Eric Dane’i ja Rebecca Gayhearti tütar Billie on tema ema mini-mina

Beatrice Dane, Eric Dane ja Georgia Geraldine Dane Axel/Bauer-Griffin/FilmMagic

Eric Dane ja võõrandunud naine Autor: Rebecca Gayheart Tütred tõestavad, et pole linnalegend, et lastest saavad nende vanemate mini-jalad.

51-aastane Dane osales neljapäeval, 30. mail oma tulevase filmi Bad Boys: Ride or Die Los Angeleses esilinastusel koos tema ja Gayhearti kahe tütre, 12-aastase Billie ja 10-aastase Georgiaga. Mustades pükstes ja tumesinine nööp üleval tõmmatud Dane naeratas mõlemat tüdrukut toetades laialt.

Mõlemad tüdrukud kandsid üritusel mustad kleidid, Georgia otsustas kanda oma pleegitatud blonde pükse lahtiste rannalainetena. Vahepeal oli Billy oma ema jaoks surnud helistaja, tema tihedad lokid olid tagasi tõmmatud, välja arvatud paar tükki tema näo ümber. Ta kandis ka dramaatilisemat suitsusilmade ja roosade huulte sära, jäljendades Gayhearti stiili 90ndatest, kui ta mängis sellistes filmides nagu Urban Legend, Scream 2 ja Jawbreaker.

Dane ja Gayheart sõlmisid 2004. aastal Las Vegases pärast vähem kui aasta pikkust kohtamist. Küsimusele nende romantika alguse kohta ütles Dane 2008. aastal ajakirjale Flaunt, et nende armastuslugu oli “maailma kõige vähem huvitav”. Põhimõtteliselt käis see nii: “Kas sa tahad välja minna?” ‘Jah, muidugi.’ Kümme kuud hiljem abiellusime.”

Eric Dane'i ja võõrdunud naise Rebecca Gehrtsi suhte ajaskaala

Seotud: Eric Dane’i ja võõrdunud naise Rebecca Gayhearti suhte ajaskaala

Ikkagi perekond. Eric Dane ja Rebecca Gayheart on avameelselt öelnud, kuidas nende suhe pärast 2018. aasta lahkuminekut on muutunud. The Grey anatoomia alum ja näitlejanna “Once Upon a Time in Hollywood” sõlmisid 2004. aastal Las Vegases sõlme. Küsimusele, kuidas nende romantika alguse sai, vastas Dane ajakirjale Flaunt […]

Billy sündis 2010. aastal ja saabus Gruusiasse järgmisel aastal. Dane mõtiskleb tütre isaks saamisest Harry Connick Jr jutusaadet 2016. aastal, nimetades oma maja naljaga pooleks “östrogeenimaffiaks”. Ta märkis, et kui Gayhart esimest korda rasedaks jäi, teadis paar, et “poiss või tüdruk, nende esmasündinu saab Billy”.

Eric Dane'i ja Rebecca Gayhearti tütar Billy, kui ta vaatab Bad Boys Ride or Die esilinastust

Billy Gehart-Dane ja Rebecca Gehart-Dane Vivienne Killilea / Getty Images jaoks Chrysalis Butterfly Ball

Paar oli abielus üle kümne aasta, enne kui Gayhart 2018. aastal lahutuse sisse andis. Ta tõi lahkumineku põhjusena välja “leppimatud erimeelsused”, abikaasa toetuse taotlemise ning mõlema tütre ühise juriidilise ja füüsilise hooldusõiguse.

Paar on sellest ajast peale loonud sõbralikud suhted ning neid on isegi Billy ja Georgiaga korduvalt koos nähtud. Gayhart tunnistas siiski, et lapsevanemaks saamine pärast lahkuminekut pole olnud lihtne, rääkides 2018. aastal ajalehele Us Weekly, et endised annavad endast parima, hoolimata sellest, et asjad on keerulised. Ta lisas siiski, et tal on õigus oma 14 aastat kestnud abielu lõpetada.

“Ma arvan, et naisena peaksite alati suutma enda eest hoolitseda ja mitte kunagi mehest sõltuma,” ütles ta meile toona. “Ma lähen tagasi tööle ja arvan, et see on osaliselt tingitud sellest, et tahan, et mu tütred näeksid mind töötamas. Võtsin oma laste jaoks aja maha. … Paljud väikesed tüdrukud näevad ja hakkavad fantaseerima Prints Charmingust [saving them]. Ma arvan, et see on väga vanamoodne sõnum.”

Dane ja Gayheart läksid lahku aasta pärast seda, kui Grey anatoomia alum loobus TNT filmi “The Last Ship” võtetest, võideldes depressiooniga. Pärast kolmekuulist eemalolekut tähelepanu keskpunktist rääkis Dane saates Today esinedes oma vaimse tervise probleemidest, märkides, et kuigi ta on “kogu elu” vaimse tervise probleemidega tegelenud, tabas see konkreetne episood teda “nagu veoauto”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Dane lisas, et kuigi ta oli puhkeaja pärast “konfliktis”, sest ta ei tundnud, et tal oleks “millegi pärast masendusse sattuda”, siis lõpuks hakkas ta “selle eest hoolitsema” ja tal läheb nüüd suurepäraselt. “

Vaatamata oma tõusule ja mõõnadele ütles Dane 2021. aastal väljaandele PEOPLE, et on oma eluga “tõesti rahul”, kuid lisas, et tema ajaloos Gayheartiga on osi, mida ta soovib, et ta saaks muutuda. “Me tegime seda kõike valesti,” ütles ta. “Kahetsen ainult seda, et selle kõigega kaasasin inimese, keda ma kõige rohkem armastan: Rebecca.”

Bad Boys: Ride or Die jõuab kinodesse reedel, 5. juunil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *