Diane Keaton on täpselt nagu meie – ta jätkas temaga midagi ette võtma

Diane Keaton, Katie Maloney ja Ariana Madix. Getty Images (2)

Diane Keaton Fänn Katie Maloney Ja Ariana MadixMidagi tema võileivapoest.

78-aastane legendaarne näitlejanna külastas hiljuti Vanderpump Rules’i staari uut West Hollywoodi restorani, kus ta poseeris koos Katie emaga. Teri Maloney.

“Meile tuli täna ootamatu külaline… Aitäh @dianekeaton toetuse eest!” Ametlik Something About konto kandis neljapäeval, 6. juunil oma Instagrami Story kaudu foto pealkirjaks. “Oli rõõm teiega kohtuda!”

Pallimütsi ja bleiseri põhivormi riietatud Keaton nägi välja nagu kodus Nancy Meyers-Inspireeritud asutamine – mis pole üllatav, sest näitleja ja filmitegija on koos töötanud nelja filmi kallal: Beebibuum, Pruudi isa, Pruudi isa II ja Something’s Gotta Give.

Ariana ja Katie on BFF-tüdrukud

Seotud: Vanderpump Rulesi Ariana ja Katie aasta parimad BFF-hetked

Ariana Madix ja Katie Maloney navigeerivad kõrvuti Vanderpumpi reeglite maailmas. “Üks asi, mida ma armastan oma sõpruse juures Arianaga – ja isegi eriti Arianaga, sest ta on selline ja ma olen püüdnud meie sõpruses olla mina ise –, on võime olla objektiivne, kui […]

Möödunud kuul ajakirja Something About Her pehmel avamisel ainult ajakirjale Us Weekly rääkides rääkis Katie (37) omapärase ruumi disainiaspektist.

“Mulle meeldivad rom-coms ja Nancy Meyers, sest nad on nii veidrad ja kapriissed,” ütleb “Irreverent” taskuhäälingusaatja. “John [Hutman] Ruumi kujundas Nancy Meyers, kes on ka tootmisdisainer. [and he] See aitas tõesti selle visiooni ellu viia.”

Samal ajal tunnustab 38-aastane Maddix oma VPR-i kaaslast ja äripartnerit selle eest, et ta on teemasse tõeliselt kaasa löönud.

Diane Keaton tegi temaga sarnaselt midagiDiane Keatoni / Instagrami loal

“Katie mõtles välja kõige säravama fraasi. Ta ütles: “Me tahame lõunasöögi romantiliseks muuta.” Ma lihtsalt arvasin, et see on nii täiuslik,” rääkis Chicago staar meile enne, kui Katie nende võileibade jaoks inspiratsiooni murdis.

“Kosmose nimi on midagi tema kohta, seega tahtsime naisi esile tõsta,” selgitas Maloney. “Pidime nimed panema [the sandwiches] Pärast ikoonilisi esileedi.”

Mõned menüüelemendid hõlmavad The Drew (tõenäoliselt Drew Barrymore), Cameron (ilmselt jaoks Cameron Diazkes mängis peaosa Meyersi lavastatud 2006. aasta rom-comis „The Holiday“ ja „The Diane“, mis sai nime ka Keatoni järgi.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Diane Keatoni kõige meeldejäävam roll on filmist

Seotud: Diane Keatoni kõige meeldejäävamad rollid: “Ristiisa” ja palju muud

Ametlikult ikoon! Diane Keaton on publikut köitnud alates 1970. aastatest – ja ta ei näita peatumise märke. Pärast oma teatridebüüti 1968. aasta esialgses lavastuses Broadway’s Hair sai California põliselanik filmiks. Tema esimene roll oli kaks aastat enne suureks saamist 1970. aasta filmis “Armuke ja teised võõrad”. […]

Kuigi The Sest I Said So staar on üks suurimaid nimesid, kes kunagi Something About Her ustest läbi on tulnud, on üks inimene, kes pole valmis restorani veel näinud: Lisa Vanderpump.

“Ma olen linnast väljas olnud. Olen käinud Tahoe järves. Olen Vegases. Ma olin New Yorgis,” rääkis endine Beverly Hillsi Real Housewives’i staar (63) mais Us Weeklyle, miks ta inauguratsiooni vahele jättis. «Naasin just kaks päeva tagasi New Yorgist. Olin igal pool.”

Ta lisas: “Meil on restoranis vaikne avamine, kuid me ei kutsu inimesi enne, kui teate, kahe või kolme nädala pärast, et saaksite asjad ära siluda. Ma ei taha seda teha. mine sinna ja anna neile kohut.” Anname sisseelamiseks paar nädalat, kuu aega. Ma arvan, et see on see, mida me restoraniäris tavaliselt teeme.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *