Colton Underwood nimetab NFL-i vastust Harrison Butkerile “mitte üllatavaks”

Colton Underwood, Harrison Butker Matt Winkelmeyer; Lauren Leigh Bachow / Getty Images (2)

pärast Harrison ButkerSelle vastuoluline algusaadress oli vaevalt laks randmele, Colton Underwood Väitis, et NFL-i vastuse puudumine oli täiesti etteaimatav.

Endine bakalaureus, kes mängis Illinoisi osariigis kaitsemängijana ja sai hiljem 2014. aastal lepingu San Diego Chargersi poolt, käsitles NFL-i suhtelist reaktsiooni puudumist Butkeri eelmisel kuul peetud kõnele, milles ta kutsus naisi üles võtma “majahoidja” rolle. Ja nimetas uhkuse kuud “surmapatuks”.

“See pole minu jaoks üllatus,” ütles Underwood, 32, eranditult ajalehele Us Weekly. “Vaata, ma olen sellest osa saanud. Päeva lõpuks teevad nad äriotsuse. Ma arvan, et seda tuleb öelda. NFL, niivõrd kui see on sport, on meelelahutusäri.”

Underwood – kes tegi hiljuti koostööd Pressed Juiceryga, et reklaamida oma piiratud väljaandega PRIDE Packi – Jätkab: “See tehing on suurem kui ükski teine ​​telesaade. Need ülekandetehingud on tohutud. Nende haare on nüüd ülemaailmne.”

Mida Kansas City juhid Harrison Butkeri skandaali kohta ütlesid

Seotud: Chiefs mängijad ja rohkem reageerivad Harrison Butkeri vastuolulisele kõnele

Kansas City Chiefsi kicker Harrison Butker on jätkuvalt pealkirjades pärast oma vastuolulist avakõnet Kansase Benedictine Collegeis. Oma kommentaarides 11. mail 2024 tõstis NFL-i mängija esile naissoost lõpetajaid ja kergitas kulme. “Õnnitleme täna kohalolevaid naisi hämmastava saavutuse puhul,” ütles ta Catholic Liberal Artsis […]

Pärast Butkeri 11. mail Benedictine’i kolledžis peetud kõnet koostas Kansas City Chiefs petitsiooni, mis kogus mitu tuhat allkirja kickeri vabastamiseks.

Colton Underwood ütleb, et NFL-i reaktsioon Harrison Butkerile ei olnud üllatav

Harrison Butker Youtube

Kui aga NFL-i volinik Roger Goodell Paluti kommenteerida, ütles ta, et liiga “väärtustab arvamuste ja mõtteviiside mitmekesisust nagu Ameerikaski”. Batkari treener Andy Reid “Me kõik austame üksteise arvamust,” vastas ta, kui talt küsiti avakõne kohta.

Eelmisel nädalal saatis 28-aastane Butker oma Chiefsi meeskonnakaaslasi ringkäigul Valges Majas, kus nad kohtusid. President Joe BidenKeda Butkar kutsus oma kõnes “süütute laste tapmise toetamise eest”.

Underwood lükkas Butkeri heakskiidu tagasi, öeldes: “Kui teil on platvorm ja teil on see haare, peate olema eeskujuks.”

Colton Underwood läbi aastate

Seotud: Colton Underwood läbi aastate

Alates jalgpalli mängimisest kuni Bachelor Nationiga liitumiseni on Colton Underwood aastate jooksul fännidega jaganud kõiki oma elu aspekte. Underwood järgis oma isa jälgedes, mängides Illinoisi osariigi ülikoolis kolledži jalgpalli. Aastatel 2014–2016 sõlmis ta lühiajalise lepingu San Diego Chargersi, Philadelphia Eaglesi ja Oakland Raidersiga. […]

“Kuigi teil on sõnavabadus, peate olema valmis ka tagajärgedeks, mis sellega kaasneda võivad,” jätkas ta. “Kui lubate vihkamist ja ütlete kellelegi, et ta on vähem kui see, mida sa usud, on mul probleem.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Colton Underwood ütleb, et NFL-i reaktsioon Harrison Butkerile ei olnud üllatavMomodu Mansaray/FilmMagic/Getty Images

Tunnustatud Underwoodile Jonathan BeanNFL-i vanem asepresident ning mitmekesisuse ja kaasamise juht, kes ütles avalduses, et Butkeri vaated “ei ole NFL-ile kui organisatsioonile tüüpilised”.

Seoses Butkeri kommentaaridega naiste kohta ütles Underwood, kes oli ka Oakland Raidersi ja Philadelphia Eaglesi harjutusmeeskonna liige, “naised võivad nende eest rääkida, ma ei pea rääkima ühegi naise eest”, kuid ta tunneb end vastutus LGBTQIA+ eest seismise eest – kõne ja tagasiside puudumise tõttu pettunud inimeste tuvastamine.

“Võin rääkida meie kogukonna nimel kui keegi, kes on ja jääb alati spordiga, eriti jalgpalliga seotud,” ütles Underwood. “See oli äärmiselt pettumus.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *