Floribama Shore’i Aimee Hall teoretiseerib, miks VPR-i Lala, Scheana reageeris

Aimee Hall, Lala Kent ja Scheana Shay Josh Brasted/Getty Images; Amanda Edwards / Getty Images;

Floribama Shore maarjas Aimee saal on mõtteid Lala Kent Ja Cheyenne voodi Saavad vastureaktsiooni nende Vanderpumba reeglite 11. hooaja naljadele.

“Niisiis, ma just lõpetasin Vanderpumpi reeglite uuesti vaatamise ja tõsielutelevisioonis viibijana on mul paar küsimust,” ütles 31-aastane Aimee kolmapäeval, 29. mail TikToki videos. “Nii, esimene asi: Lala ütleb: “Ma tahan palka, ma tahan palka!” Miks sa nii mures palga pärast, kui see tuleb? Ariana [Madix]? Kui soovite olla kindel, et teil on alati palk, peate välja mõtlema oma loo [and] Ärge lootke, et keegi teine ​​teile raha teenib.”

Vanderpump Rules 11. hooaeg oli Ariana, 38, ja esimene pärast seda Tom Sandoval Lahus pärast üheksat aastat koos elamist. Ariana keeldus 41-aastase Sandovaliga pildistamast, kuna too pettis teda endise kostaariga. Rachel “Raquel” Lewis, kuid nende kaas Bravo staarid rääkisid temaga pidevalt. Fännid, eriti 33-aastane Lala ja 39-aastane Scheana, tulid Sandovaliga vestlema ja näisid suhteskandaalist kasu.

“Ma tean, et me kõik tahaksime arvata, et paar kuud kestnud skandaal oli hea. See oli aasta, mil mu tagumik läks,” ütles Lala selle nädala alguses toimunud taaskohtumise saates. “Mul on hea meel, et Ariana sai võimaluse. Ma olen aga neetud, kui inimene ei hakka f-king plate. Nii et kui te oma positsiooni kohta saates ei hinda, siis ma tahan, et te minu kohta ei oleks.”

Ariana on pärast lahkuminekut saanud arvukalt tööpakkumisi, sponsorlepinguid ja ajakirjade kaaneid.

“Väidetavalt, kui soovite rääkida saatetingimustes, oli mul palju huvitavam sellest vestlusest eemalduda, kui ma seal istusin ja tegin seda,” vastas Ariana. “Kas see poleks olnud teie hooaja parem lõpp? Anda teile veel üks hooaeg uue palga eest?

Scheana heitis end draamasse, kaitstes Lalat, öeldes, et nad mõlemad on kogu olukorrast “pettunud”.

@aimeehall46

Mida ma arvan VPR kokkutulekust #vanderpumprules

♬ Originaalheli – Aimee Hall

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma ei tea seda kindlalt, aga Lala ja Scheana armukadedus/viha, ma arvan, et see ei tule sügavast,” teoretiseeris Aimee kolmapäeval. «Ma arvan, et see tuleb lavastusest. Ja on loogiline, miks Lala karjus palga pärast, sest nad oleksid võinud öelda: “Noh, teil on etendus”, kui nad ei saanud maha istuda ja vestelda. Võib-olla on Lala ja Scheana suured vihkajad, kuid sisimas ma tunnen seda.

Scheana on sellest ajast peale väitnud, et ekraanivälised vestlused Vanderpump Rulesi tootjatega sundisid näitlejaid Sandovaliga rohkem suhtlema.

“Terve hooaeg on olnud tunne, et me kõik peame munakoortel kõndima. Ma tean [executive producer] Alex Baskin Ütles, et keskel ei olnud saade heas kohas,” kurtis Scheana oma taskuhäälingusaate “Scannigans” reedel, 31. mail. “Teate, see oli, et X, Y ja Z peavad juhtuma. Või teeme lühendatud hooaja ja saade jääb ära ja kõik. Mine ela oma elu.’

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *