Harry’s Invictus Games St Pauli teenistuses: Sussexi hertsogit nähti koos veteranidega naermas uues videos Ühendkuningriigi vilepeatuse reisist

Prints Harryt näeb äsja avaldatud videos koos veteranidega naermas Invictus Gamesi 10. aastapäeva puhul Ühendkuningriigis toimuval vilepeatuse ringreisil.

Sussexi hertsog veetis mai alguses kolm päeva Suurbritannias, kui osales tänujumalateenistusel Londoni St Pauli katedraalis.

Üritusel osalesid Harry, samuti Invictus Games Foundationi kõrgemad tegelased, spordiüritustel osalevad vigastatud veteranid ja kuulsad näod nagu näitleja Damian Lewis, parlamendisaadik Johnny Mercer ja endine kolmikhüppaja Jonathan Edwards.

Sihtasutuse poolt laupäeva õhtul avaldatud videos, mis näitas külastajatele pärast jumalateenistust suletud uste taga toimunut, nähti kahe lapse isa koos kohalolijatega naermas ja nalja tegemas.

Hertsogit nähti ka pidamas kõnet Pauluse kantslist, kus ta tsiteeris üht piiblisalmi, öeldes: “Igaühele antakse Vaimu ilmutus üldiseks hüvanguks.”

Täname kõiki, kes liitusid meiega mai alguses, et tähistada 10 aasta möödumist elude muutmisest ja elude päästmisest #InvictusGames Foundationis.

Heitke pilk tänupüha jumalateenistusele St Pauli katedraalist, et tähistada #IAM10 ja #IAMHere siin. pic.twitter.com/An9clmatfE

— Invictus Games Foundation 💛🖤 (@WeAreInvictus) 31. mai 2024

Prints Harryt näeb 8. mail Londonis St Pauli katedraalis Invictus Gamesi tänujumalateenistusele järgnenud vastuvõtul koos pensionäridega naeratamas ja naermas.

Sussexi hertsog ilmus 8. mail mängude 10. aastapäeval osalejatele heas tujus.

Sussexi hertsog ilmus 8. mail mängude 10. aastapäeval osalejatele heas tujus.

Prints Harry lehvitab ja piilub avalikkusele, kui ta lahkub jumalateenistusest St Pauli katedraalis 8. mail

Prints Harry lehvitab ja piilub avalikkusele, kui ta lahkub jumalateenistusest St Pauli katedraalis 8. mail

Kaadritel võib näitleja Lewist näha ka lugemas inglise poeedi William Ernest Henley teost Invictus, mis on tihedalt seotud Harry asutatud spordisündmusega.

“Pole tähtis, kui sirge kõnnak, kui karistada rull on, ma olen oma saatuse peremees, ma olen oma hinge kapten,” ütles Lewis.

Emotsionaalset lugemist pakkus ka UK Invictus Gamesi meeskonna asekapten Michelle Turner. Ta luges isiklikku luuletust selle kohta, kuidas mängud aitasid tal taastuda ja mõjutasid tema perekonda.

Pärast lugemist ütles ta pisarsilmil: “Aitäh, Invictus, et andsite mulle oma elu tagasi.”

Harry oli ainus kuningliku perekonna liige, kes jumalateenistusel osales, kusjuures kuningas Charles korraldas Buckinghami palees esimest iga-aastast aiapidu – samal ajal osalesid ka teised ettevõtte kõrgemad liikmed üle pealinna.

Hertsog oli heas tujus, lehvitas ja naeratas rahvahulgale väljaspool katedraali, enne kui tervitas soojalt väga austust Andrew Tremletti, St Pauli dekaani oma onu Earl Spenceri juurde. Mentor Mark Dyer.

Jumalateenistusel luges Harry enne jutlust läbi lõigu Korintlastele 12. peatükist.

Ta ütles: “Tarkuse lausumine ühele Vaimu kaudu ja teisele sama Vaimu kaudu tarkus, teisele sama Vaimu kaudu usk, teisele tervendamine ühe Vaimu kaudu, teisele imetegude tegemine, teisele prohvetlik jutt, Vaim teisele, mitmesugused keeled teisele keele tõlgendamine.

Pärast ürituselt lahkumist kasutas ta võimalust väljas ootava rahvahulgaga vestelda ja nalja visata.

Kokku veetis Harry pealinnas kolm ööd ilma pereliikmeid nägemata, enne kui kohtus Heathrow lennujaamas oma naise Meghaniga ja lendas Nigeeriasse peaaegu kuninglikule visiidile.

Harryt nähti pärast 8. mail jumalateenistusele saabumist rääkimas oma onu Charles Spenceriga

Harryt nähti pärast 8. mail jumalateenistusele saabumist rääkimas oma onu Charles Spenceriga

Hertsog jagas saabumisel nalja ka St Pauli dekaani, väga austatud Andrew Tremlettiga.

Hertsog jagas saabumisel nalja ka St Pauli dekaani, väga austatud Andrew Tremlettiga.

Prints viibis kolm päeva Londonis oma vilepeatuse reisi ajal Ühendkuningriigis, enne kui suundus koos oma naise Meghan Markle'iga Nigeeriasse.

Prints viibis Ühendkuningriigi vile-stop-reisi ajal Londonis kolm päeva, enne kui suundus koos naise Meghan Markle’iga Nigeeriasse.

Vaatamata sellele, et Harry veetis aega pealinnas, ei kohtunud Harry ühegi kuningliku pere liikmega pärast seda, kui printsi pressiesindaja väitis, et tema isa kuningas Charles on temaga kohtumiseks liiga hõivatud.

Väidetavalt lükkas Harry selle kuu alguses Ühendkuningriigi visiidi ajal tagasi monarhi kutse jääda kuninglikku residentsi, kuna tal oli “turvaprobleeme”.

Väidetavalt lükkas ta oma isa pakkumise tagasi, kuna sellega ei kaasnenud maksumaksja rahastatud isikliku turvalisuse sätet, mis nõudis, et ta oleks nähtaval kohal, avalike sisse- ja väljapääsupunktidega ning ilma politseikaitseta.

Selle asemel otsustas ta ööbida hotellis – arvatavasti koos avalikkusega –, sest see tähendas, et ta võis nägemata tulla ja minna, väidab The Telegraph.

Ajaleht väitis ka, et Sussexi hertsog on endiselt laastatud, kuna temalt võeti ära automaatne õigus politseikaitsele, mille vastu siseministeerium Briti kohtute kaudu ikka veel võitleb.

Igast taotlusest, mille Ravec, autoritasude ja avaliku elu tegelaste kaitset jälgiv komitee, hindab, peab ta nüüd 28 päeva ette teatama Metropolitan Police’ile, enne kui ta saabub Ühendkuningriiki, et taotleda turvalisust.

Kuigi pole selgunud, kus kuningas Harryle tuba pakkus, on Püha Jamesi palee suur võimalus.

Printsess Beatrice’il on seal alaline korter, printsess Annel aga sviit – ja parkimiskoht –, mida ta kasutab Londonis viibides.

Teised kuningliku perekonna liikmed kasutavad seda ad hoc alusel.

Sel ajal, kui Harry oli St Pauli katedraalis, olid kuningas Charles ja teised kuninglikud perekonnad Buckinghami palees aiapeol.

Samal päeval, kui Harry viibis St Pauli katedraalis, osalesid kuningas Charles ja teised kuningliku pere liikmed Buckinghami palees aiapeol.

Kuningas Charles näis olevat heas vormis, kui ta 8. mail Buckinghami palees toimunud kuninglikul aiapeol külalistega rääkis.

Kuningas Charles näis olevat heas vormis, kui ta 8. mail Buckinghami palees toimunud kuninglikul aiapeol külalistega rääkis.

Tüli puhkes pärast seda, kui Harry pressiesindaja soovitas, et Charles, kes siin pildil 8. mail aiapeol külalistega suhtleb, on

Tüli puhkes pärast seda, kui Harry pressiesindaja soovitas, et Charles, kes siin pildil 8. mail aiapeol külalistega suhtleb, on “liiga hõivatud”, et Harryt Suurbritannias viibides näha.

Pärast Ühendkuningriigi reisi lendas Harry koos oma naise Meghan Markle'iga Nigeeriasse, kus neid kujutati 12. mail Lagoses polo rahakogumisüritusel.

Pärast Ühendkuningriigi reisi lendas Harry koos oma naise Meghan Markle’iga Nigeeriasse, kus neid kujutati 12. mail Lagoses polo rahakogumisüritusel.

Sussexi hertsogit ja hertsoginnat nähti nautimas oma poolkuninglikku ringreisi, kui nad kohtusid ametnikega

Sussexi hertsogit ja hertsoginnat nähti nautimas oma poolkuninglikku visiiti, kui nad kohtusid ametnikega

Lisaks asub see otse Clarence’i maja kõrval, kus kuningas Londonis elab.

See võimaldas isal ja pojal suhteliselt privaatselt kohtuda ning seda valvas kogu aeg “terasrõngas”.

Tõepoolest, kõigis kuninglikes eluruumides – mis anti Harryle – on erinevalt Londoni hotellidest sisse- ja väljapääsupunktides relvastatud valvurid ning töötavate pereliikmete kaitseks on riigi kõige keerukamad turvasüsteemid.

Buckinghami palee on järjekindlalt keeldunud kommenteerimast midagi, mis on seotud Harry ja tema isaga.

Printsi pressiesindaja otsustas aga teha avalduse, kui ta saabus mai alguses Londonisse Invictus Gamesi 10. aastapäeva teenistusele.

See viitab tugevalt sellele, et kuigi Harry tahtis oma isaga kohtuda, oli kuningas tegelikult liiga hõivatud, et teda näha.

Sellest ajast alates on aga selgunud, et Tema Majesteedil oli sel nädalal tõesti tihe kihluste programm, kusjuures kuningas tegi kompromisse, mis oleks võimaldanud tal oma poega näha.

Buckinghami palee keeldus toona kommentaaridest, samas kui Sussexi Ühendkuningriigi pressiesindaja poole pöörduti kommentaari saamiseks.Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *