alustasin kolledžis muusikuna, laulja laulukirjutajana. See on olnud pikk ringtee, kuid lõpuks tunnen alati, et olen seal, kus ma olema pidin. Ja see on hea tunne.”

Aruanne Jeremy Parsonsilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *