Gisele Bundchen kinnitab suve rikka ema ujumisriideid

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Olen vallaline, moe- ja ilukirjanik, kellel pole lapsi, nii et tehniliselt ei märgi ma ühtegi “rikka ema” kasti. Küll aga olen suur viiruslike moesuundade fänn. Puhta lõikega esteetikas on hästi viimistletud tükid, mis sobivad teie kehaga. Kõige parem? Rich Mom’i stiil on piisavalt mitmekülgne, et minna juhuslikust väljasõidust luksusliku õhtuni linnas.

Kuna suvi on mitteametlikult käimas, tahan päikese käes lõbutsemiseks valmistudes rohkem suundumusi nautida. Minu jaoks tähendab see lugematuid tunde, mis veedetakse basseinis või rannas sulistades. Seda silmas pidades olen jälginud, mida A-nimekirja rikkad emad kannavad ja kannavad, ja mul on ujumistrikoode inspo kelleltki muult kui supermodellidelt. Gisele Bundchen.

Hankige Amazonist Tempt Me Cut-Out One Piece vaid 33 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 7. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Esmaspäeval, 3. juunil postitas kahe lapse ema pildid Vara Stuudio rannaäärsest kampaaniast. Mind inspireeris iga välimus, mida ta kandis, kuid ta modelleeris must-valge ühes tükis ujumistrikoo, mis tekitas minus põnevust selle uuesti loomisel. Tegin reisi Amazonisse, kus komistasin ühe tüki otsa, mis töötas vaid 33 dollari eest muljetavaldava välimusega!

Tempt Me väljalõigatud ühes tükis on täiesti jahmatav. Tundmatul supelkostüümil on õhukesed rihmad, kühvel kaelus ja kaks külgmist väljalõiget. Ujumisriiete osas on toetus minu jaoks hädavajalik. See on üks asi, mis mulle selle ühe tüki juures meeldib. Rihmad on reguleeritavad ning kaasas on polsterdatud rinnahoidja ja eemaldatavad tassid.

Sobivuse osas on alläärtel kõrge lõikega disain, mis on ülitrendikas ja meelitab kõhtu. Pooldan musta ujumisriietust, sest see on ülimeelitav. Elavamaid aktsiaid eelistavatel moeloojatel veab. Ühes tükis on erksavärviline kuumroosa, neoonroheline ja kuninglik sinine naiste suurus XS-XXL.

Ma kasutan ühes tükis ujumistrikoo, mille küljel on väljalõige, et lisada sel suvel rikkalikule ema stiilile šikk. See on ostjate poolt heaks kiidetud välimus, mis on saanud supermodell Gisele Bundcheni heakskiidu!

Vaadake: hankige Amazonist Tempt Me Cut-Out One Piece vaid 33 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 7. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Seotud: See ühes tükis on tõestatud, et tunnete end flirtivalt, ilma palju nahka näitamata

Kes ütleb, et ühes tükis supelkostüüm ei saa olla flirtiv ja lõbus? Olen siin, et seda arusaama vaidlustada, sest mõned minu lemmikutest (ja enim imetletud) ujumistrikoodest on ühes tükis. Rääkige päevadest, mil üheosalised olid ainult vanaemadele. Tänapäeva kujundustel on meelitavad väljalõiked, kõhtu meelitavad kangad ja erksad värvid, et saaksite oma tundeid tunda. […]

Pole päris see, mida otsite? Ostke siit rohkem ühes tükis väljalõigetega ujumistrikoode ja vaadake kindlasti Amazoni päevapakkumisi, et saada rohkem häid leide.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *