Hankige Kaia Gerberi 275-dollarilised päikeseprillid 10 dollari eest iga päev

Kaia Gerber Lõpetage igapäevane otsimine. . . Nüüd oleme ka meie.

Olgu selleks New York City, Los Angeles või Culver City, ei näi Gerber kunagi olevat ilma oma pehmete ristkülikukujuliste päikeseprillideta – ja modellina. Isegi paar päeva tagasi märgati teda kindlasti täiesti šikis riietuses ja päikesepaistelises riietuses, nii et võtsime selle oma märgiks, et (lõpuks) välja mõelda, mida ta tegelikult kannab.

Meil on hea meel teatada, et leidsime need, kuid on häid ja halbu uudiseid. Halb uudis on see, et need maksavad umbes 300 dollarit, kuid hea uudis on see, et Amazonil on alternatiiv, mis näeb välja peaaegu identne selle Thistlesi paariga.

Kaia Gerber New Yorgis 26. mail 2024. Gotham/GC foto

Hankige Amazonist Aenmtu Rectangle Retro päikeseprillid vaid 10 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 11. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Nendel päikeseprillidel on sama must raam ja helepruunid klaasid nagu Gerberil, veidi selgemate klaasidega. Disain on 60ndate ja 90ndate stiilide hübriid, mis ühendab pilkupüüdvalt retro ja modernse välimuse. . . Mõeldud on mitu sõnamängu!

Näeme tõesti 90ndaid säramas läbi raami klanitud ristkülikukujulise kuju. Stiili saab kanda nii ninasillal kui ka nina all, et saada šikk, nii et muutke seda vastavalt oma soovile! Olenemata sellest, kuidas te neid kujundate, lisavad need päikeseprillid igale riietusele elegantse hõngu.

Rääkides sellest, räägime stiilist! Kui otsite lahedat luksuslikku välimust, proovige kanda neid päikselisi koos beežide pükste, valge pluusi ja suure kotiga; Kui vabaaja-luksus on teie meeleolu, kandke neid retuuside, paksude tossude, lukuga dressipluusi ja hoiakuga.

Ja kuna neil on UV400 kaitseläätsed, võite neid kanda iga päev kõikjal, kuhu lähete, isegi kuumal juulikuu päeval rannas. Lihtsalt ärge unustage oma SPF-i! Ajatu täiskattega disain hoiab teie silmad kaitstuna iga ilmaga, muutes selle ka funktsionaalseks moeleiduks.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Stiil on meelitav kõikide näokujude jaoks, soodne ja praegu ülitrendikas, seega anname neile toonidele kõikjal rohelise lipu! Isegi kui otsite midagi veidi teistsugust, pole probleemi – oleme Amazonis ümardanud mõned muud ohaka välimused 13 dollarilt 192 dollarile!

Ostke rohkem meie päikeseprille:

Hankige Amazonist 10 dollari eest Aenmtu trendikad ristkülikukujulised päikeseprillid! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 11. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Pole sinu stiil? Avastage rohkem päikeseprille Amazonist ja vaadake kindlasti kõiki Amazoni igapäevaseid pakkumisi siit!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *