Heidi Klum osales poeg Henry keskkooli lõpetamisel

Tom Cowlitz ja Heidi Klum Stephanie Keenan/VF23/WireImage jaoks Vanity Fair

näitlejanna Rõõmustas oma poega Henryt tema keskkooli lõpetamisel.

“Palju õnne Henryle. Oleme kõik teie üle nii uhked ❤️,” kirjutas 51-aastane Klum reedel, 7. juunil Instagrami vahendusel koos mitmete videote karusselliga, mis näitas, kuidas 18-aastane Henry kõndis üle lava, et oma sinises mütsis ja kleidis diplomit kätte saada.

“Sa tegid seda, mu ilus poiss. Kolledž siit me tuleme 🥳🎉 särav ❤️,” kirjutas ta.

Klumiga liitus tema abikaasa ja Tokyo hotelli kitarrist Tom Cowlitz keda nähti saadet vaadates Project Runway saatejuhi kõrval istumas, käsi tema õlal.

Henry on Klumi teine ​​vanim laps koos endise abikaasa ja briti soulilauljaga tihendKellega ta jagab ka Lennyt (20), Johanit (17) ja Lou (14). (Paar oli abielus seitse aastat, enne kui ta 2012. aastal lahkus

Heidi Klumi ja abikaasa Tom Kaulitzi täieliku suhte ajaskaala foto 848

Seotud: Heidi Klum pidas Kuldgloobustel kohtinguõhtu abikaasa Tom Cowlitziga

Heidi Klum ja Tom Cowlitz pole PDA-st eemale hoidnud pärast seda, kui nad esimest korda romantikat tekitasid. Project Runway alum ja Tokyo hotelli kitarristi nähti 2018. aasta märtsis Lauren Schwartzi stardipeol käest kinni hoidmas. Klumi romanss Kaulitziga läks kiiresti kuumaks ja ta esitas selle küsimuse 2018. aasta detsembris. […]

Kui lapsed on tavaliselt tähelepanu alt eemal, vastupidiselt nende megakuulsale emale, jagas Klum oma neljast lapsest haruldast pilti, et tähistada selle kuu alguses oma 51. sünnipäeva. “Ma võin teha, mida tahan,” kirjutas ta laupäeval, 2. juunil Instagrami vahendusel.

Klum abiellus 34-aastase Cowlitziga 2019. aasta veebruaris ja modell on kiitnud oma mehe vanemlikke oskusi oma lastele kasuisana.

Heidi Klum osaleb koos abikaasa Tom Cowlitziga poja Henry keskkooli lõpetamisel

Tom Cowlitz ja Heidi Klum Heidi Klumi / Instagrami loal

“Ta on hämmastav,” ütles Klum 2022. aasta jaanuaris ajalehele Us Weekly. “Olen kindel, et ei ole lihtne astuda järsku lähiperesse, kus on neli last ja teismelised. Kindlasti olid nad seda ka siis, kui nad olid noored. Iga vanus toob omad väljakutsed.” Toona tunnistas Klum, et Kaulitz õpetas isegi nii Lennyle kui Henryle sõitma.

“See on ilus,” ütles Klum. “See on olnud lõbus. Siiani on nii hea.”

Need, kelle lapsed lõpetavad 2024. aastal

Seotud: Need, kelle lapsed lõpetavad 2024. aastal: pidupäevafotod

Isegi kuulsused muutuvad emotsionaalseks, kui nende lapsed kooli lõpetavad – igas vanuses. Kuna 2024. aasta koolilõpuhooaeg algab, tähistavad kuulsused alates Ludacrist kuni Jennifer Garnerini oma laste saavutusi ja jagavad sotsiaalmeedia vahendusel verstaposte, olgu selleks siis koolieeliku üleskolimise tseremoonia, keskkooli algus või kolledži lõpetamine. Garner omalt poolt […]

Kui Henry lõpetab keskkooli ja läheb kolledžisse, hakkab Klumi vanim laps Lenny astuma oma ema jälgedes, alustades oma modellikarjääri.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See oli vaid aja küsimus, millal proovin ise modelliks saada,” ütles Leni 2020. aasta detsembris Vogue Saksamaale. “Esimene pakkumine tuli siis, kui olin vaid 12-13-aastane, brändilt, mida armastasin kanda: Brandy Melville . Anusin toona oma ema, aga polnud võimalust. Nüüd mõistan, et see oleks olnud liiga vara. “

Klum omalt poolt on uhke oma laste üle, hoolimata sellest, millisele karjääriteele nad otsustavad minna.

“Ma arvan, et see on suurepärane, et ta ei ürita olla mina,” ütles Klum 2022. aastal väljaandele Us. “Ta ei ürita olla keegi teine. Ta on näiteks modelli lühike ja talle kuulub see … Tal on sünnist saati kaamera suus olnud, seega näeb ta kaameras pigem oma sõpra kui vaenlast. Seega tunnen, et ta on väga leplik ja tal on alati parim aeg kaamera ees.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *