Coco Gough nõuab pärast vastuolulist kaotust tennisereeglite muutmist

Coco Gough Aurelian Meunier / Getty Images

Coco Gough Üleskutsed muuta tennisemängu pärast seda, kui vastuoluline kohtuniku otsus läks talle maksma Prantsusmaa lahtised Iga Świątek.

20-aastane Gough läks toolikohtunikuga tuliseks vaidluseks Aurelie Tourte Kui ta tühistas kõne ja aitas 23-aastasele Świątekile nende poolfinaalmängus, neljapäeval, 6. juunil. Pärast teises setis 2:1 juhtinud Goff puhkes nutma, kui joonekohtunik nimetas Świąteki servi “out” – kuid Tourte tühistas otsuse, muutes calli “sisse”, jättes Goffi ärritunuks, väites, et ta oli algne ” Out” kõne teenust ei tagastanud.

Pärast vastuolulist kõnet ütles Goff, et loodab, et mäng rakendab videoülevaate süsteemi.

“Tennis on ainuke spordiala, kus meil pole mitte ainult VR-süsteemi, vaid sageli teeb otsuseid üks inimene. Muudel spordialadel teevad otsused tavaliselt mitu kohtunikku,” ütles Gauff pärast matši CNN-i teatel. “Ma tean, et US Open tõi eelmisel aastal sellest osa, ma usun, ma tean, et kasutasime seda oma paarismängus ühel hetkel. Ma arvan kindlasti, et see on praegu peaaegu naeruväärne, et meil seda pole. Mitte ainult sellepärast, et see juhtus minuga, vaid ma arvan, et igal spordialal on see olemas.”

Need 6 kolledžisportlast domineerivad naiste spordimaailmas

Seotud: Need 6 kolledžisportlast domineerivad naiste spordimaailmas

Mõnele meeldib öelda, et naiste spordil on hetk, kuid see pole tõsi – hetked tuhmuvad. Naiste sport on siin selleks, et jääda, ja esituse tase väljakul pole kunagi olnud kõrgem. See algab kolledži tasemel, kus naised rebivad maha kõike alates korvpallist kuni võimlemiseni ja kaunistavad ajakirjade kaaneid ja kaubamärke. […]

Gough lisas, et vastamata kõne kohta on “halb”, kui saate võrgus matši vaadata ja “näha, et teil oli täiesti õigus”.

Coco Gough on nõudnud naeruväärseid tennisereeglite muutmist pärast vastuolulist kaotust Iga Suatecile

Iga Suatek ja Coco Gough Tim Clayton / Corbis Getty Images kaudu

“Mis teile selle hetke annab?” Ta jätkas. “Olukordades võite kutsuda juhendaja, kuid nad ei saa sellest seisukohast palju teha. Ma arvan kindlasti, et me peame spordina arenema ja meil on tehnoloogia. Nad näitavad seda televisioonis, nii et ma ei saa aru, miks mängija seda ei näe.”

Neljapäevase matši ajal propageeris Gough enda eest pärast Torte kõnet, mis talle lõpuks matši maksis.

“Kas sa räägid tõsiselt? Nad hüüavad sind, sest sa eksid,” ütles Gauff Tourtele, viidates rahva negatiivsele reaktsioonile kõnele.

“Mul on õigus oma kiiks lõpetada,” jätkas Goff enne, kui Tarte joonekohtunikuga rääkis, selgitades: “Ta helistas enne, kui ma tabasin… see on suure slämmi poolfinaal. Tea mängureegleid.”

“Me ei saa temalt küsida,” vastas Torte, ärritades Goffi veelgi. “Minu jaoks see lööki ei mõjutanud.”

jrue puhkuse ja laureni puhkuse suhte ajaskaala

Seotud: Celticsi Jrue Holiday ja USWNT Lauren Holiday suhte ajaskaala

Frazer Harrison/Getty Images Alates kolledžisportlastest kuni Boston Celticsi pooldava mängija Jarrue Holidayni ja USA naiste jalgpallikoondise endise mängija Lauren Holidayni, kes jäid teineteise kõrvale. Paar tutvus 2008. aastal UCLAs osaledes, kus mõlemad olid üliõpilassportlased. Siiski ei hakanud nad kunagi kohtama […]

ESPN-i sotsiaalmeedias avaldatud videotes oli Gough silmanähtavalt ärritunud ja teda võis kuulda ütlemas: “Teil peaks häbi olema” ja “Õppige mängureegleid.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

6:2, 6:4 võit Gauffi üle tähistas Schuiteki 20. mänguvõitu Prantsusmaa lahtistel. Kui tal õnnestub peaauhind võita, on see tema neljas võit viie aasta jooksul. Poola sportlane nimetas oma matši Gauffiga “intensiivseks” ja tõi võidu põhjuseks oma üldise järjekindluse.

“Mul on hea meel, et jäin oma strateegiaga järjekindlaks ega mõelnud asjadele üle ning läksin lõpuks selle poole,” ütles ta ajakirjanikele ESPN-i vahendusel.

Mis puudutab Gauffi kriitikat, et profitennis peaks rakendama videoülevaate süsteemi, siis Sowitek nõustus: “Kordusmängud oleksid lihtsamad… Ma ei tea, kuidas see oleks loogiliselt võttes. Millal saate paluda kohtunikul (näidata) või (mitte) videot uuesti esitada? Sest ma arvan, et täna oli kohtunik oma callis üsna kindel.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *