Christine Cavallari loetleb 4 magamistoaga Nashville’i kodu 11 miljoni dollari eest

Paul Archuleta / Getty Images

Christine Cavallari Tema Franklini kodu Tennessee osariigis on väärt 11 miljonit dollarit

TMZ andmetel ostis 37-aastane Cavallari nelja magamistoaga, nelja ja poole vannitoaga kaasaegse talumaja 2020. aastal vaid 3 miljoni dollari eest – see tähendab, et ta teenib müügist tõenäoliselt päris kopsaka raha.

Nashville’i lähedal asuv Laguna Beachi maarja stiilne kolmekorruseline kinnistu asub 28 aakri suurusel eramaal ja sellel on rohkem kui 6700 ruutjalga elamispinda. Avar ja äsja ümberehitatud köök – koos tipptasemel tehnika ja sahver – sobib suurepäraselt meelelahutuseks, samas kui kohandatud sisseehitatud elutuba ja puuküttega kamin muudavad peamise eluruumi hubaseks. . ja pingevaba keskkond.

Põhikorruse põhimagamistoas on “hiljuti lisatud luksuslik kapp”, kus on palju loomulikku valgust ja spaa-inspireeritud vannituba koos dušikabiini ja vanniga, ülemisel korrusel on kolm privaatse vannitoaga magamistuba ja puhketuba kohandatud narivooditega. Mängumaja.

Christine Cavallari Laguna Beachi 3 lapse emast 111 aastat

Seotud: Kristin Cavallari läbi aastate: Laguna rannast 3 lapse emaks

Christine Cavallari lõi Laguna Beachil laineid 2000. aastate alguses ja sellest ajast peale on ta meid lõbustanud. Cavallari debüteeris tõsielusaates 2004. aastal Laguna Beachi 1. hooajal. Ta naasis 2. hooajal ja segas pärast Lauren Conradi lahkumist The Hillsis potti. Pärast armastuse leidmist endisest NFL-ist […]

Lisaks toimib keldrikorrus “tervisepaigana”, kus on täielik jõusaal / treeningvõimalus ja saun. Välisruum on loodusesõbra unistus, kus on bassein, kamin, varjestatud siseõu, aed ja kanakuut ning kinnistul on isegi 3070 ruutjalga külalistemaja ja ait. Tim Thompson Premier Vahendamine tegutseb noteerimisagendina.

Rääkides oma kodust My Domainiga – mille ta ostis peaaegu neli aastat tagasi pärast lahkuminekut oma endise abikaasaga Jay Cutler – Cavallari avab elukoha renoveerimise ja selle, miks oli oluline ruumi omada.

“Ma olen väga tänulik, sest see on esimene maja, kus ma elan, just seda esteetiliselt tahtsin,” ütles ta 2022. aastal. “See on esimene kord, kui saan tõeliselt öelda, et ma tõesti armastan oma kodu.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Laguna Beach Kus nad praegu on?

Seotud: “Laguna Beachi” osatäitjad: kus nad praegu on?

Aasta pärast Foxi filmi The OC edu heitis MTV 2004. aastal pilgu tegelikule linnale filmiga Laguna Beach: The Real Orange County. Tõsielusaade keskendub toonaste keskkooliõpilaste Stephen Colletti, Lauren Conradi ja Christine isiklikule elule. Cavallari, Lowe Bosworth ja palju muud. Laguna Beach pidi algselt olema a […]

Ta lisas: “Astusin sisse ja teadsin kohe, et see on minu kodu. See oli rohkem energiat kui miski muu. See oli justkui minu nime hüüdmine. Kui oleksin kuu aega oodanud, poleks ma seda kunagi saavutanud, sest just siis lahkusid kõik. .” Tänan tänaseni oma õnnetähti, et see kõik õnnestus. Ausalt öeldes oli see minu jaoks nagu kõik.”

MTV staar rääkis väljaandele ka, miks kolme lapsega maal on tema perele suurepärane olnud. Hillsi maarjal on Cutleriga (41) pojad Camden (11) ja Jackson (10) ning tütar Saylor (8).

“Mul on väga vedanud,” selgitas ta. “Nad mängivad terve päeva väljas; See on peaaegu nagu vana kooli lastekasvatus. Mesilased ja mesi ja kanakuut teevad mind väga õnnelikuks. Samuti õpetage oma lastele selliseid eluoskusi nagu puhas olemine. See on suurepärane viis, kuidas mu lapsed saavad suureks kasvada, et nad saaksid minna meie kotti ja mune hankida – ja see on väga erinev sellest, kuidas mina kasvasin.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *