Christina Applegate ütleb, et ta “ei naudi MS-i diagnoosiga elu”.

Christina Applegate Avage oma vaimse tervisega seotud võitlused hulgiskleroosi diagnoosi ajal.

“Mulle ei meeldi elus olla,” ütles Applegate (52) teisipäeval, 4. juunil 2024. aasta alguses salvestatud podcasti “MeSsy” osas. “Ma ei naudi seda. Ma ei naudi enam asju.”

Applegate ütles Jamie-Lynn Sigler On “meeldiv”, kui ta sõbrad tulevad ja lamavad voodis ja räägivad temaga.

“Ma naudin seda,” tunnistab ta. “Aga kui keegi ütleb: “Tõuseme üles ja lähme jalutama.” Või: “Joome kohvi,” nagu mina, “ma ei naudi seda protsessi.”

Applegate jagas, et ta on praegu “masenduses”, mida ta enda sõnul pole aastaid tundnud.

“Tõeline depressioon. Nagu tõeline depressioon, kus see mind natuke hirmutab, sest see tundub tõesti surmav, tundub tõesti nagu “lõpp”,” ütles ta. „Ma ei ütle seda. Ma ei ütle seda, aga ma olen praegu kinni selles pimeduses, mida ma pole tundnud ma ei tea, kui kaua, võib-olla 20 aastat.”

Applegate märkis, et ta helistas oma terapeudile – mis tema sõnul oli tema jaoks “suur asi” – ja tal oli järgmiseks nädalaks määratud kohtumine.

“Ma olen vältinud teraapiat diagnoosi saamisest saadik, sest ma kardan liiga palju nutma hakata ja ma ei suuda nutmist lõpetada,” ütles ta. “Ja nii ma töötangi enda lõbustamiseks.”

Seotud: Mida Christina Applegate oma sclerosis multiplex’i võitlusest räägib

Jaga tema teekonda. Christina Applegate avalikustas oma sclerosis multiplex’i diagnoosi 2021. aasta augustis ja on sellest ajast peale ausalt öelnud, kuidas haigus tema elu mõjutab. “Hei, poisid. Paar kuud tagasi diagnoositi mul MS,” kirjutas abielus … lastega alum toona Twitteris “See on olnud kummaline teekond. Aga […]

Kui ta jaanuaris Emmyde jagamisel põgusalt esines, märkis Applegate, et tema esimesed sõnad laval olid ennast halvustavad. Ta lisas: “Kuna ma tundsin, kuidas ma jõudsin punkti, kus ma ei suutnud peatuda ega lugeda seda, mis olema pidi, siis ma ei tea, ajab inimesi naerma või paneb nad end sellest mugavamalt tundma.”

Viidates oma puude naljale üritusel, ütles Applegate: “Ma olin nii puudega, et torkasin sõna puudega välja. … Ma tumenesin sõna otseses mõttes, kui välja läksin – see asi, kus su nägu läheb valgeks.”

Applegate suhtub haigusesse siiralt. Märtsis ütles näitlejanna, et ta ei pane oma leinaprotsessile ajatemplit peale diagnoosi saamist 2021. aastal.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma ei ärka kunagi üles ja ütlen:” See on suurepärane. Ma lihtsalt ütlen teile, ”ütles Applegate ajakirjale Good Morning America antud intervjuus. “Nagu seda ei juhtuks. Ma ärkan üles ja mulle tuleb see iga päev meelde. … Aga ma võin jõuda kohta, kus mul läheb natuke paremini. Praegu ma kaldun kõrvale. Ja ma tegelen sellega nii, et ma ei taha kuhugi minna, sest ma ei taha seda teha. See on raske.”

Kuulsused, kes võitlevad hulgiskleroosiga

Seotud: Christina Applegate ja rohkem staare võitlevad hulgiskleroosiga

Christina Applegate, Selma Blair, Jamie-Lynn Sigler, Jack Osbourne ja paljud teised kuulsused on rääkinud autoimmuunhaiguse hulgiskleroosiga toimetulekust. Applegate avaldas 2021. aasta augustis, et tal on haigusseisund diagnoositud. “Hei poisid. Mõni kuu tagasi diagnoositi mul MS,” kirjutas The Married … With Children maarjas X kaudu […]

Keset lahingut on Applegate’i nurgas meeskond – sealhulgas Jonathan Schacht, kellega ta oli abielus aastatel 2001–2007, ja tema tütar Sadie Grace. (Applegate jagas oma tütart abikaasaga, Martin Lenoble.)

“Ta on üks karmimaid ja tugevamaid naisi, keda ma kunagi kohanud olen,” ütles 54-aastane Schacht laupäeval, 1. juunil ajalehele Us Weekly. “Ta on oma elus palju läbi elanud. Ta on võitnud iga kord ja võidab veel.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *