Harry Josi parim tõuketehnika filmis “Perfect Match”: esimene pilk

Harry Josie Perfect Matchi 2. hooaeg tõestab tema tõuketehnikat.

Reedel, 7. juunil, vaadake esmalt hooaja esilinastust, mida jagatakse ainult ajakirjaga Us Weekly. Võistlejad loovad paarid ja püüavad nööri otsas rippuvat metallpuuri vee kohal liigutada, kasutades ainult puusaliigutusi.

“Väravast veidi ebamugav,” ütles peremees Nick Lachie Klipp ütleb, et viis kahest üritavad finišisse jõuda. Siiski, 27-aastane Harry, kes on paaris kaaslane Too Hot to Handle alum Alice Hutchinson Väljakutse jaoks tundub igati mugav.

“Ma vaatan kõigi peal ringi ja neil pole absoluutselt mingit rütmi ega aimu lihtsast füüsikast, kuidas puuri raudteel vee kohal liigutada, aga millegipärast leidsin selleks kõige kiirema viisi,” meenutas ta. pihtimise ajal.

Seotud: Vaadake, kus praegu seisavad 1. hooaja paarid “Perfect Match”.

Hoiatus: see artikkel sisaldab Perfect Matchi 1. hooaja spoilereid. Kas olid mõeldud üksteisele? Netflixi Perfect Matchi võistlejad võistlesid mitmetes väljakutsetes, et teha kindlaks, milline paar on kõige paremini ühilduv. Kõigi villa likvideerimise, remondi ja juurdeehitiste lõppedes jäi võidukaks üks paar — Dom Gabriel ja […]

Kuigi vaatajad peavad häälestama Perfect Match 2. hooaja esilinastust, et näha, kes võidab konkursi, siis Harry ja Alice (24) on varakult üleval. Harry nokitses ka Alice’i põsele, enne kui intiimne rivaalitsemine algas.

Harry Josie ja Alice Hutchinsoni

Harry Josey ja Alice Hutchinson. ANA BLUMENKRON/NETFLIX (2)

“Harry ja Alice siin midagi toimub,” käskis Nick tegevust jälgides.

Kõik võistluspaarid ei ole nii sünkroonis kui Harry ja Alice. Armastus on pime Lihtne Zapata ja usaldusest Tolu Ekundare Päris võitlus.

“Oota, ütle mulle, kui surute!” 27-aastane Tolú hüüatab. Kuna enamik paare on väljakutse ajal vastamisi, otsustab Tolú minna tagasi 31-aastase Izzy juurde – ja taktika ei tööta nii hästi.

“Meie strateegia ei tööta üldse. Ta lõi tagurpidi sõites mu pallidest s-t välja,” rääkis Izzy ülestunnistuse ajal.

Armastus pimestab paare, kes on endiselt koos ja kes lähevad lahku

Seotud: “Armastus on pime” paaride olekukontroll: kes on endiselt koos?

Alates filmi Love Is Blind esilinastusest 2020. aastal on fännid mõelnud, kui elujõuline on idee kiirkohtingust ilma teist inimest nägemata. Kohtamiskatse 40. päeval abiellunud Lauren Speed ​​​​ja Cameron Hamilton leidsid saates oma õnneliku elu. Hiljem tunnistas Lauren siiski, et üks oli leida […]

Teised võistluse paarid hõlmavad Squid Game: The Challenges Brighton Constantine Ja käepide on selle jaoks liiga kuum Dominic Defoekuupäevast ja sellega seotud tööpiiskop ja ringist Xanthi Perdikomatis Ja käepide on selle jaoks liiga kuum Stevan Dieter ja Micah Lussier filmist Armastus on pime.

29-aastane Steven ja 28-aastane Micah naeravad, kui nad võistlusel läbi kukuvad, kusjuures Steven lööb korduvalt Micah’ ülakeha ega teinud edusamme.

“Me ei liigu!” hüüdis Mika naerdes.

“Steven ja Micah on natuke hädas,” selgitas Nick.

Justkui puusatõuke väljakutse poleks piisavalt ebamugav, heitis Netflix kolmapäeval, 5. juunil Izzy ja Micah’ vahel ebamugaval hetkel pilgu.

“See on hull teid siin näha,” ütleb Izzy klipis Micahile pärast seda, kui oli teda sotsiaalmeedias jälginud ja tema TikToksi pärast filmi Love Is Blind hooaja vaatamist jälginud. “Sa oled naljakas nagu fk.”

Paarid, kes elasid ellu tõsielutelevisiooni needuse Snooki-Polygie-ja Jionni-Lavalle Melissa Jo Gorga

Seotud: Paarid, kes elasid ellu tõsielutelevisiooni needuse (seni)

Kes ütleb, et tõsielutelevisioonis pole tõelist armastust? Kuigi näib olevat trend, et paljud tõsielutelevisiooni abielud lõpevad lahutusega, on siiski mõned tõsielusaadete paarid, kes on trotsinud koefitsiente. Suure Venna näitlejad Nicole Franzel ja Victor Arroyo kohtusid 2016. aastal suure venna 18. hooaja filmimisel. aeg […]

Izzy ütles seejärel, et ta tundis end Mika üle “fännipoiss” olles “nii ebamugavalt”. Ta ei paistnud naise lähenemisest häirivat ja irvitas: “Ilmselt teate juba kõike minust.” Seejärel kallab Izzy osa joogist sülle, püüdes lonksu võtta.

Harry Josie ja Alice Hutchinsoni

Izzy Zapata ja Tolu Ekundare. ANA BLUMENKRON/NETFLIX (2)

“Oh jumal,” ütles Micah naerdes.

Izzy kattis oma nägu kätega, kui ta ülestunnistuse ajal toimunud löömist meenutas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma ei taha sellele isegi mõelda, see on nii halb,” ütles ta. “Tõenäoliselt andis see talle asja.”

Perfect Match sisaldab segu romantikast ja strateegiast, kuna võistlejad võistlevad väljakutsetes, et tõestada oma ühilduvust. Kui uued vallalised villasse sisenevad, on kõige paremini kokkusobivamal paaril võimalus mängida kosjasobitajat, lahutades paare ja luues uusi vasteid. 1. hooaeg esilinastus veebruaris 2023 ja seda voogesitatakse nüüd Netflixis.

Perfect Matchi 2. hooaeg jõuab Netflixi reedel, 7. juunil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *