Dasha jagab, kuidas viiruslik “Austini” linetants tema elu muutis

olek Tema singel “Austin” on saanud palju tööd, kuid rada ja viiruslik TikToki line-tantsu vastus on tal endiselt kannul.

“Kiirus, millega mu elu muutub, on murettekitav,” ütles ta ajakirjale Us Weekly, kui saime Californias sündinud Nashville’i elanikule järele. “[‘Austin’] tagurpidi [my life] tema peas.”

Endine poplaulja pöördus kantrimuusika poole oma 2024. aasta albumil What Happens Now? Ta koreografeeris suudlusmuusika reklaamimiseks line-tantsu, kuid tal polnud aimugi, kui hästi see toimiks.

“Kas teie saapad lakkasid töötamast? / Kas teie veoauto läks katki? / Kas sa põlesid raha läbi? Kas su endine leidis su? / Kus on testament, seal on võimalus ja ma olen kindel, et sa oled selle kaotanud / Pole isegi jätsin hüvasti/ Kui ma vaid teaks, mis selle põhjustas,” laulis 24-aastane Dasha rajal, mis oli küps energiliseks löögiks. Ta tahtis olla kindel, et laul leiab oma publiku.

Seotud: Kes laulis viiruslikku TikToki laulu “Austin”? Saage tuttavaks laulja Dashaga

Adam Bud Dasha on viimane soololaulja, kes on muusikatööstuse üle võtnud. Tema laul “Austin” pole mitte ainult üle võtnud TikToki – ja see, mis näib olevat kõigi “teie leht” -, vaid ka line-tants raja järgi alustab sotsiaalmeedias koreograafiliste rutiinide tagasitulekut. […]

“Kogu lugu, nagu North Stari line-tantsu alustamine ja kõik mängis “Austini” honky tonkil. Rotatsioonis, kas tead?” ütles ta. “Niikaua kui seda mängitakse honky tonkiga, on see kõik, mida ma kogu sellelt asjalt tahan.”

Dasha jagab, kuidas viiruslik Austini linetants tema elu pea peale pööras

olek Mickey Bernal / Getty Images

Dasha sai selle, mida ta tahtis, miljardeid vaatamisi TikTokis ja oma esimese singliga Billboardi edetabelis 40. “Austin” on praegu Billboard Hot 100 edetabelis 25. kohal, mis on läbi aegade kõrgeim koht.

“Nagu kolm päeva tabasid mind paljud DJ-d umbes 30 videoga,” ütles ta. “Liiga kiiresti. Ja kui ma mõtlesin, et kui see juhtub kolme päeva pärast…”

Dasha veetis nädalavahetuse CMA Festil oma kõigi aegade suurima rahvahulga jaoks esinedes ja koostööd tehes Keith Urban “Austini” ja Johnny Cash“Jacksonist”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma olen praegu elu suhtes väga kirglik,” ütles ta.

Dasha jagab, kuidas viiruslik Austini linetants tema elu pea peale pööras

olek Ed Road / Getty Images Spotify jaoks

Isegi kui ta teeb koostööd pop-country kuninglikega, on Dashal siiski mõned eesmärgid. Ta ütles meile, et talle meeldiks teha koostööd teise pop-kantrilauljaga: Postitage Malone. Ta jagas sürrealistlikku hetke, kus ta sattus edetabeli esikohale ja kiitis oma singlit.

Kõik, mida Post Malone oma tulevase kantrialbumi kohta ütles

Seotud: Postitage Malone’i kantrialbum “Varsti”: mida me teame

Post Malone loobub õllebongidest ja Bentleydest kivist ülikondade ja pikapite jaoks. Malone tungis 2016. aastal lavale “Whitey Iversoni” trap/hip-hop-saundiga, kuid ta pole sellele teele jäänud. Alates “Circlesi” alternatiivroki kõlast kuni “Take What You Want” (milles teeb kaasa Ozzy Osbourne) ja […]

“Post on nii uskumatu laulukirjutaja ja artist ning ma imetlen teda inimesena nii väga. Tahan temaga sõbraks saada ja temaga laule kirjutada,” rääkis ta. “Ja kui ta mu laulu teadis, siis ma mõtlesin, et vau, see on nii suur kompliment.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *