Colton Underwood selgitab, miks ta otsustas esimest korda Pride’il osaleda

Colton Underwood Michael Tran / AFP Getty Images kaudu

Kolm aastat hiljem tuli endine Bachelor-staar välja geina Colton Underwood Osales oma esimesel Pride’i pidustusel.

32-aastane Underwood selgitas eksklusiivses intervjuus ajalehele Us Weekly, miks ta otsustas lõpuks nädalavahetusel Lääne-Hollywoodi Pride’i pidustusse sukelduda.

“Asi pole selles, et ma ei tundnud end väärilisena, ma lihtsalt polnud veel valmis,” rääkis Underwood ajakirjale Us, reklaamides oma partnerlust Pressed Juiceryga. “Mul kulus aastaid, et seda tööd tegelikult teha. Et õppida, propageerida ja võidelda koos meie kogukonnaga ning välja mõelda, kuhu ma selle kõigega sobin.”

Underwood tunnistab, et tõenäoliselt tähistab ta koos inimestega, kes võisid mind minevikus kohut mõistnud või neil oli midagi öelda, kui mu Netflixi saade alles ilmus, või ei nõustunud sellega, kuidas ma kõigega hakkama sain.

Bachelor Nation Alums jagavad oma LGBTQ väljatuleku lugusid

Seotud: Bakalaureuse vilistlased, kes tulevad välja LGBT+ kogukonna liikmetena

Gabby Winde, Colton Underwood ja teised Bachelor Nationi vilistlased elavad pärast frantsiisis esinemist oma kõige autentsemat elu. Winde avaldas omalt poolt 2023. aasta augustis, et kohtub naisega esimest korda. 19. hooaja Bachelorette, kes 2022. aastal pärast televisiooni ettepanekut endisest kihlatu Eric Schwarist lahku läks, […]

Colton Underwood selgitab, miks ta otsustas esimest korda Pride'il osaleda

Colton Underwood Stephanie Keenan / Getty Images

2021. aasta detsembris mängis Underwood Netflixi tõsielusarjas Coming Out Colton, mis kirjeldas üksikasjalikult tema väljatulekute teekonda pärast seda, kui ta 2021. aasta aprillis intervjuus saates Good Morning America teada andis.

Siiski väitis Underwood Pride’is: “Me kõik oleme osa samast kogukonnast. Meil on teineteise seljad ja keegi ei saa meie vahele tulla.

Underwoodi esimene Pride tuli tema ja ta abikaasa jaoks põneval ajal Jordan BrownNeed, kes ootavad praegu surrogaatemaduse kaudu oma esimest last

Adele imeb Las Vegase kontserdi ajal vaikivat fänni uhkust

Seotud: Adele vaigistab kontserdi ajal “kuningas naeruväärse” Pride’i-vastase fänni

Adele on uhke LGBTQIA+ liitlane ega ole siin vihkajate jaoks. Lauljanna laupäeval, 1. juunil Las Vegases toimunud kontserdi ajal pöördus ta rahva poole laulu keskel, kui teda segas rahvahulgast pätt, kes hüüdis: “Uhkus on paha!” 36-aastane Adele vaigistas kontserdikülastajad kohe. “Mis see oli? Kas sa oled see?” […]

“Olen olnud rullnokkadel peaaegu kaks aastat, läbides selle protsessi Jordaniga,” ütles Underwood. “Oleme nüüd kohas, kus meid valdab rõõm ja elevus. Pole tõesti närve. Kui teid proovitakse kaks aastat, olete selleks valmis.”

Underwood rääkis ka oktoobri alguses sündiva poisikese toetussüsteemist.

Colton Underwood selgitab, miks ta otsustas esimest korda Pride'il osaleda

Colton Underwood Stephanie Keenan / Getty Images

“On suurepärane, et meie elus on nii palju inimesi, kes saadavad meile tooteid, näpunäiteid, raamatuid ja kõiki neid erinevaid asju,” ütles ta. „Tundsime, et meid toetatakse ja meid armastatakse. Tundus tõesti hea.”

Endine jalgpallitäht tegi suurel päeval koostööd Pressed Juiceryga ja kohtus pühapäeval, 2. juunil kuulsalt West Hollywoodi pride paraadilt fännidega Pressedi Lääne-Hollywoodi asukoha trepist väljaspool.

Pressed Juicery piiratud väljaandega PRIDE pakenditel on kohandatud sildid kolmel enimmüüdud mahlal — tsitruselised 2, maasika-apelsini mango ja rohelised 3 — Disainitud kolme andeka LGBTQIA+ kunstniku poolt.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Underwoodi jaoks otsus Pressediga partnerlusse astuda Tuli hoolika mõtlemise ja kaalutlusega.

“Mul on hea meel olla seotud ettevõttega, mis toetab LGBTQ+ organisatsioone aastaringselt,” ütles ta. „Minu jaoks on alati oluline kõiges, mida teen, veenduda, et ettevõtted ja inimesed, kellega ma Pride’i kuu jooksul koos töötan, ei teeks tegelikult järjepidevat koostööd organisatsioonidega, millel on vaid sümbol ja lipp. kuu.”

PRIDE-paketid, mis on nüüd saadaval, aitavad PFLAG-ile kasu, The Riigi suurim organisatsioon, mis on pühendunud LGBTQIA+ inimeste toetamisele, harimisele ja toetamisele

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *