Draakoni maja Olivia Cooke “tumenes” kohtumisel Tom Cruise’iga: “Ma kummardusin nagu sulane”

Olivia Cooke. Jamie McCarthy / Getty Images

Selgub, et isegi kuningannad on ümberringi närvis Tom Cruise.

Draakonitähe maja Olivia Cookekes mängib HBO menukas fantaasiadraamas kuninganna Alicent Hightowerit, meenutas aega, mil ta 61-aastase Cruise’iga oma filmi Ready Player One võtetel “mustas”.

Teisipäeval, 4. juunil, saates The Late Show koos Stephen Colbertiga, ütles Cook filmi režissöörile, Steven SpielbergTihti jättis ta A-nimekirja sõprade komplekti — sh George Lucas ja Tom Cruise.

“Iga päev oli kuulsuste külaline. Teil on Steven Spielberg, kellega ma pean iga päev suhtlema – jällegi pettunud, sest ma mõtlen: “Issand, ära vaata mind,” selgitas näitlejanna.

Ühel päeval ütles 30-aastane Cook, et kuulis näitlejate ümber sosinaid, et Cruise, kelle Spielberg lavastas sarjas Minority Report ja War of the Worlds, tuli võtteplatsile külla.

Cook ütles, et tal oli seljas veluurist “tihe dressing, mis oli üleni takjapaelaga” ning tema küljes olid erinevad kaamerad ja tuled.

“Rääkisin oma sõbraga ja nägin Tom Cruise’i lihtsalt üle lava kõndimas ja ma olin nagu [trying to hide]”Ja siis ma kuulen, kuidas Steven ütleb: “Olivia, kohtu mu hea sõbra Tom Cruise’iga.”

Tom Cruise on palunud SAG-AFTRAl kaaluda, kas näitlejad saaksid streigi ajal projekti reklaamimist jätkata.Christine Callahan / Shutterstock

“Ma tumenesin,” jätkas ta. “Ma tumenesin täielikult. Aga ilmselt jooksis mu sõber lava tippu seda suhtlust vaatama. Näiliselt kummardasin nagu sulane. Nagu põlved rindadeni. Ja siis [I] Ta tuli käeviipega lähemale.”

Kõik, mida teada

Seotud: Kõik, mida pead teadma Draakoni maja 2. hooaja kohta

Rohkem tuld, rohkem verd. Loendame päevi, kuni “Troonide mängu” eellugu draakoni maja 2. hooajal naaseb. George R. R. Martini romaanil “Tuli ja veri” põhinev HBO sari teeb eeldatavasti lühema ajahüppe pärast seda, kui esimene hooaeg hõlmas rohkem kui ühte episoodi, näidates, kuidas Rhaenyra (Emma) […]

võõrustaja Stephen Colbert Cookilt küsiti, kas neil on keemiat, mille peale ta irvitas: “Ma arvan, et see oli lihtsalt keemia.”

Cook kordab oma rolli Alicent Hightowerina sarja House of the Dragon 2. hooajal, mis esilinastub pühapäeval, 16. juunil HBO-s.

(peaosaline) kui võitlus raudse trooni eest Alicenti poja, kuningas Aegon II vahel Tom Glynn-Kearney) ja tema endine BFF, Rhaenya Targaryen (Emma D’Arcy) kuumeneb, Cook kiusas, et vaatajad võivad sel hooajal oodata “verd, pärandit, võimu, seksi ja draakoneid”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Meie iganädalasel vestlusel House of the Dragons 2. hooaja New Yorgis esmaesitlusel esmaspäeval, 3. juunil paljastasid Cooki kaasnäitlejad, kas nad on Team Green (esindab Aegoni ja House Hightoweri) või Team Black (Targaryeni värvid). klann).

Draakoni maja suve telesaadete eelvaade 2024Theo Whitman / HBO

“Noh, ma olen feminist, nii et ma tahan näha võimul naist, nii et ma arvan, et mustanahalised,” ütles Tom Glynn-Kearney, astudes vastu oma tegelase perekonnale. «Samas pole see film, mida me praegu näitame. Mängime Musta vastu.”

Vahepeal Ewan Mitchellkes mängib Alicenti teist poega, prints Amond Targaryeni, ütles: “Mina olen rühmas roheline.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *