Emilia Clarke kardab “Troonide mängust” pärast ajukahjustust lahkuda

Emilia Clarke. Mike Marsland / WireImage

Emilia Clarke Avaldades, mida ta tundis, kui sai Troonide mängus oldud ajal kaks ajuvigastuse

Daenerys Targaryeni näitlejanna sai 2011. aasta veebruaris HBO fantaasiadraama esimese hooaja esilinastuse ajal ajuverejooksu. Ta sai 2013. aastal uue ajuverejooksu.

“Kui teil on ajutrauma, kuna see muudab teie enesetunnet nii dramaatilisele tasemele, suureneb kogu teie ebakindlus tööl üleöö neljakordseks,” ütles 37-aastane Clark esmaspäeval avaldatud intervjuus väljaandele The Big Issue. , 10. juuni. “Kõik meie esimesed hirmud olid:” Oh issand, kas mind vallandatakse? Kas mind vallandatakse, sest nad arvavad, et ma ei sobi oma tööga?

Big Issue andmetel juhtusid mõlemad verejooksud hooaegade vahel, nii et näitlejanna rääkis oma seisundist vaid mõnele inimesele, kellega ta koos töötas.

Kuid pärast võtteplatsile naasmist paar nädalat pärast esimest ajuverejooksu hakkas Clarke muretsema, et ta võib kogeda uut ajuverejooksu nii suure toodangu kallal töötamisega kaasneva surve ja stressi tõttu.

“No kui ma suren, siis parem suren telesaadete vahendusel,” meenutas ta toonaseid mõtteid.

Game of Thrones õlu

Emilia Clarke filmis “Troonide mäng”. Macall B. Polay/HBO loal

Clarke avas oma ajukahjustusest esimest korda essees ajalehele The New Yorker 2019. aasta märtsis, vahetult enne Troonide mängu viimase hooaja esilinastust.

“Diagnoos oli kiire ja kurjakuulutav: subarahnoidaalne hemorraagia (SAH), eluohtlik insuldi tüüp, mille põhjustas verejooks aju ümbritsevast ruumist. Mul oli aneurüsm, rebend arter,” kirjutas ta oma esimesest aneurüsmist veebruaris. 2011. Ellujäänud patsientide jaoks on vaja aneurüsmi sulgemiseks erakorralist ravi, sest kui ma tahan ellu jääda ja vältida kohutavat defitsiidi, tuleb mul teha erakorraline operatsioon , garantiid ei olnud.”

Troonide mäng punutud soengud juuksed emilia clarke

Seotud: Patside ema! Tagasivaade Daeneryse kõige armsamatele „GoT“ põimikutele

Jah, ta on tehniliselt draakonite ema, kuid “Troonide mängu” Daenerys Targaryen on ka punutiste ema. Saate eepilise kaheksa hooaja jooksul on näitlejanna Emilia Clarke vahetanud oma loomulikult brünetid püksid Khaleesi lopsakate (ja pikkade!) jäiste blondide salkude vastu ning selle käigus on ta saanud päris suurejoonelised patsid. kui sa […]

Pärast operatsiooni meenutas Clark, kuidas ta kannatas afaasia all ega mäletanud oma nime.

Teise vigastuse sai näitlejanna 2013. aastal pärast «Troonide mängu» 3. hooaja filmimist. Ta viibis New Yorgis ja talle tehti protseduur, millega raviti aju teisel poolel olevat kasvajat.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Clark ütles, et talle lubati “suhteliselt lihtsat operatsiooni, lihtsamat kui eelmisel korral”, kuid ärkas operatsioonist “valust karjudes”.

“Protseduur ebaõnnestus. Ma veritsesin ohtralt ja arstid tegid selgeks, et mu ellujäämise võimalused on ebakindlad, kui nad uuesti ei opereerita. Seekord peavad nad mu ajule ligi pääsema vanamoodsal viisil – läbi mu kolju,” kirjutas ta. teine ​​Vigastusest taastumine oli “valulikum” kui esimene.

Operatsiooni tulemusena on Clarkil koljus titaanitükid ja arm, mis “kõverdub minu koljust kõrvani”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *