Dustin Lynch pöördub Lindsey Hubbardi kohtamise kuulujuttude poole

Dustin Lynch Suvemaja püstitab staariga seotud kohtamiskuulujuttude rekordi Lindsay Hubbard.

“Ma mõtlen, kuulujutud algasid. Oleme seda asja läbi elanud aastaid,” rääkis 39-aastane Lynch ajalehele Us Weekly ainult enne Dustin Lynchi basseiniolukorra peo korraldamist Margaritaville Hotel Nashville’is CMA Festi ajal, mis algas neljapäeval, 6. juunil.

Ta jätkas: “Me oleme suured sõbrad. Ma olen nii pumbatud. Tal on siin maja [in Nashville] Nüüd läheb suurepäraselt. Ta saab siin linnas uusi sõpru. Ma pole kunagi Bravo maailmas olnud, aga äge on näha, milline see fännibaas on. sina [open] Täiesti uus ussipurk. Ma räägin sulle…[I’m] Rääkige suurest ussipurgist.”

Kantristaar rääkis meile, et kuigi ta “ei karda üldse kohtamas käia”, pole ta ikka veel leidnud proua. (Lynch ja Modell Kelly Seymour See ütleb, et see ilmub 2021. aastal.)

“Ma armastan [being able] Palju lõbusaid asju teha [with a partner]Ja [having] Pluss, mida saab usaldada, on väga oluline asi,” selgitas ta. “Ja ma igatsen seda, nii et ma olen jahil. Mulle meeldiks kohting, mis sobiks nende asjadega.”

Dustin Lynch, Lindsay Hubbard. Getty Images (2)

37-aastase Lynchi ja Hubbardi kohta käidi esimest korda kuulujuttude järgi novembris – peaaegu kolm kuud pärast tema endist kihlatu ja suvemaja kaaslast. Carl Rudke Nende abielu tühistati augustis. Endise paari dramaatilist suhtlust kajastati mai lõpus eetris olnud kauakestva Bravo sarja 8. hooaja finaalis.

“Nad ei käi koos,” ütles allikas Usile eelmise aasta novembris Lynchist ja Hubbardist, märkides, et paar on Nashville’is “samas sõbragrupis”.

Samal kuul keerutas Hubbard kuulujuttude veski, kui ta näiliselt vihjas, et flirdib sel ajal Lynchiga. pärast Nick Viall Märkides, et “Party Mode” laulja oli oma “The Vial File” podcastis esinemise ajal “turul”, vastas Bravo isiksus naljaga pooleks: “Ta ütles tere.”

Kantrimuusika suurim paar Faith Hill on Tim McGraw

Seotud: Kantrimuusika suurim paar

Olgu keskkooli kallikesed või teine ​​võimalus armastuseks, selle riigi paarid on selles pikas perspektiivis. Faith Hillil ja Tim McGrawil on olnud armastuslugu läbi aegade. Nad sõlmisid 1996. aastal sõlme ning tervitasid vastavalt 1997., 1998. ja 2001. aastal tütreid Gracie, Maggie ja Audrey. vaatamata […]

Maikuus taskuhäälingusaates “Beach Bible” esinedes andis Hubbard aga fännidele pilgu oma romantikast oma uue poiss-sõbraga, kellega ta varem COVID-19 pandeemia ajal kohtamas käis.

“Mõned mu sõbrad nimetavad seda bumerangiks, kus esimest korda välja minnes pole ajastus õige ja siis nad tulevad tagasi,” rääkis ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Dustin Lynch käsitleb tema ja Lindsay Hubbardi kohta käivaid kohtingukuulutusi

Dustin Lynch, Lindsey Hubbard. Getty Images (2)

2023. aasta septembris Vialli taskuhäälingusaates esinedes puudutas Lynch seda, miks ta ei käi kohtamas kellegagi, kes on juba oma suhtlusringis.

“Ma pole tahtlikult kunagi Nashville’is kellegagi kohtamas käinud, sest ma ei taha, et “ringid räägiksid” ja seetõttu püüan sellest maailmast eemale hoida,” ütles ta. “Nii et kaugmaasõit on selline, millega ma olen rahul, [with taking] Kaks nädalat puhkust ja siis näete kolm või neli päeva kedagi suurepärast ja siis igatsete teda uuesti.”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *