Filmi “Below Deck Made” meeskonnaliikmed lähevad pärast flirtivat ööd koos kaamera ette

Nathan Gallagher ja Gail Cameron Fred Jaguneau/Bravo

Teki all on Vahemeri Nathan Gallagher Ja Gail Cameron Otsustanud pärast flirtivat õhtut koos kaamerateta aega veeta.

Esmaspäeva, 10. juuni episoodi ajal hakkab Gail muretsema selle pärast, kas tema pikamaaromaan ekraanivälise poiss-sõbraga kestab. Vahepeal ootas Nathan peaaegu hüppamist, kui vihjas oma atraktiivsusele Gale’i vastu.

Meeskond läks õhtusöögile, et tähistada oma esimese harta lõppu, kui Gail avaldas Chief Stew’le oma kahtlusi. Ayesha Scott.

“Praegu on meie suhe veidi kaugemal. Püüame ikka kogu seda usaldustegurit välja mõelda,” tunnistas ta saates. “Ma tean, et ta on natuke flirtiv inimene ja mis juhtub, kui ta on kogu aeg paadis koos tõeliselt atraktiivse tüdrukuga?”

Allpool on juhend, kes kellega kohtus

Seotud: “Teki all” osatäitjad läbi aastate: juhend selle kohta, kes kellega kohtus

Filmi Below Deck ja selle spinoff-sarja näitlejad teevad armastuse nimel kõike… või vähemalt lõbusa meeskonnaga liitumise nimel. Pärast Bravo sarja seitset hooaega – enam kui 100 osaga – on romantikat küllaga. Lisage vahemerelisi flinge teki alla ja tekipurjede alla […]

Praegu kihlatud Ayeshaga Scott “Scotty” Dobson, püüdis Gailile nõu anda, lisades: „See on hirmutav eelkõige seetõttu, et jahisõidus on palju petmist ja ma olen seda alati vihkanud. Kuid te tegelete sellega, kui see juhtub, ja kuni selle hetkeni ärge selle pärast muretsege.”

Teki all olevad kaaslased Nathan Gallagher ja Gail Cameron poseerivad koos kaamera ees pärast flirtivat õhtut

Nathan Gallagher ja Gail Cameron Fred Jaguneau/Bravo

Ayesha selgitab pihtimuses, miks ta ei suutnud Gale’iga suhelda. «Oleme Scottiga koos olnud kolm ja pool aastat. Pole kunagi olnud aega, kus ma oleksin kunagi olnud paranoiline, ” osutab Ayesha. “Nii et ma arvan, et see pole kindlasti õige, kui te üksteise pärast muretsete.”

Nathan oli kursis ka Ayesha ja Gale’i “huvitava” vestlusega. Õhtu edenedes nähakse Nathanit ja Gaili klubis flirtimas.

“Ma pole sulle veel maasikat andnud,” ütles Gail Nathanile. “Kas ma saan seda täna õhtul teha?”

Hiljem küsis produtsent Nathanilt, kas maasikas on “stimulaator”, mille peale Nathan vastas: “Maasikas on väike puuvili, mida me jagame. Lõpuks saate teada.”

Esmaesitusepisoodi kaadrites on näha, kuidas Nathan ütleb Gailile, et ta on “juba hädas”, kui ta näeb teda koka sahvrist maasikat võtmas.

Teki frantsiisipaarid, mis juhtusid nende hooajavälisel ajal

Seotud: “Below Deck” frantsiisipaarid, kes said kokku väljaspool hooaega

Below Deck on kogu frantsiisi jooksul jälginud erinevaid suhteid ja paiskamisi, kuid mõned staarid on leidnud üksteisega armastuse ka väljaspool oma hooaega. Malia White’i sissejuhatus Below Deck Mediterrane’i 2. hooajal tõi kaasa armukolmnurga Adam Glicki ja Wesley Waltoni vahel. Ehkki Malia ja Wes proovisid oma romantikat ekraanivälisel ajal veel kord – […]

“See on lihtsalt maasikas,” vastas Gail Nathanile, kes ütles: “Sa võid mulle seal maasika varastada. Ma hoian sind.”

Kui meeskond episoodi lõpus paati naaseb, nähakse Nathanit Gale’i poole liikumas. „Kas sa tahad mulle seltsi hoida? Me saame maasikaid peita,” ütles ta, kui ekraanil nähti mitut kaamerameest. “Me peame need kaamerad kaotama.”

Nathan ja Gail naasid oma kajutitesse, kus nad esimest korda magama läksid. Ei läinud kaua, kui Nathan saatis Gailile sõnumi, kui nende kajutikaaslased magasid.

“Kus me kokku saame, kus kaameraid pole?” Lugege Nathani sõnumit Gailile. «Tüürpoordi vöörikapis pole kaamerat. Lähme sinna.”

Gail palus Nathanil öelda, millal ta seal oli ja kas ta on “püütud”. Seejärel filmiti teda oma kajutist lahkumas ja paadi esiosa poole kõndimas.

„Kumb on õige ja mis vale? Kas ma teen õigesti või valesti?” ütleb ta pihtimuses. “Võib-olla meeldib ta mulle natuke nooremana. Võib-olla tahan temaga aega veeta. Ma ei kahjusta kedagi.”

Kus on praegu endised alumise korruse Vahemere tähed?

Seotud: Endised “Vahemere tekialused” tähed: kus nad praegu on?

Aastate jooksul on Bravo vaatajad näinud Below Decki Vahemere piirkonna näitlejate tulekut ja minekut, kuid mitte enne, kui nad tõid draama väikesele ekraanile. 2016. aastal esilinastunud spinoff-sari on näiliselt leidnud alalise meeskonnaliikme pealik Stew Hannah Ferrier. Austraalia põliselanik ilmus hiti viie hooaja jooksul […]

Nathan teatas taas, et rannik oli “kõik selge”, enne kui näitas tiitlikaarti “Jätkub”. Järgmise episoodi treilerit lõpus ei olnud.

Mõnel Below Decki fännil võib tekkida deja vu, kui nad vaatavad, kuidas Gael ja Nathan kavatsevad suhelda ilma vahele jäämata. 2015. aastal eetris olnud Below Decki 5. hooajal Eddie Lucas Ja Raquel “Rocky” Dakota Pesuruumis kokku saanud ja salaja haakima, sest siis polnud veel kaameraid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Eddie, kellel oli saate võtetel tüdruksõber, eitas algselt Rocky väiteid. Kuid hooaja lõpus avaldas ta kogu meeskonnale, et seksib Rockyga. peahautis Kate Chastain Hiljem nimetas produktsioon kaamera pesuruumi lisamise põhjuseks Rocky ja Eddie ekraaniväliseid sidemeid.

“Nad rikkusid selle kõigi jaoks ära,” ütles Kate 2020. aastal ajalehele The Daily Dish antud intervjuus. “Seetõttu ei saa meil olla toredaid asju, Eddie ja Rocky.”

Filmi The Mediterranean 9. hooaeg on eetris esmaspäeviti kell 21.00 ET saates Bravo. Uued osad voogesitatakse Peacockis järgmisel päeval

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *