“Ellujääjate” tšempion Michelle Fitzgerald kohtub Challengeri Devin Walkeriga

Michelle Fitzgerald ja Devin Walker Michael Thalberg / Getty Images; INFphoto.com

Survivorist Challengerini, Michelle Fitzgerald Ja Devin Walker armastust leida

34-aastane Fitzgerald kinnitas uue paari romantikat neljapäeval, 6. juunil Instagram Story Q&A ajal pärast seda, kui temalt mitu korda küsiti nende staatuse kohta.

“Jah, et vastata kõigile teie küsimustele, see on mu poiss-sõber,” kirjutas ta, jagades 35-aastase Walkeriga suudlevat fotot.

Survivori 32. hooaja võitnud Fitzgerald postitas samuti tagasi Olivia Ann KaiserPaari mainimine tema Instagrami loos.

Crossover hoiatus!  Tõsielustaarid, kes löövad kokku tõsielustaaridega teisest saatest Green Jacket

Seotud: Kuulsused, kes on käinud teiste saadete tõsielustaaridega

Tõsitelevisioon toob kokku paljude isiksustega inimesed, et leida armastust (või vähemalt kontakti) teiste tõsielusaadetega. Bravolebrityle pole näiteks võõrad crossover-ühendused. 2019. aasta augustis külastasid Southern Charmers Craig Conover, Shep Rose ja Austin Kroll oma Hamptonsi kodus suvemaja näitlejaid. Minge nende külastuse ajal […]

«Nii ma tunnen ❤️31-aastane Kaiser, kes võitis varem Love Islandi USA 3. hooaja, kirjutas neljapäeval, jagades fotot Fitzgeraldist ja Walkerist tõmblukust inspireeritud kiigel metsas.

“Mis toimub?” Walkerit on kuulda istmelt karjumas, samal ajal kui Fitzgerald taustal naerab.

Oma neljapäevases postituses kirjutas Fitzgerald selle pealkirjaks “Õige”.

Ellujäämise võitja Michelle Fitzgeraldi tutvumisväljakutse Devin Walker 2Michelle Fitzgeraldi / Instagrami loal

Fitzgerald ja Walker ei ole oma suhet ega seda, kuidas nad algselt ühendasid, avalikult arutanud. Vahepeal pole talle ka avalikkuse ees kohtamas käimine võõras. Walker mängis sageli The Challenge’is singleid ja oli avatud teiste võistlejatega esinemiseks.

Pärast seda, kui Walker võidab The Challenge: Ride or Die with Tori tehing, mõtlesid innukad vaatajad, kas nende side kunagi areneb millekski romantiliseks. 31-aastane Deal eitas kuulujutud 2023. aasta märtsis.

“Ma armastan Devinit nii väga. Minu jaoks on ta nagu mu sõber, nagu mu tõesti, tõesti, väga hea sõber, ”rääkis Deal ainult Us Weeklyle. “Ja ma arvan, et ma pole kunagi platoonilisi suhteid meestega piisavalt väärtustanud, nagu Deviniga. Nii et lisaks sellele, et ootan põnevusega, mis sellest võib tulevikus kujuneda, olen ma väga tänulik, et oleme praegu sama head sõbrad kui oleme.”

Casey Clarke filmis Challenge Win Nanny Relationship

Seotud: Kõik “väljakutse” paarid, kes on endiselt tugevad

Pole haruldane, et staarid armuvad tõsielusaadet filmides kiiresti – ja The Challenge’i võistlejad pole erand. Kuigi paljud fännid ei uskunud, et Pauli Calafiore ja Cara Maria Sorbello moodustavad pärast 2018. aasta Final Reckoningul kohtumist tõelise sideme, tõestasid nad, et vihkajad eksisid. […]

Deal selgitab ka, miks nii paljud kaasnäitlejad hüppavad näitlemise poole.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kui sa oled väljakutsemajas, tahad sa inimestega läbi saada. Sest see on nii [a] Laagri sündroom,” ütles Deal toona. “Me jääme üksteisega jänni ja see on flirtimine ja see on lõbus, kuid koju minnes mõtlete: “Oota, kas see kõik on televisioonis?” Sest mul on hea meel kõigi üle, kes tunnevad end piisavalt mugavalt, et telekaga ühendust võtta [it] Kindlasti… koju minnes on see teistsugune.”

Walker ja Fitzgerald võisid armastuse leidmise väljakutses kogeda “laagri sündroomi”, kuna nad võistlesid varem üksteisega nii sarjades “Väljakutse: spioonid, valed ja liitlased” kui ka “Väljakutse: sõit või täringud”.

“Ausalt öeldes, [both The Challenge and Survivor] Kurb, ma ei saa aru, miks ma sellesse võistlussaatesse lähen, sest olen pensionil naine,” ütles Fitzgerald neljapäeval oma küsimuste ja vastuste sessiooni ajal. «Ma ei võistle tõsielusaadetes. Ma peaksin kuskil tiigi ääres puhkama ja rääkima [and] Võib-olla tuleb ka tülisid, aga paraku siin me oleme.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *