Gabby Winde ütleb, et kaotas pärast kaela Botoxi neelamisvõimet

Gabby Winde Greg Doherty / Getty Images

Bachelor Nations Gabby Winde Avas naeruväärselt tüütu Botoxi kogemuse.

33-aastane Winde rääkis neljapäeval, 6. juunil, et sai Botoxi kaela oma podcasti “Long Winded” episoodis. “Kui ma olin Broncose cheerleader, olid meie käed alati pom pomidega. Märkasin kõikidel piltidel, et alati, kui käed pea kohale tõstsin, läks mu kael palju kortsu,» naljatas ta ja lisas, et näeb välja nagu «buldog».

Winde, kes oli enne Broncose cheer squadiga liitumist aastatel 2016–2020 õde, hakkas mõtlema, kas Botoxi süstid hoiavad tema kaela kortsumise eest. Pärast Broncose õdedega konsulteerimist öeldi Windele, et ta “vajab kaela tõstmist”, kuid peab ootama paar aastat, kuni tema nahk on “rohkem”.

Kael tuules otsustas elu vastu ja sai lõpuks Botoxi süstid. Kolm päeva hiljem harjutas ta tagasi säutsumist ja tundis, et tema kael “võib olla oma teljelt väljas”.

Ariana Grande ja rohkem staare, kes avavad ilukirurgiast

Seotud: Ariana Grande ja rohkem staare, kes avavad ilukirurgiast

Sageli eeldatakse, et plastilise operatsiooni läbinud kuulsused püüavad oma saladusi varjata, kuid staarid alates Ronnie Ortiz-Magrost kuni Courteney Coxini on oma noa alla jäämise kogemuste osas avameelsed. Mõned kuulsused on isegi oma plastilise kirurgia õudusunenägusid jaganud. Näiteks Heidi Montagil tekkisid tema tõttu terviseprobleemid […]

“Ma kaotasin kõik oma lihaste kokkutõmbed,” ütles ta. «Olen neelamisvõime kaotanud. Mu hääl langes kahelt oktaavilt 10-le.

“Ma ütleksin, et see töötas,” ütles Gabby ja tema kaelajooned taandusid. . „Kas ma läksin tagasi? Panustad oma tagumikku.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

See pole esimene kord, kui Winde avab end kosmeetiliste protseduuride osas. Märtsis tegi ta huuletäiteainete lahustamise selgeks.

Sisaldab Bachelor Nationi paare, kes on endiselt tugevad

Seotud: Kontrolli olekut! Bachelor cast paarid, kes on endiselt tugev

Mõned Bachelor Nationi paarid teevad haiget erinevalt. Bachelori frantsiis on kosjasobitamist teinud alates 2002. aastast. 2003. aastal sai Trista Rehnist ja Ryan Sutterist esimene Bachelor Nationi paar, kes kõndis mööda vahekäiku. Need kaks, kes kohtusid “The Bachelorette” esimese hooaja filmimise ajal, tähistasid 2022. aasta detsembris 19 abieluaastat. Aitäh! […]

“Laustan oma huuletäiteainet ja … mida?!” ütles ta TikToki videos, hoides käes jääkotti, et paljastada oma turses. “Mul on suum [meeting] Viie minutiga minu vaimsest tervisest.” Ta naljatas, et tema arstid peavad teda välimuse põhjal “haigeks”.

Järgmisel päeval jagas Winde oma huule kohta värskendust, mis näitas, et paistetus on nüüd kadunud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *