Hankige Nikki Glasseri lemmik kehapruuni meik vaid 39 dollari eest

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Nüüd, kui me kõik oleme võtnud sihiks suvised lõbustused, on aeg rääkida sellest, kuidas saate oma tunnuspruuniks saada. Kui sa ei soovi oma keha UV-kiirtele allutada ja eelistad lihtsaid meetodeid, on meil Sulle uudiseid! Nikki Glazer, tuntud koomikuna, teab, kuidas nalja rääkida ja kuidas omada veatut nahka. Leidsime tema lemmik päevitustoote – ja see maksab Amazonis vaid 39 dollarit!

Seotud: 19 parimat kingitust iluhuvilistele

Toimetaja märkus: artiklit uuendati esmaspäeval, 21. detsembril. Ilusad sõbrad! Sest meie puhkusekingituste juhend võib teie rahakoti laastada. Need ilutooted on liiga ahvatlevad, et neist loobuda! Kui otsite nahahoolduse salarelvi, juuste püha graale ja meigitarbeid, siis ärge enam otsige. Me ümardame 19 […]

Ajalehele The Strategist antud intervjuus ütles Nikki Glaser, et see on tema lemmik kehapruunitaja oma puhta viimistluse tõttu. “Paljud pihustuspruunid hakkavad määrima ja ketendama ning teist ei saa, sest olete selle jäägi kogunud,” ütles Glaser väljaandele. “Kui sa ei taha millegi püsivaga kaasa minna, on see ideaalne kreem, mille segad kokku mõne käte- või kehakreemiga. See kestab kauem kui arvate ja näeb veatu välja: teil võivad olla jalad nagu Barbiel.”

See Vita Liberata Body Blur kehameik on taskukohane ja lihtne päevitusmeetod, tõsiselt! Põhimõtteliselt on see keha jumestuskreem, mis peseb maha ja tagab maksimaalse katvuse. Meile meeldib see, sest see on tervislikum alternatiiv naha leotamisele UV-kiirtes ja riskida erinevate nahavähkidega. Seega peaksite seda kehameiki proovima niipea kui võimalik!

Hankige Amazonist Vita Liberata Body Blur kehameik hinnaga 39 dollarit! Pange tähele, et hinnad on õiged 7. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Selle kehapruunisti kasutamiseks peaksite alustama puhta nahaga, mis ei sisalda niisutajat. Parimate tulemuste saavutamiseks kandke päevituskindale väike kogus meiki ja segage pikkade ringjate liigutustega. Kaelale ja muudele väikestele piirkondadele kandke väike kogus ja kasutage naha pruunistamiseks mõeldud pintslit. Lisaks on see meik neljas toonis, mis aitavad teil saavutada oma pronksjas välimuse.

Seda kehameiki üle vaadates ütles õnnelik Amazoni arvustaja: “See on teie nahal väga hele värv. See muudab teie naha ühtlaseks ja säravaks. Ostan uuesti, kui see tuub otsa saab.” Teine arvustaja märkis: “Mulle meeldib, kuidas see kreem ühtlustab mu käte värvimuutusi. See lõhnab ka hästi!”

Pealegi on suvi päevitamise hooaeg. Kui otsite uut päevitusmeetodit, mis ei nõua karmi valgust ega päikesekiiri, võib see Nicki Glazeri heakskiidetud kehameik asja ära teha!

Vaadake: hankige Amazonist Vita Liberata Body Blur kehameik hinnaga 39 dollarit! Pange tähele, et hinnad on õiged 7. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Siit leiate lisateavet Vita Liberata kohta ja kindlasti vaadake Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et leida rohkem suurepäraseid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *