Heidi Klum jagab kõiki haruldasi fotosid oma 4 beebist oma 51. sünnipäeval

Heidi Klum ja Tom Cowlitz Heidi Klumi / Instagrami loal

näitlejanna jagas oma 51. sünnipäeva tähistamiseks haruldast pilti oma neljast lapsest

“Ma võisin teha kõike, mida tahtsin,” kirjutas ta laupäeval, 1. juunil Instagrami vahendusel. Paar teatas Klumi vanusest õhupalli all.

Kuigi Klumil on üks maailma kõige äratuntavamaid nägusid, võib mõnel modellil ja telesaatejuhil olla probleeme oma laste meelespidamisega. Ta jagab Briti soulilauljaga Lennyt (20), Henryt (18), Johanit (17) ja Lou (14). tihend. Vaatamata megakuulsale perele on neli last tähelepanu alt eemale hoidnud.

Klumi ja Seali vanim Lenny on viimastel aastatel oma ema jälgedes järgides muutunud rohkem mänguliseks. Modellipaari märgati maikuus toimunud amfAR Cannes’i galal, kus Heidil oli emmehetk peo punasel vaibal. Pärast Lenny põsele suudlemist ja huulepulga jälje jätmist leidis ta aega, et tütre meik parandada.

Gigi Hadid, Gisele Bundchen ja rohkem supermodelle, kes on emad

Seotud: Modell ema! Gigi, Gisele ja teiste supermodelllaste juhend

Lennurajast mängutoani on paljud tuntud supermodellid õppinud oma karjääri tasakaalustama pisikute kodus kasvatamisega. Gigi Hadid sai emaks 2020. aasta septembris, kui ta ja tollane elukaaslane Zayn Malik tervitasid oma tütart Khaid. (Hadid ja Malik kohtusid 2015. aasta alguses, enne kui nad lõplikult lahku läksid […]

Heidi ja Lenny mängisid eelmisel pühadehooajal Itaalia brändi Intimacy aluspesureklaamis. Noorem Klum hoiti modellimaailmast kuni viimase ajani eemal, kui Lenny avaldas selle aasta alguses Vogue Saksamaale, et Heidi kartis liiga vara perefirma üle võtta.

Heidi Klumi Instagrami sünnipäev

Heidi Klum, Tom Cowlitz ja Klumi lapsed Lenny, Henry, Johan ja Lou Instagram / Heidi Klum

“See oli vaid aja küsimus, millal ma proovisin end modelleerida,” ütles ta. “Esimene pakkumine tuli, kui olin vaid 12-13-aastane, brändilt, mida armastasin kanda: Brandy Melville. Toona anusin ema, aga polnud võimalust. Nüüd mõistan, et see oleks olnud liiga vara.”

Heidi jagas Instagramis ka fotot, kuidas ta 34-aastasele Cowlitzile toosti ajal suudleb. Ta rääkis eksklusiivselt väljaandele Us Weekly, et tema noorem abikaasa on tema kasulastega olnud “hämmastav”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Olen kindel, et pole lihtne astuda järsku lähimasse perekonda, kus on neli last ja teismelisi. Nad tegid seda kindlasti, kui nad olid nooremad. Iga vanus toob oma väljakutsed,” jagas ta meiega 2022. aastal.

Klumi endine abikaasa Seal ütles 2022. aastal väljaandele Us, et supermodelliga koos lapsevanemaks saamine võib olla “väljakutsuv”.

“See nõuab meeskonnatööd. Kui olete tiim, kui mõlemad vanemad on meeskond, on see tõesti lihtne ja see pole üldse tõeline väljakutse,” ütles ta. “Kuid sa pead olema meeskond, siis see on ka kõik . võib tükkideks kukkuda.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *