Fergie paljastab, et kadunud kuninganna soovitas tal “lihtsalt olla tema ise”, kui ta paljastab oma “suure kuju” avalikkuse eest varjamise pärast seda, kui isa ütles talle, et tal on “igav” kasvada.

Sarah Ferguson paljastas, kuidas ta varjas oma “suurt figuuri” avalikkuse eest pärast seda, kui isa ütles talle, et ta on “igav”, kuid ta on saanud toetust kadunud kuningannalt.

64-aastane Yorki hertsoginna kommenteeris hiljuti ajakirjale Hello antud intervjuus, kui temalt küsiti, kas tema hiljutine kogemus vähiga on muutnud tema ellusuhtumist.

Ta paljastas, et see muutis ta rohkem iseendaks. Oma isiksusest rääkides ütles ta, et oli varem “proovinud seda padja alla panna”, paljastades, et tema isa major Ronald Ferguson nimetas teda “igavaks” ja ütles talle, et ta on “liiga palju” või isegi. ole vait, keegi ei taha sind kuulata.

Kahe lapse ema ütles aga, et pärast vähidiagnoosi andis see kogemus talle “kiiresti löögi tagumikku”, ajendades teda endalt küsima: “Kas hakkate nüüd 64-aastaselt elama või mitte? Ei jää päris ellu? Ära ole see, mida kõik tahavad, et sa oleksid: lihtsalt ole sina.

Ja mitte kõik ei tahtnud, et ta muudaks oma isiksust: kadunud kuninganna Elizabeth II ütles enne oma surma Sarah’le, et “piisab olla sina ise”.

Sarah Ferguson (pildil vasakul) paljastas, et tema isa major Ronald Ferguson (pildil paremal) käskis tal oma seltskondlikku isiksust varjata, nimetades teda tüütuks (pildil El Dorado poloklubis Palm Springsis 1988. aastal)

Sarah (pildil vasakul) sõnul ütles varalahkunud kuninganna Elizabeth II (pildil paremal) talle, et piisab iseendaks olemisest (pildil Inglismaal 1990. aastal).

Sarah (pildil vasakul) sõnul ütles varalahkunud kuninganna Elizabeth II (pildil paremal) talle, et piisab iseendaks olemisest (pildil Inglismaal 1990. aastal).

Nüüd on prints Andrew endise naise sõnul otsustanud ta olla tema ise. Ta selgitas, et ta ei otsinud ainult vabandusi [herself] enam’

Tema võitlus vähiga algas eelmisel suvel, kui tal diagnoositi haigus rutiinse mammograafia käigus.

Sarah’le tehti üksainus mastektoomia, kuid kuus kuud hiljem avastati tal pahaloomuline melanoom.

Ta käib praegu regulaarselt kontrollis ja kuigi ta ütles Hello’ile, et “tema arstid ütlesid, et ta ei tohiks kasutada väljendit “vähivaba”, tundub tema tervisevaade praegu positiivne.

Pärast vaid paar kuud kestnud rinnavähiravi diagnoositi Sarah’l tänavu jaanuaris nahavähk.

Hertsoginna kehast eemaldati mutt, mis osutus positiivseks pahaloomulise melanoomi suhtes, mis on kõige tõsisem nahavähi tüüp.

Kuid toona kirjeldati teda kui “heas tuju” pärast “kurba” uudist, mis talle mõni päev pärast jõule jõudis.

Kuigi ta jälgib hoolikalt oma tervist, rakendab ettevaatusabinõusid, nagu muttide kaardistamine ja murede korral arstide külastamine, ütles Sarah ajakirjale, et usub, et tema tervis on “parem kui kunagi varem” (enne puidule koputamist).

Sarah Ferguson (pildil eelmisel kuul Cap d'Antibes'is toimunud Cannes'i gala 30. väljaandel) on paljastanud, et tema isa nimetas teda kunagi

Sarah Ferguson (pildil eelmisel kuul Cap d’Antibes’is toimunud Cannes’i gala 30. väljaandel) on paljastanud, et tema isa nimetas teda kunagi “igavikuks”, ajendades teda oma seltskondlikku isiksust mõnevõrra vaka all hoidma.

Kirjeldades, kui raske oli selle seisundiga toime tulla, ütles Sara, et see oli lähedaste abi, mis aitas tal sellest ajast üle elada.

Nende hulgas loetles ta oma tütred printsess Beatrice’i (35) (samuti Beatrice’i kasupoeg Wolfie (8) ja tütar Sienna (2) ja printsess Eugenie (34) ning tema kaks poega – kolmeaastased August ja Ernest, kes sai üks eelmisel nädalal.

Ta ütles: “Mul on kõige erakordsem perekond ja mul on hämmastav meeskond ja mul on tohutu võime saada rõõmuks.”

Alates diagnoosist on tema uus “missioon” julgustada inimesi oma tervise eest hoolt kandma.

Pärast vähidiagnoosi hakkas Sarah (pildil eelmisel kuul Cap d'Antibes'is toimunud Cannes'i 30. galal) sõnul olema tema ise ega muretsenud vähem selle pärast, mida inimesed tema lahkuvast isikust arvavad.

Pärast vähidiagnoosi hakkas Sarah (pildil eelmisel kuul Cap d’Antibes’is toimunud Cannes’i 30. galal) sõnul olema tema ise ega muretsenud vähem selle pärast, mida inimesed tema lahkuvast isikust arvavad.

Intervjuu ajal rääkis Sara ka peatselt ilmuvast pehmekaanelisest väljaandest A Woman of Intrigue – tema teine ​​ajalooline ilukirjandusteos Mills & Boone’ile.

Ta kordas varasemaid kommentaare uhkuse kohta, mida tundis 60ndates eluaastates uue romaanikirjaniku karjääri alustamise üle.

2023. aasta aprillis oma romaani kõvakaanelise versiooni (millel oli erinev pealkiri: Kõige intrigeerivam daam) meediareisil ütles Sarah, et on õnnelik, et tema kirjutajakarjäär on hoogu saanud, andes talle järjekordse kuulsuse. Abiellumine kuningliku perekonnaga.

Ok intervjuule! Ajakirjas ütles kuninglik perekond, et tema uus karjäär on kinnitanud, et ettevõttega abiellumine pole enam tema “ainus pretensioon kuulsusele”.

Ta ütles: “Tunnen väga uhkust, et saan kuuekümnendates eluaastates uut karjääri alustada.

Pärast kuninganna Elizabeth II surma 2022. aastal kolisid tema kaks corgit Sandy ja Muick (pildil) Royal Lodge'i, kus Sarah (pildil) elab koos endise abikaasa prints Andrewga.

Pärast kuninganna Elizabeth II surma 2022. aastal kolisid tema kaks corgit Sandy ja Muick (pildil) Royal Lodge’i, kus Sarah (pildil) elab koos endise abikaasa prints Andrewga.

„Paljud inimesed ei saa seda võimalust. Nüüd pole kuninglikuga abiellumine minu ainus pretensioon kuulsusele, olen autor, kes jõudis Sunday Timesi bestsellerite nimekirja. See tundub nagu minu aeg. See on väga vabastav.’

Sarah vastas ka küsimusele, millest paljud kuninglikud fännid on kuulda tahtnud.

Pärast kuninganna Elizabeth II surma 2022. aasta septembris adopteeris hertsoginna tema corgis Sandy ja Muicki, kes tulid tema juurde elama Windsoris asuvasse Royal Lodge’i (kodu, mida ta jagab endise abikaasa prints Andrew’ga).

Eelnevalt rääkides kirjeldas 64-aastane mees, kuidas koerad ilmutasid pärast oma kaaslase, kuninganna kaotamist, ilmseid leina märke.

Kuid praegu läheb neil palju paremini, ütles ta. Ennast “koerahulluks” nimetades ütleb Sarah, et kaks corgit on “fantastilised” ja Sandy järgneb talle kõikjale. Need on “rahvuslikud aarded”, järeldas ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *