Dick Van Dyke võitis Emmy vanima autasustatava “Days of Our Lives” eest

Dick Van Dyke Nüüd saate oma ulatuslikule CV-le lisada ajalugu loova Emmy võitja!

98-aastane legendaarne näitleja viis reedel, 7. juunil 51. iga-aastasel Daytime Emmy auhindade jagamisel päevadraamasarja külalispeaosas Daytime Emmy. Van Dyke nomineeriti Timothy Robichaux rolli eest filmis Days of Our Lives. Ta on vanim selle auhinna võitnud näitleja.

“Aitäh. Ma ei usu seda. Tunnen end nagu hilisõhtuse televisiooni spioon,” purskas Van Dyk oma vastuvõtukõnes. «Olen ajaloo vanim kandidaat. Olen terve elu vanu mehi mänginud. Kui ma oleksin teadnud, et elan nii kaua, oleksin enda eest hoolitsenud.

Ta jätkas: “Ma olen 98-aastane, kas suudate seda uskuda? See on ületanud 80 aastat ärielu. Ma armastan sind, Jumal õnnistagu.”

Seotud: Daytime Emmy võitja Dick Van Dyke’i elu fotodel

Nii lava- kui ka ekraanistaar Dick Van Dyke on armastanud end fännide põlvkondadele. Van Dyke, kellel on neli Emmyt, Grammy ja Tony auhind, abiellus 2012. aastal Arlene Silveriga. Yahoo! muusikalis, naljatas Mary Poppinsi staar, et “on üks […]

Mary Poppinsi staariga liitus reedel tema naine, Arlen SilverJa ta tegi talle võidukõnes kindlasti magusa hüüdlause.

“Kriis ja tülid, mu elu armastus. Ta mängis politseinikku, kes mind vahistas,” ironiseeris Van Dyke.

Dick Van Dyke, 98, vanim päevane Emmy võitja külalisesinemise

Dick Van Dyke Jesse Oliveira / Getty Images

Pärast pikka ja hiilgavat näitlejakarjääri tegi Van Dyke oma seebiooperis debüüdi 2023. aasta septembris. Tema Dezi tegelaskuju Timothy oli neljaosalises kaares koos kauaaegse näitleja Drake Hogestyniga.

“Ma ütlesin: “Kas teil pole vanadele inimestele mõeldud osasid? Anna mulle üks.” Ja ta võttis mind tõsiselt ja sai minust osa Van Dyke’ist, kes palus oma päriselusõbralt Hogestini rolli filmis Days of Our Lives oodake, “duh duh”, muusikaga on see asi ja me ütleme midagi põnevat.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuulsused, kes said alguse seebiooperitest

Seotud: Just nemad said alguse seebiooperitest

Paljudel kuulsustel on oma karjääri alustamise eest tänada seebioopereid. Enne Oscari võitjaks saamist debüteeris Julianne Moore 1988. aasta filmis As the World Turns. Ta mängis õdesid Franny Hughesi ja Sabrina Hughesi, mis tõi talle 1988. aastal Daytime Emmy. Lõpuks lahkus Moore sarjast, et alustada oma filmikarjääri. meeldib […]

Van Dyke võitis varem Daytime Emmy 1984. ja 2015. aastal oma vastavate rollide eest sarjades CBS Library: The Wrong Way Kid ja Mickey Mouse Clubhouse: Mickey’s Pirate Adventure. Ta teenis ka viis Primetime Emmy auhinda oma klassikalise situatsioonikomöödia The Dick Van Dyke Show ja varietee Van Dyke & Company eest. Näitlejal on ka Grammy auhind ja Tony auhind EGOT staatuse saamiseks vajab Van Dyke vaid ühte Oscari võitu.

Kokkuvõttes on Van Dijk muljetavaldava karjääri eest tänulik.

“Kui ma ei naudi ennast, olen ma tõesti halb,” meenutas ta 2023. aasta detsembris CBS Morningsis esinedes. “See on õnnistuseks leida viis elatise teenimiseks, mida sa armastad ja mille nimel sa midagi ei tee. Mul on nii kahju inimestest, kes vihkavad oma tööd. Ootan igal hommikul tööle minekut.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *