Endise bakalaureusepoiss Emily Maynardi tütar lõpetas keskkooli

Ricky Hendricki / Instagrami loal

Endine Bachelorette’i staar Emily MaynardTema tütar asub uuele seiklusele.

18-aastane Ricky jagas pühapäeval, 2. juunil Instagrami vahendusel, et on lõpetanud keskkooli, postitades endast rea pildiseeria koos oma nooremate vendadega. “Diff ei nuta teisel pildil🥹🙈,” kirjutas ta armsale pildile sündmusest. Maynardi Instagrami postituse kohaselt suundub keskkoolilõpetaja sügisel Palm Beachi Atlandi ülikooli.

38-aastane Maynard sünnitas Ricky 2005. aasta juunis, tema kihlatu – ja Ricky isa – vähem kui aasta hiljem. Ricky Hendrick Hukkus lennuõnnetuses. Pärast lühikest kihlumist Jeff HolmMaynard, kellega ta kohtus saates The Bachelorette peaosas, leidis armastuse oma praeguse abikaasaga Tyler Johnson Ja nad tervitasid koos viis last: Jones, 21 kuud, Nola, 3, Gatlin, 5, Gibson, 6 ja Jennings, 8.

2023. aasta juulis tähistas Maynard oma tütre 18. sünnipäeva, tehes talle esimese tätoveeringu. “Mu tütar on täna 18, kas kellelgi on mulle hobuste rahustit?” Maynard viskas nalja nii Ricky tagasivaatefotode kui ka Instagrami looga.

Endise bakalaureusepoiss Emily Maynardi tütar Ricky lõpetab keskkooliRicky Hendricki / Instagrami loal

Tütre tähtpäeva tähistamiseks tõi endine poissmees ta tätoveerimissalongi. “Teeb täiskasvanud asju,” kirjutas Maynard teisele fotole, kus Ricky lamas laual, samal ajal kui kunstnik tema kaela tinditas.

Maynard jagas sama armastavat austust oma tütrele tema 17. sünnipäeval, postitades fotoseeria Rickyst beebina.

“Mulle tundub, et olen nii mitmel viisil uuesti sündinud, sest sa tood mu valutavasse südamesse nii palju rõõmu,” kirjutas endine tõsielustaar foto allkirjaks. “Ja nüüd valgustate jätkuvalt iga tuba, kuhu sisenete, ja paned inimesed, olenemata sellest, kas tunnete neid või mitte, tundma, et nad on teid tundnud igavesti.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Endine poissmeeste Emily Maynard Johnson ja Tyler Johnsoni suhte ajaskaala

Seotud: Emily Maynard Johnsoni ja Tyler Johnsoni suhete ajaskaala

Tõsielus TV-st tõsielu muinasjuttudeni. Pärast tragöödias navigeerimist ja rooside jagamist leiab Emily Maynard Johnson Tyler Johnsonist The One’i. Enne Bachelor Nationi tööle asumist oli Põhja-Carolinast pärit naine kihlatud NASCARi juhi Ricky Hendrickiga. Pärast tema enneaegset surma lennuõnnetuses 24-aastaselt õppis Maynard Johnson teda tundma […]

Ta lisas: „Teie alandlikkusel, armul, jõul ja loomulikult ilul pole piire ja ma olen teie üle nii uhke! Ma armastan sind, mis! Palju õnne sünnipäevaks!”

Vaadates tagasi tütre teekonnale 2017. aastal inimestega PEOPLE vesteldes, jagas Maynard, et Ricky paneb teda kõige rohkem “naerma” ja “nutma”.

“Sest sain ta 19-aastaselt ja me kasvasime tõesti koos üles,” ütles ta. “Nii et vaadata, kuidas ta üles kasvab… Nutsin nagu imik tema põhikooli lõpetamisel. Inimesed arvasid, et keegi on surnud. Ma nutsin, kole nutsin – see oli kohutav.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *