Filmi “Naiste maa” treiler: Eva Longoria satub hullude tüdrukute reisile

Eva Longoria Esimene pilk tema telesaadetele AppleTV+ naiste maal – ja leiab end millegipärast miljonite eest.

“Minu nimi on Gala Scott. Eile oli mu elu täiuslik,” ütleb Longoria tegelane Gala Scott minisarja ametlikus treileris, mis ilmus teisipäeval, 4. juunil. “Ma vähemalt arvasin, et oli.”

Kui publik saab aimu Gala luksuslikust elustiilist New Yorgis, pöörab kangelase maailm pea peale, kui kaks meest ohustavad tema elu ja neid, keda ta armastab.

Gala saab teada, et tema abikaasa Fred on neile laenuhaidele võlgu 15 miljonit dollarit – ja nad loodavad selle kätte saada 24 tunni jooksul, muidu kohtuvad nad teie tütre ja emaga.

AppleTV+/YouTube

Fred ei saa aga raha tagasi maksta, nii et ta käsib Galal New Yorgist lahkuda. Treileris jäädvustab Gala oma ema Juliat (Carmen Maura) ja tema tütar Kate (Victoria Bajua) ja teeskleb, et läheb kurjade eest põgenedes “tüdrukute reisile” Hispaaniasse.

“See on tüdrukute reis, telefone pole,” hõikab Gala pärast sihtkohta jõudmist Kate’ile. Kui ta pilgu teele pöörab, põrutab ta vastu traktorit ja jätab naised lukku.

Kuigi traktorist Amat (Santiago Cabera), kellel on ka veinikelder, lubab naistel kinnistul viibida – ja ilmselt muutub Gala armuhuviliseks – üle pea.

Milliseid telesaateid uuendatakse ja mis tühistatakse aastal 2024 2025 Hankige oma lemmiksarja staatus

Seotud: Milliseid telesaateid uuendatakse, millised tühistatakse aastatel 2024–2025?

Kuna võrgud teevad otsuseid oma programmide kohta, jälgime jätkuvalt, milliseid telesaateid on iganädalaselt uuendatud ja tühistatud. Slow Horses oli esimene saade, mis sai 2024. aastal uuenduse. Jaanuari alguses võttis Apple TV+ sarja viiendaks hooajaks, mis põhineb Mickil. […]

“Me oleme pered ja pered jäävad kokku,” ütleb Gala, kui ekraanil vilguvad katkendid nende metsikust seiklusest Hispaanias.

Treiler lõpeb laenuhaide saabumisega Euroopasse, kust nad leiavad kolm naist. “Kas oleks hea, kui me avaks veinipudeli?” Gala ema räägib hispaania keeles. “Sest ma ei taha vaikselt surra!”

Naiste maa on Longoria naasmine väikesele ekraanile pärast peaosa filmides “Meeleheitel koduperenaised” aastatel 2004–2012 ja telenovelas aastatel 2015–2016.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Eva Longoria, Felicity Huffman, Marcia Cross, Teri Hatcher Kus on praegu meeleheitel koduperenaised?

Seotud: Osades “Meeleheitel koduperenaised”: kus nad praegu on?

Õun püsti! “Meeleheitel koduperenaised” esilinastus 2004. aastal ja tõmbas fännid Wisteria Lane’i naisi ümbritsevasse draama. Marc Cherry loodud mõistatuslik komöödia-draama debüteeris ABC-s 3. oktoobril 2004, peaosades Teri Hatcher (Susan Mayer), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Marcia Cross (Brie Van de Kamp) ja Eva Longoria (Gabrielle). . solist) […]

Longoria on sellest ajast peale esinenud mitmes miniseriaalis ja filmis, kuid AppleTV+ saade on pikim minisari, mille ta on siiani lõpetanud. Näitlejanna on ka projekti tegevprodutsent, inspireerituna Sandra BernedaTema enimmüüdud romaan La tierra de las mujeres on filmitud nii inglise kui ka hispaania keeles.

“New Yorgi seltskonnadaam on sunnitud põgenema koos ema ja tütrega võluvasse Hispaania veinilinna,” seisab logiliinis. “Ta leiab, et navigeerib väikelinna rütmides, astudes samal ajal silmitsi oma sügavaimate perekonna saladustega – ja paari traumeeritud mehega.”

Naiste maa esilinastub AppleTV+ kahes osas kolmapäeval, 26. juunil. Lisamaksed langevad ükshaaval igal kolmapäeval kuni finaalini 24. juulil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *