Dolly Parton soovib esineda Jennifer Anistoni uusversioonis “9 kuni 5”.

Dolly Parton Eamonn M. McCormack/Getty Images

Dolly Parton Taaskord valmis töötama 9-5.

Kantrimuusika legend ütles! Uudised esmaspäeval, 3. juunil antud intervjuus, et ta soovib osaleda oma klassikalise 1980. aasta komöödia uusversioonis. Jennifer Aniston.

Küsimusele, kas ta oli Anistoni filmist põnevil, vastas 78-aastane Parton: “Olen.” “Mõni aasta tagasi, kui tegime Dumplini filmi, mainiti, et ta võib-olla tahaks teha 9 kuni 5, ja ma ütlesin: “Oh, see oleks suurepärane.”

“Ma loodan, et nad kasutavad minu laulu ja ma loodan, et nad leiavad viisi, kuidas Lily, Jane ja mina tagasi saada,” lisas ta.

9-5 tärni Parton, Lily Tomlin Ja Jane Fonda Kolme töötava naisena, kes plaanivad oma asotsiaalset ülemust kukutada. Parton panustas filmi heliribale ka hittloo “9 to 5”. Lugu saavutas Billboard Hot 100 esikoha ja pälvis 1981. aastal parima originaallaulu Oscari nominatsiooni.

“On hämmastav olla osa millestki, mis on olnud tugev juba aastaid! Uudised. “On tõesti hämmastav olla osa millestki, mis võib tõesti muuta kellegi elukäiku [gender] Võrdsus.”

Jane Fonda toetab Lily Tomlini saadet Dolly Partoni jaoks Jennifer Anistoni uusversioonis 9-5

Lily Tomlin, Dolly Parton ja Jane Fonda reklaamivad filmi “9 kuni 5”, režissöör Colin Higgins, 1980. Silver Screen Collection/Getty Images

Uusversiooni jaoks on Parton pardal koos oma ristipojaga Miley Cyrus Algses filmis mängis seksikas sekretär Parton Doralee Rhodes.

“Kas ta poleks suurepärane? Noh, ta tunneb mind. Ta teab mu mälestusi.” [from the movie]”Ta ütles E! Newsile.

The Hollywood Reporteri andmetel arendab Aniston oma Echo Filmsi produktsioonifirma kaudu Jennifer’s Body ja Juno kirjanikega “ümberkujundamist” 9:5. Diablo Kodi Määrake skripti kirjutamine.

Partoni kaaslased Tomlin ja Fonda avaldasid hiljuti projektile toetust.

“Edu neile. See on lõbus. Soovin neile palju õnne. Nad on nii andekad,” ütles 86-aastane Fonda 29. mail väljaandele Entertainment Tonight.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Oh, ma olen nii põnevil. Mul on hea meel teada saada, et keegi teine ​​töötab selle kallal ja neil võivad olla edukad tulemused,” lisas 84-aastane Tomlin.

Enne uusversiooni väljakuulutamist arutasid algstaarid aastaid järge, kuid Parton ütles 2019. aastal, et tema, Tomlin ja Fonda olid “kogu ideest loobunud”.

“Ma ei usu, et me järge teeme. Me ei jõudnud kunagi stsenaariumi nii kaugele, et see oleks piisavalt erinev esimesest ja see tuli nii hästi välja,” rääkis laulja Entertainment Tonightile.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *