Cyndi Lauper kuulutab välja 23 linna hüvastijätutuuri: “Ma tahan hüvasti jätta”

Sam Tabone/WireImage

Cyndi Lauper saadab oma fännid eepilisele uuele tuurile Girls Just Wanna Have Fun.

Esmaspäeval, 3. juunil alustas 70-aastane Lauper sel sügisel 23-linnast lahkumisreisi, mis tähistas LiveNationi pressiteate kohaselt tema esimest suuremat esinemist enam kui kümne aasta jooksul. Turnee hõlmab tema esimest peaesinemist Madison Square Gardenis New Yorgis.

“See on ametlik!” lugege esmaspäeval LiveNationi jagatud Instagrami postituse pealkirja, mis sisaldab tagasivaateklippi Lauperist, kes esines saates The Tonight Show koos Johnny Carsoniga, ja muid tähelepanuväärseid hetki tema karjäärist. “Cyndi Lauperi Girls Just Wana Have Fun Farewell Tour on tulekul ja me ei saaks olla rohkem elevil! Olge valmis laulma koos kõigi oma lemmikutega ja looge hämmastavaid mälestusi. Piletid tulevad müüki sel reedel. Kes meiega kaasa tuleb?”

Pressiteate kohaselt kavatseb Lauper lisaks Madison Square Gardenile üle võtta ka Nashville’i Bridgestone Arena, LA Intuit Dome’i, Palm Desert’i Acrisar Arena ja San Francisco Chase’i keskuse. Areeniväline etendus toimub Detroidi Fox Theatris.

1410893946_80s Molly Ringwald 178

Seotud: 80ndate tähed: kus nad praegu on?

Kui mõned tänapäeva suurimad A-klassi kuulujad said alguse 80ndatel, siis paljud nende kuulsad kaasaegsed kümnendi “Mina” ajal elavad tänapäeval vaiksemat ja madala profiiliga elu. Alates Tom Cruise’ist, kes kandis riskantses äris vapralt need kitsad valged, kuni Brat Packi poisteni ja tüdrukuteni, klõpsake läbi, et näha, millised staarid said 1980. aastatel oma suure läbimurde – ja vaadake, kuhu nad välja jõudsid!

“Tema hüvastijätutuuri väljakuulutamine tuleb koos täispika dokumentaalfilmiga Let the Canary Sing, mis uurib Lauperi erakordset elu ja karjääri,” seisis teates. “Dokumentaalfilm esilinastub teisipäeval, 4. juunil USA-s ja Kanadas ainult telekanalil Paramount+.”

Lauper tähistab mõlemat karjäärisaavutust jäljeüritusega teisipäeval, 4. juunil TCL Chinese Theatris Hollywoodis, Los Angeleses. “Sel õhtul toimub TCL Hiina teatris filmi spetsiaalne privaatne linastus koos küsimuste ja vastustega,” jätkati väljaandes.

Cyndi Lauper teatab, et 23 linna tüdrukud tahavad lihtsalt teha lõbusa hüvastijätutuuriTheo Wargo / Getty Images

Lauper ütles esmaspäeval USA Todayle antud intervjuus, et ringreis ja samaaegne dokumentaalfilmi ilmumine olid “nagu täiuslik torm”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See on areenituur, mida ma pole ammu teinud,” ütles ta väljaandele. “Tahan lihtsalt tänada kõiki, öelda hüvasti, tähistada koos fännidega, kes on olnud nii lojaalsed ja armsad, ja iga hullumeelse kontserdi või asjaga, mida olen teinud, ja ma olen selle üle põnevil. Ma ei usu, et olen veel viie aasta pärast füüsiliselt nii hea, aga nüüd saan sellega hakkama, tead?”

Miley Cyrus Madonna on kuulsus, kes propageerib LGBTQ+ kogukonda

Seotud: Kuulsused, kes pooldavad LGBTQ+ kogukonda

Juuni on Pride’i kuu, kuid need kuulsused võitlevad LGBTQ+ õiguste eest 12 kuud aastas. Lady Gaga “Born This Way” ei ole lihtsalt uhkusparaadi laul. 35-aastane New Yorker asutas fondi Born This Way 2012. aastal koos oma ema Cynthia Bisset Germanottaga, kes töötab presidendina. Nende heategevusprogrammid seavad esikohale vaimse tervise […]

Lauper ütles, et annab fännidele tuuril “parima” enese, vihjates sellele, mida settilist võib tema aastakümnete pikkusest karjäärist sisaldada. “Ma kavatsen lisada tüki kõike … ja kombineerida kunsti ja liikuvat visuaali, kasutades palju värve ja disaini,” kiusas ta. “Mul pole lõbusat tuuri olnud alates 84. aastast, nii et nüüd on see 24. aastal lõbus tuur!”

Ametlik artistide eelmüük algab teisipäeval, 7. juunil, üldmüük LiveNationis algab kohaliku aja järgi kell 10.00.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *