Denise Richards ja tütred naasevad E! Uute dokumentaalsaadetega

Arnold Jerocki / WireImage

Dennis Richards E läheb tagasi! uue dokumentaalsarjaga Dennis Richards and the Wild Things.

„Mul ja mu perel on hea meel, et saame koju E! Sami ja Lola olid vaid 3- ja 4-aastased, kui me oma lugu esimest korda jagasime, ja nüüd oleme jõudnud täisringi,” ütles 53-aastane Richards esmaspäeval, 10. juunil pressiteates, enne kui ühines oma endise koduperenaiste produtsendiga.Alex Baskin Ja ma kohtusin, kui liitusin Beverly Hillsi tõeliste koduperenaistega ja mulle meeldis seda saadet teha.”

Richards lisas, et saade on “täiuslik partnerlus” tema ja ta perele, kuhu kuuluvad tütred Sami (20) (kellel on olnud ainult fännid) ja Lola (19), Eloise ja abikaasa Aaron Phipps. (Richards jagab oma kahte vanemat tütart oma endise abikaasaga Charlie Sheen ja adopteeris Eloise’i 2011. aastal.)

“Meie elu on täis nalja, armastust ja ettearvamatust,” ütleb Richards oma perekonna kohta. “Ja me ei jõua ära oodata, kuni publik seda seiklust meiega jagab.”

PDA hoiatus!  Denise Richards ja Aaron Phipps suudlevad punasel vaibal

Seotud: Denise Richardsi ja Aaron Phippsi suhete ajaskaala

Õnne armastuses! Denise Richards ja Aaron Phipps on pärast lahutust teineteisega õnne leidnud. Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staar oli varem abielus näitleja Charlie Sheeniga aastatel 2002–2006. Neil on kaks tütart: Sam ja Lola. (Hiljem adopteeris Richards 2011. aastal tütre Eloise’i.) Rohkem kui kümme aastat pärast teda […]

Tulevases sarjas, mis esilinastub 2025. aastal, avab Richards esimest korda oma pereelust peaaegu 15 aasta jooksul pärast seda, kui ta oli kahe vanema tütre kasvatamise ajal läbi elanud “kurikuulsalt raskes abielus, intensiivse kontrolli ja tabloidide tähelepanu”. loeb. Uues saates – mis põhineb Richardsi 1998. aasta hittfilmil, mille pealkiri on – Brood “testib üksteise piire ja näitab meile, milline on nende kuulus, armastav ja vastuoluline elu.

Denise Richards saab uusi komöödiadokumente

Lisaks sarjas osalemisele produtseerib Richards koos Baskiniga ka seda saadet, Joe Kingsley Ja Jeff Festa.

“Dennis Richards on popkultuuri jõud ja avalikkuse tähelepanu köitmine pole võõras,” ütles NBCUniversali stsenaariumita sisu, elustiili ja dokumentaalfilmide asepresident Rachel Smith. “Kui ta naaseb E!-sse, ootame Denise’i ja tema perekonda jagama oma kaunilt kaootilist maailma meie vaatajatega, kes hindavad nende siirust ja suhtelisust sama palju kui meie.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Richards mängis varem tõsieluseriaalis It’s Complicated, mida eetris E! Aastatel 2008–2009. Kümmekond aastat hiljem liitus ta filmi “The Real Housewives of Beverly Hills” näitlejatega. Pärast Bravo frantsiisist lahkumist 2020. aastal naasis ta põgusalt 2023. aastal 13 hooaja jooksul.

Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised on praegu 199-aastased

Seotud: Endised Beverly Hillsi tõelised koduperenaised: kus nad praegu on?

Kui mõned Beverly Hillsi tõeliste koduperenaiste staarid on Bravo hiti osaks olnud alates 1. hooajast – vaadates sind, Kyle Richards –, on teised tõestanud, et teemandid pole igavesed. Reali koduperenaiste frantsiisi kuues osa kuulutati välja 2010. aasta märtsis ja selle esimene hooaeg jõudis eetrisse seitse kuud hiljem. A […]

Selle aasta alguses rääkis Richards sarjaga uuesti liitumisest ja naljatas, et tegi 13. hooaja finaalis ise augu. (Episoodis oli umbrohuõhtusöök, mille korraldas RHOBH staar Kyle Richards(Mis Dennis väidab, et ta ei osalenud hoolimata spekulatsioonidest, et ta polnud üritusel kaine.)

“Mul pole kunagi halba kogemust olnud,” ütles Dennis, kes kogub endiselt näitlejate krediiti, ühes jaanuarikuu osas. Melissa GorgaSelle “On Display” podcast. “Teatud hetkel teie elus, mis iganes see ka poleks. Olen kirjutanud ja öelnud enda kohta kõike päikese all. Ma olen nagu “Okei, nii et on üks õhtu, kus ma olen umbrohupeol ja olen natuke kõrval.” Kõigist naabruses asuvatest kohtadest eelistan ma olla umbrohupeo kõrval.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *