“Felicity” maarjas Erich Anderson suri 67-aastaselt pärast võitlust vähiga

Erich Anderson Bobby Bank/WireImage

Erich Anderson, kes on tuntud kui Felicity isa mängimine samanimelises draamas, suri nädalavahetusel pärast võitlust vähiga. Ta oli 67-aastane.

Andersoni naine, näitleja Saksi treener, kinnitas uudist Instagrami vahendusel laupäeval, 1. juunil. “Minu abikaasa Eric suri täna hommikul,” kirjutas ta. “Ma jagan oma õemeest Michael O’MalleyMa ei oska sellest praegu midagi kirjutada.”

O’Malley kirjeldas Andersoni kui “tarka ja naljakat kutti” ja “fantastilist kokka”, kes avaldas lisaks sellele, et ta oli edukas näitleja, kolm romaani.

“Tal on olnud pikk edukas näitlejakarjäär – ta oli selles vanas saates 30 Something; ta oli Felicity isa. Ta tapeti keldris 13. reede filmis: ta on osalenud Star Trekis ja kümnetes teistes saadetes,” O’Malley jätkas “Ma hakkan teda igatsema, kuid tema katsumus on möödas.”

2024. aasta kuulsuste surm

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Eve Gordonkes mängis WB sarjas Felicity ema, avaldas laupäeval Instagrami vahendusel austust oma telemehele.

“Minu kaunis sõber Erich Anderson jättis hüvasti,” kirjutas ta koos tagasivaatefotoga tema ja Andersoni koos filmimisest. Keri Russell, kes kehastas Felicity nimitegelast. “Ta oli suurepärane osa maailmast. Ma olin temasse armunud. Soovin, et tunneksite teda, temasarnast pole olnud. Nii lõbus, nii avatud kõigele, mida päev talle toob, nii vallatu ja rõõmus samal ajal.”

63-aastane Gordon märkis, et tema ja Anderson nägid üksteist pärast tegelaste lahutust “võtetel vähem”, kuid nad suhtlevad endiselt.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Me rääkisime tundide kaupa. Ta oli väga tark,” kirjutas ta. “Ah, vaata seda Erichit, ma kasutan minevikku, mu sõber, ma loodan, et näen sind jälle oma unenägudes ja teistes dimensioonides.

Kus on Felicity näitlejad praegu?

Seotud: Osatäitjad “Felicity”: kus nad praegu on?

29. septembril 1998 käivitas WB uue draama nimega Felicity, mis räägib hiljuti keskkoolilõpetajast Felicity Porterist (keda kehastas Keri Russell) tema kodust Californias läbi tema kolledžielu üle kogu riigi. Sarjas teevad kaasa ka Scott Speedman, Amy Jo Johnson, Tangi Miller, Scott Foley, Greg Grunberg […]

Lisaks Felicityle osales Anderson telesaadetes, sealhulgas The Outer Limits, Thirtysomething, Melrose Place, Boomtown, Bosch, NYPD Blue, Major Crimes ja Star Trek: The Next Generation. Tema filmitiitrite hulka kuuluvad Unfaithful ja Friday, 13th: The Final Chapter.

Anderson avaldas oma esimese romaani “Pühitsetud olgu su nimi” 2012. aastal. Tema raamatud Thai Kingdom Come ja Rabbit: A Golf Fable järgnesid vastavalt 2014. ja 2022. aastal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *