Dax Shepard arvab, et Taylor Swift kirjutas temast “Wildest Dreams”.

Dax Shepard ja Taylor Swift Getty Images (2)

Taylor Swift Oleks võinud kirjutada laulu sellest Dax Shepard – või vähemalt oma metsikumates unenägudes ta seda tegi.

“See pole hästi teada, kuid @TaylorSwift kirjutas paar aastat tagasi oma loo “Wildest Dreams” minust (“Ta on nii halb, aga ta teeb seda nii hästi” – duh),” kirjutas 49-aastane Shepard endast Instagrami video pealkirjaks. kaasalaulmine. Reedel, 31. mail Pophitid Eras Touri kontserdil.

Sheppard, kes jagab naisega tütreid Lincolni (11) ja Deltat (8). Kristen Bell34-aastane Swift püüdis oma väidet tugevdada, lisades, et mängis “Wildest Dreams” etendusel, kus ta osales Portugalis Lissabonis.

“Esitan seda videot ja jätan oma asja,” naljatas ta.

Varem on Shepard rääkinud oma armastusest Swifti vastu ja sellest, kuidas temast sai suur fänn pärast oma 2020. aastal Netflixis eetrisse jõudnud dokumentaalfilmi Miss Americana vaatamist.

“See on väga hea dokumentaalfilm ja ma otsustasin, et ostan kõik tema laulud,” jagas ta 2020. aasta veebruaris oma podcasti “Tugitooliekspert” episoodis. “Ootan väga, et näen filmis Girls Taylor Swiftiga, sest see uurib tõesti teiste inimeste heakskiidu loomist teie enesehinnangule, millest me kõik arvame. Samuti on söömine siin väga oluline. kaasa arvatud, et ta ei pidanud seda tegema.

Sheppard pole peres ainus Swifti fänn – ka tema naine on fänn. 43-aastast Belli märgati eelmisel suvel LA Sophie staadionil VIP-osakonnas Eras Touril. Sotsiaalmeedias jagatud videotes on Bell näha teiselt kontserdikülastajalt sõpruskäevõru vastu võtmas.

Kuigi Shepard ja Bell ei paista veel Swifti siseringis olevat, on neil siiski mõned ühised sõbrad Bradley Cooper. (49-aastane Cooper käib praegu Swifti hea sõbraga, Gigi Hadid(Ja paar on isegi popstaari ja tema poiss-sõbra Travis Kelce’iga mitmel korral puhkusel olnud.)

Hiljuti tunnustas Shepard Cooperit selle eest, et ta kutsus teda 2020. aastal oma ägenemisega avalikkuse ette. Ta oli 16 aastat kaine, enne kui paljastas, et hakkas pärast mootorrattaõnnetust valuvaigisteid kuritarvitama.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma tahtsin ainult seitse päeva pärast seda, kui kõik kokku kukkus, avalikuks minna ja seda inimestega jagada. Kuid see tundus nii ebaaus,” jagas Sheppard taskuhäälingusaate “Dinner on Me” veebruarikuu episoodis, lisades, et vestlus Cooperiga muutis tema vaatenurka kõigele. “Ta ütles: “Kas sa räägid kõigile?” Ja ma ütlesin, et tol ajal olin nagu: “Ma ei usu.”

Shepard kartis seda asja kaotada nii, et fännid armastasid teda kõige rohkem, kuni Cooper, kes on olnud kaine alates 29. eluaastast, tabas teda annuse reaalsusega.

“Ja ta ütles: “Noh, las ma ütlen teile. 16-aastasele mehele, kes on abielus Kristen Belliga ja rikas, pole midagi kasulikku. Kellelegi on abi sellest, kes lihtsalt sööb seda ja tuleb tagasi. ” meenutas Shepard, märkides, et hetk inspireeris teda end avama ja andma Cooperile oma otsuse eest “krediiti”. “Ja see oleks olnud lihtsam, kui ta poleks nii seksikas.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *