Codyl ja Jenelle Brownil on pärast poja surma “häid ja halbu päevi”.

Mary Brown, Janelle Brown ja Cody Brown. Frederick M. Brown/Getty Images

Mary Brown Eksabikaasa valgustab, kuidas Cody Brown ja õde naine Janelle Brown Toimetulek oma poja surmaga Garrison Brown.

“Olen igaühega neist rääkinud ja arvan, et on häid ja halbu päevi,” ütles 53-aastane Mary paari kohta esmaspäeval, 10. juunil taskuhäälingusaate “Miss Understood with Rachel Uchitel” saates. “Ma ei tea, kuidas mitte olla.”

Mary, kes lahkus Codyst (55) 2023. aasta jaanuaris pärast enam kui 30 koosoldud aastat, märkis, et ka temal on Garrisoni surmaga raskusi.

“Ikka on aegu, kus ma näen pilti Garrisonist ja ütlen:” Awwwww. Mulle ei meeldi, et see juhtus,” ütles Mary. “See on tõesti kurb, tead?”

Õenaised Cody Browni ja Janelle Browni perekonna lagunemine

Seotud: Õdenaised Cody ja Jenelle Browni perekond: juhend 6 lapsele

Cody Brown ja Jenelle Brown jagasid enne 2022. aasta lahkuminekut palju armastust, sealhulgas kuue lapse kasvatamist. The Sister Wives staaride 1993. aasta vaimne pulm tähistas nende mitmuseperekonna algust. Cody oli juba seaduslikult abielus Mary Browniga, kui ta Jenelle’i oma ellu tervitas. Ta abiellus vaimselt […]

Mary selgitas, et tunneb 55-aastasele Jenelle’ile emana “väga” kaasa. Mary lisas: “Ma nägin, kuidas mu ema kaotas kaks oma last… see on kurb.”

Garrison suri märtsis 25-aastaselt enesetapuga. Filmi Sister Wives staar oli üks kuuest Cody ja Jenelle’i lapsest.

“Jenelle ja mina teatame sügava kurbusega oma kauni poja Robert Garrison Browni kaotusest,” jagas Cody toona Instagrami vahendusel. “Ta oli helge koht kõigi teda tundvate inimeste elus. Meie kaotus jätab meie ellu nii suure augu, et võtab hinge kinni. Palume teil austada meie privaatsust ja ühineda meiega tema mälestuse austamisel.

Cody ja Jenelle, kes teatasid lahkuminekust 2022. aasta detsembris, jagavad ka Loganit (30), Maddiet (28), Hunterit (27), Gabrielle’i (22) ja Savannah’t (19).

Sister Wives Family on teejuht kõigile Cody Browni naistele ja lastele

Seotud: Perejuhend „Õdenaised”: tutvuge Cody Browni abikaasa ja lastega

Sister Wives’i staaril Cody Brownil on käed-jalad tööd täis abikaasa Robin Brown ja kolm tema endist elukaaslast Mary Browni, Janelle Browni ja Christine Browni. Cody perekond, kuhu kuulub kokku 18 last, oli filmi Sister Wives esilinastus 2010. aasta septembris tähelepanu keskpunktis. Sel ajal oli Cody abielus oma neljanda naise Robiniga. […]

Cody jagab endise naisega ka kuus last Christine BrownKes jättis ta maha 2021. aasta novembris. Codyl ja Maryl oli üks laps Leon, samal ajal kui tema ja ta neljas naine, Robin Brown, jagage kahte last. Kui nad 2014. aastal abielu sõlmisid, adopteeris Cody seaduslikult Robyni kolm last eelmisest suhtest.

Browni perekond oli enne Garrisoni surma laastatud ja tuli kokku, et leinata oma kaotust märtsis toimunud eramatusel.

Järgmisel kuul mõtiskles Mary selle üle, kui palju Garrison perekonnale tähendas pärast seda, kui leidis temaga eelmisel aastal tehtud foto.

“Pärast seda nähes puhkesin kohe nutma, andes tunnistust minu armastusest tema vastu ja tema kaotuse valust,” kirjutas Mary aprilli Instagrami postitusele. “See on meeldetuletus, et lein tuleb ootamatute lainetena, mälestus hetkedest, mis sellega kaasnevad. Täna oleme siin olnud neli nädalat ilma temata. Eluaegne mälestus, mida pühana hoida.

Janelle omalt poolt avaldas mais, et tal oli “üllatavalt emotsionaalne” emadepäev ilma Garrisonita tähistada.

Janelle Browni ja Cody Browni suhete ajaskaala

Seotud: Õenaised Jenelle Browni ja Cody Browni suhete ajaskaala

Õde Wives’i Jenelle Browni ja Cody Browni mitmusabielu oli enne 2022. aastal toimunud lahkuminekut kõike muud kui tavapärane. Enne hingeelu sidumist 1993. aastal olid Janelle ja Cody elud hästi läbi põimunud. Jenelle’i kadunud ema Cheryl Brown ja Cody isa William Wynn Brown olid enne Williami surma 2013. aastal mitu aastat abielus, mis viis juhtumini. […]

“Terve nädalavahetuse tundsin kurbust pinna lähedal. Ja see oli eriti valus, kui ma seda lihtsat pirukat tegin,” kirjutas Jenelle Instagrami vahendusel. “Koos meie maasikakorjamise reisiga, et leidsin juhuslikult kohalikult talupidaja turult rabarberit, tundus, et see pirukas oli määratud.”

Ta valis pühade puhul maasika-rabarberipiruka valmistamise, sest see oli pere lemmik. “Võib-olla ei armastanud keegi seda rohkem kui Garrison,” lisas Janelle. “Ja see muudab selle piruka veidi mõruks. Ma armastan sind ja igatsen sind iga päev.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Isegi nende ühise südamevalu tõttu paljastas Mary esmaspäevases taskuhäälingusaates, et ta ei ole pärast nende lahkuminekut oma endiste õdede-naistega lähedane.

“Kui ma neid näen, vestleme sõbralikult, aga ma ei otsi, et nad oleksid suhtes,” rääkis Mary saatejuhile. Rachel Uchitel. “Mul kulus natuke aega, et sellest aru saada ja kõik on korras. Mõned inimesed on teie elus ainult hooaja. Kui suhe pole vastastikune ja see ei ehita mind üles ega ehita neid üles, on see okei.

Kui teie või teie tuttav on raskustes või kriisis, on abi saadaval. Helistage või kirjutage 988 või vestelge aadressil 988lifeline.org.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *