Dallas Cowboysi liige Larry Allen suri ootamatult 52-aastaselt

Larry Allen George Gojkovich / Getty Images

Dallas Cowboysi täht Larry Allen Suri ootamatult 52-aastaselt perega Mehhikos puhkusel olles.

“Dallas Cowboys on sügava kurbusega jagada, et Cowboysi legend, Super Bowli tšempion, Cowboysi ausõrmuse liige ja jalgpalli kuulsuste saali prof Larry Allen suri ootamatult pühapäeval koos perega Mehhikos puhkusel,” kirjutas NFL-i meeskond esmaspäeval. X poolt 3. juunil jagatud avalduses. “Oma tohutu atleetlikkuse ja uskumatu jõu poolest tuntud Larry oli üks austatumaid ja saavutatumaid ründemängijaid, kes kunagi NFLis mänginud.”

Dallas Cowboys toetas Alleni oskusi, märkides, et tema “mitmekülgsus ja usaldusväärsus” olid “tema karjääri tunnuslikud osad”. Avalduses jätkati: “Selle kaudu on ta jätkuvalt inspiratsiooniks paljudele teistele mängijatele, määratledes, mida tähendab olla suurepärane meeskonnakaaslane, võistleja ja võitja.”

NFL-i meeskond andis ka tema perele magusa hüüe. “Tema naine armastas teda sügavalt ja tema eest hoolitses, Janell — keda ta nimetas oma südameks ja hingeks, tema tütred Jayla ja Loriana ning poeg Larry III,» seisis avalduses. “Jonesi perekond ja Cowboys avaldavad sügavat kaastunnet, mõtted ja palved Alleni perekonnale ning leinavad koos paljude teiste sõprade ja Cowboysi meeskonnakaaslastega, kes samuti Larryt armastasid.”

2024. aasta NFL-i tragöödiad on kõige kurvemad ja šokeerivamad surmajuhtumid

Seotud: 2024. aasta NFL-i tragöödiad: kõige kurvemad ja šokeerivamad surmad

Jalgpallifännid on 2024. aastal leinanud südantlõhestavalt palju NFL-i staare. Veebruaris suri Tony Hutson 48-aastaselt, selgub toona jagatud nekroloogist. Surma põhjust ei täpsustata. “Kaotasin eile õhtul Tony Hutsonis ühe oma lemmikmeeskonnakaaslase ja suurepärase sõbra,” kirjutas Hutsoni endine meeskonnakaaslane Randall Godfrey. […]

Dallas Cowboys kirjutas üleslaadimise pealkirjaks: “Raske südamega teatame Cowboysi legendi Larry Alleni lahkumisest.”

Pärast Alleni surmauudiste levikut avaldas NFL avalduse koos mustvalge fotoga, millel ta plaksutas käsi ja naeratab.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“NFL-i perekond on sügavalt kurb kuulsuste halli, Super Bowli tšempioni ja Cowboysi legendi Larry Alleni lahkumise pärast. Meie mõtted on tema pere ja lähedastega,” kirjutas NFL esmaspäeval X vahendusel.

Allen valis 1994. aasta NFL-i draftis Sonoma State’ist teise ringi. Ta mängis Dallas Cowboysis aastatel 1994–2007 ja lõpetas karjääri San Francisco 49ersis. Dallas Cowboysis oldud aja jooksul mängis Allen igal ründeliini positsioonil peale tsentri.

Allen pälvis oma karjääri jooksul ka tunnustusi, sealhulgas Super Bowli võitu 1995. aastal, 11 Pro Bowli valikut ja kuus esimese meeskonna All-Pro auhinda. Ta võeti 2011. aastal Cowboysi ausõrmusesse ja kuulus 2023. aasta Pro Football Hall of Fame klassi. Allen kuulus nii 1990. kui ka 2000. aastate meeskonda.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *