Deck Med’i kapten Sandy küsitleb ülemusi, kes oma meeskonda ei tõsta

Kapten Sandy Fred Jaguneau/Bravo

Teki all on Vahemeri Kapten Sandy Yan Temast õhkub juhtimisoskusi, mida imetletakse – kuid mitte kõigis, kellega ta on aastate jooksul koos töötanud.

Esmaspäeval, 10. juunil populaarse Bravo sarja episoodi ajal kuulab Sandy Ayesha ScottVestlus Stuga Bri Mueller.

“Mul on väga kahju, et eile oli teie jaoks nii stressirohke päev,” ütles Ayesha Breele, kes vastas: “Mul on kahju, et ma teid alt vedasin, sest see on viimane asi, mida ma teha tahtsin.”

Ayesha kinnitas kolmandale pealikule Stu, et ta annab endast parima. “Ausalt öeldes oli see esimene päev uues paadis. See oli kuninga etendus, kõik oli kõikjal ja sa leiad oma koha,” rääkis Chief Stew Brickile. “Me muutume iga päevaga paremaks. Sa oled täna hämmastav. Tänan teid raske töö eest, ma hindan seda väga.”

Juhend igale frantsiisi

Seotud: Juhend igale frantsiisi “Below Deck” kaptenile: Leest Sandyni

Aastate jooksul on Below Decki fännid õppinud tundma paljusid kapteneid – ja mõned on jätnud meeldejäävamad muljed kui teised. 2013. aastal esilinastunud Below Deck uurib jahisõidu glamuurset maailma ja mitte nii armsaid telgitaguseid olukordi, millega meeskond peab hakkama saama. Esimesel hooajal tutvustati vaatajatele kapten Lee Rosbachi ja […]

Pärast Bree lahkumist kiitis Sandy Ayeshat selle eest, kuidas ta olukorraga hakkama sai, öeldes: “See oli suurepärane.”

Teki all Vahemere kapten Sandy küsitleb ülemusi, kes ei tõsta oma meeskonda üles.

Kapten Sandy Fred Jaguneau/Bravo

Vastuseks juhtis Ayesha tähelepanu sellele, kui oluline oli juhina oma meeskonda “üles tõsta”. “Kui palju inimesi te sellest teate?” küsis Sandy.

Alates 2. hooajal Below Deck Made’iga liitumisest on Sandy jäänud esimese Below Decki spinoff-sarja liidriks. Läbi hooaja põhihautis Hannah FerrierBosun Malia valgeseedimine Adam GlickBosun Joao Franco Ja nüüd on Ayesha Sandy korduv meeskonnaliige.

Sandy töötas koos Hannah’ga saates mitu hooaega, enne kui sai vastureaktsiooni fännide lemmiku Chief Stew vallandamise eest, kuna tema salongis oli Valium ja CBD vape pen. Vaatamata fännide taunimisele jääb Sandy valiku juurde.

Hannah lahkumise tulemusena on Sandy hooajast hooaega tegelenud erinevate peahautistega Katie Flood, Natasha “Tasha” Webb, Natalia “Nut” Scudder, You Mlongo Ja nüüd Ayesha.

“Ma töötan igaühega neist [again]”, vaadake 2023. aasta oktoobris Andy Coheniga otsesaadet, mis toimub Sandy Show „Suurepäraste juhtide” kohta. “Isegi Hannah.”

Samal kuul andis Hannah oma arvamust neile, kes talle järele tulid, kirjutades Instagrami kommentaaride kaudu: “Ahh. Ma saan aru, miks sa proovid [to] Asenda mind igal hooajal. 😴.”

Sandy aga ei nõustunud endise pealiku Stu Below Deck Vahemere arvamusega. “Noh, ta on kohe alumise korruse med [side of things]Ta rääkis eksklusiivselt väljaandele Us Weekly 2023. aasta novembris. “Ta teab, et see pole minu otsus. Nii et ma ei tea, mida sellega teha.”

Kuna Ayesha on tagasi dekimeditsiinis, näivad nii Sandy kui ka publik valikuga rahul olevat. Ayesha väljendas hiljuti muret Sandyga taasühinemise pärast.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kapten Sandy: Hannah on

Seotud: Below Deck on aasta suurim draama Vahemerel

Niipea, kui astud vahemere alumise teki tšarterjahi pardale, on üks asi garanteeritud: palju draamat. Bravo jooksu ajal on meeskonnaliikmed, nagu kapten Sandy Ian, Hannah Ferrier, Malia White ja teised, pidanud üksteisele päid vastu – seda kõike selleks, et üksi toimetada. […]

“Oh, uskumatu ja hämmastav ning hirmutav ja imeline. See on tunne, et lahkute kodust ja lähete oma originaalseadmesse. [overseas experience] Paar aastat ja siis igatsesin väga oma perekonda ja lendasid tagasi ning elasid uuesti läbi kõik asjad, mida armastad,” rääkis ta selle kuu alguses Deciderile. “See oli täpselt selline tunne. Oli väga eriline olla tagasi seal, kus teekond algas.”

Ayesha arutles, kui põnevil ta oli oma endise ülemusega üles kasvada, lisades: „Viimati, kui Sandy heaks töötasin, olin teine ​​Stu ja ainus tüdruk. Lahkusin ja arenesin ning minust sai suur hautis. Tore oli tagasi tulla ja näidata talle kõike, mida olen õppinud ja kelleks minust naisena saanud olen. Kuigi see oli ka hirmutav, sest ma panin endale kõvasti pinget. Tahtsin tõesti Sandy jaoks täiuslik olla, sest austan teda nii väga.”

Filmi The Mediterranean 9. hooaeg on eetris esmaspäeviti kell 21.00 ET saates Bravo. Uued osad voogesitatakse Peacockis järgmisel päeval

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *