Christine Quinn ütleb, et endised kristlased rikkusid spioonide palkamisega regulatiivseid korraldusi

Christine Quinn, Christian Dumontet Gonzalo Marroquin / Getty Images; Rachput/Bauer-Griffin/GC foto

Christine Quinn süüdistas oma võõrast abikaasat, Christian DumontetTema suhtes kehtestatud lähenemiskeelu rikkumine, saates võõra mehe tema järele luurama.

Vastavalt dokumentidele, mille said Us Weekly staari Sailing Sunset advokaadid, Jacqueline SparagnaKolmapäeval, 5. juunil esitas Los Angelese maakond ülemkohtusse teate, milles selgus, et turvakaamerad tabasid 27. mail võõra mehe, kes tungis tema kinnistule. Üheksa päeva hiljem nähti meest koos 45-aastase Dumontetiga Los Angelese kriminaalkohus teisipäeval, 4. juunil.

Kohtuistungil kohtus Justice Md Teha kriminaalasi lähenemiskeeld Dumontet süüdistati koduvägivallas ja ta käskis mitte suhelda Quinni (35) ega nende 3-aastase poja Christianiga ning jääda neist 100 jardi kaugusele. Kord jagas Los Angelese kodu.

Seistes oma advokaadi kõrval, Aleksandra Kazarian, Dumontet ei seisnud laval ega sisestanud palvet. Selle asemel taotles Kazarian uut ärakuulamist 26. juulil.

Müüakse Sunseti Christine Quinni ja endise Christiani seadusliku lahingu ajakava

Seotud: Christine Quinni kohtulahingus oma võõrdunud abikaasaga: ajaskaala

Christine Quinn ja võõrandunud abikaasa Christian Richard seisavad silmitsi jätkuva juriidilise draamaga pärast tema esialgset vahistamist 2024. aasta märtsis. Purjetamispäikeseloojangu vilistlane abiellus Richardiga 2019. aastal ja nende ebatavalist pulma kajastati Netflixi saate kolmandas hooajas. Quinn kandis kuulsalt musta pulmakleiti, kui paar lubadusi vahetas. Sailing Sunset 4. hooajal […]

Vastavalt Sparagna 5. juuni avalduses: “Dumontet saatis tema nimel agenti, et proua Quinni järele luurata. 27. mail 2024 sai pr Quinn oma mobiiltelefonile teate, et tema kinnistul on inimene. Ta ei olnud sel ajal kodus. Õnneks paigaldasid hr Dumontet ja tema agendid kinnistule uued kaamerad, et tagada tingimuste järgimine. [domestic violence restraining order] – jääda 100 meetri kaugusele [her home]”

Quinn “nägi tundmatut meest oma garaažis ja basseini ees kõndimas oma telefonirakendusest otseülekandes,” jätkus avaldus. “Ta asus kinnistu piirkonnas, mis ei olnud avalikkusele kättesaadav. Pr Quinn ei tundnud hr Dumontetiga seotud isikut ära; Ta oli täiesti võõras inimene. Sellele vaatamata oli proua Quinn arusaadavalt hirmunud, sest ta arvas, et sissetungija üritas tema majja tungida (varem oli see sisse murdnud).

Lõpuks lahkus mees kinnistult “ilma vahejuhtumiteta”. Ei teatatud. Taotlus sisaldas fotot mehest, kellel oli seljas ebamäärane mantel, teksad ja müts.

Kiirelt edasi Dumonteti 4. juuni kaebusele. Pärast seda, kui Dumontet kohtust lahkus, pildistas ta Us Weekly töötaja, kes avaldas fotod “hilise päeva pärastlõunal ühes artiklis”, öeldi dokumendis, jagades kahte fotot Dumontetist ja tema saatjaskonnast, sealhulgas ühte Isik, kes oli Quinn. tunnustati varasemast ajast “valdajana”.

Christine Quinn ja abikaasa Christian Dumontet suhete ajaskaala Christian Richard 2

Seotud: Christine Quinni ja Christian Dumonteti suhete ajaskaala

Sunseti vilistlase müümine Christine Quinn kohtus abikaasa Christian Richardiga ühise sõbra ja töö kaudu. “[My friend was] Näiteks: “Ta otsib ka maja.” Ja ma olin nagu: topeltboonus,” meenutas Quinn 2020. aasta mais Bustle’ile. «Tema ja mina sõime suurepärast praadõhtusööki ning saime tuttavaks ja meiega […]

“Ametnikku pildistati härra Dumonteti kõrval, kandes täpselt samu riideid, mida ta kandis sissemurdmisel. [Quinn’s home] — sama müts, jope, teksad ja kingad! Dokumenteerige kaebus. “Ei ole vaidlust, et see sissetungija on hr Dumonteti agent ja/või kaasosaline.

Dumontet “teadis, et tal ei lubatud sellel kinnistul viibida, ja saatis ikkagi oma agendi sinna proua Quinni järele luurama” — rikkudes sellega lähenemiskeeldu “kohtu põlguse pärast,” jätkas Sparagna.

Christine Quinn on esitanud võõrandunud abikaasa Christian Richardi vastu alalise lähenemiskeelu

meie nädalane meie nädalane

Praegu Quinn laimamissüüdistusi ei esita, kuid “jätab endale õiguse seda teha, kui need tahtlikud rikkumised jätkuvad”. Sparagna väitis, et see polnud esimene kord, kui Dumontet “tema nimel agendi saatis” ja et ta oli “sunnitud”. [Quinn] ja viskavad nende poja abielukodust välja, kartes võõraste meeste tahtmist tulla ja minna. Ta ei tunne end seal olles turvaliselt.”

Dumontet arreteeriti märtsis pärast väidetavat perevägivallajuhtumit Quinniga. Tol ajal esitati tehnikaettevõtjale süüdistus surmava relvaga kallaletungis pärast seda, kui ta Quinni visata üritades lõi klaaskotiga paari poega Christianit.

Kus on Christine Quinn, Heather El Moussa ja teised enimmüüdud Sunset Stars, kes lahkusid nüüd 543

Seotud: Sarjast lahkunud “Sailing Sunset” staarid: kus nad praegu on?

Mitmed Sailing Sunset staarid on aastate jooksul Netflixi hitist eemale astunud. Pärast debüüti 2019. aastal üleöö edukaks saanud sarjas osalesid algul Chrishel Stouge, Mary Fitzgerald, Jason Oppenheim, Brett Oppenheim, Heather Rae El Moussa, Maya Vander ja Christine Quinn Los Angelese kinnisvaravahendusfirma kõrgetasemeliste töötajatena. . […]

Pärast väidetavat juhtumit kehtestati koheselt ajutine keeld. Dumontet võeti uuesti vahi alla vähem kui 24 tundi hiljem pärast seda, kui ta nende koju naastes korraldust rikkus.

Kohtudokumentides süüdistab Quinn Dumontet “koerakaka” viskamine. temaga päevi varem toimunud eraldi tüli käigus, mille käigus ta väidetavalt urineeris põrandale ja viskas lilleseade maapinnale. Ta väidab, et ta lukustas ta seetõttu nende toast välja.

Hiljem märtsis esitas Dumontet Quinnile lähenemiskeelu. Ta väidab kohtudokumentides, et Quinn astus Quinnile vastu pärast seda, kui nende koerad pissisid tema asjadele, viskasid vastu seina prügikoti, mis oli täis kaltse ja paberrätikuid.

Kui Quinni taotlus kehtestada Dumonteti suhtes ajutine lähenemiskeeld rahuldati aprillis, siis Dumonti taotlus Quinni suhtes lähenemiskeelu kehtestamiseks jäeti rahuldamata. Quinn väitis hiljem, et Dumontet varjas, et vältida lähenemiskeelu väljastamist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ajaskaala Chrishel Stodge Christine Quinn Sailing Sunset Draama

Seotud: Saates “Päikeseloojangu purjetamine” Love Live: kellega Netflixi staarid kohtuvad väljaspool ekraani

Sunseti müük puudutab osaliselt Lõuna-California luksuslikku koduturgu, kuid pühendab siiski palju eetriaega näitlejate isiklikule elule. Kui Oppenheimi grupi agendid ei trügi viietollistes tikkpükstes kõnniteel, logelevad nad oma Lääne-Hollywoodi kontorites ja lobisevad kolleegidega – eriti […]

Mais anti talle lõpuks kätte kohtuotsus ja talle esitati süüdistus kolmes väärteos: laste väärkohtlemises/ohustamises, kallaletungis ja kaitsekorralduse rikkumises. Sparagna ütles toona, et nad on “otsusega väga rahul”, märkides, et see on “oluline samm mõlema ohvri õiguslike ja isiklike huvide kaitsmisel” ning et nad usuvad, et “asjaga tegeletakse ülima hoolega. Tõsisust, mida see väärib.”

Dumontet esitas aprillis Quinnist lahutuse ja taotles Christiani täielikku juriidilist ja füüsilist hooldusõigust. Quinn taotles oma ainsa lapse ainuõiguslikku ja füüsilist hooldusõigust, väites kohtudokumentides, et Dumonteti tegevus ja käitumine seavad ohtu meie poja tervise ja heaolu. Ta ütles, et Dumontetile ei anta “midagi tegemist meie pojaga”.

Quinn ja Dumontet abiellusid 2019. aasta detsembris pärast kohtumist aasta tagasi. Nad tervitasid Christiani mais 2021.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *