Heitke pilk Bethenny Frankeli luksuslikku Hamptonsi koju

Bethenny Frankel Taylor Hill / FilmMagic

Bethenny Frankel Ringreisil väljaspool oma Hamptoni kodu koos oma sotsiaalmeedia jälgijatega.

Laupäeval, 1. juunil TikToki kaudu jagatud videos viis Frankel (53) oma jälgijad ringkäigule oma Hamptonsi kodu territooriumile, kust avanevad vapustavad vaated ookeanile. New Yorgi tõelised koduperenaised näitasid oma istumisnurka oma magamistoa kõrval, kuhu ta pääseb läbi lükandklaasukse.

“Ma taaskasutan kõike, ma ei raiska,” ütleb Frankel videos. “Kogu see mööbel on vana mööbel, mille olen ümber kujundanud. Ma arvan, et nagu riided, peaksite ka vana mööbli ümber kujundama.”

Ta märgib, et peaaegu kogu tema “vana” terrassimööbel on ostetud sellistest kauplustest nagu Target või TJ Maxx.

@BethennyFrankel

Kasutage seda, mis teil on… #kasutage seda, mis teil on

♬ Originaalsõnad – Bethenny Frankel

“Ma ei saa tegelikult millestki lahti,” jätkas Frankel. “Ma ei raiska ja kasutan olemasoleva enne, kui hakkan uut ostma ja siis täiendama. Ma arvan, et inimesed ostavad liiga palju. Nagu need lauad, mis mul on aastaid laos olnud, ei teeninud mingit eesmärki. See diivan oli mu vanas majas; See vaip seisis kuskil garaažis. Ma ei saa lihtsalt otsa ega osta kõike. Ma kasutan kõike uuesti.”

New Yorgi tõelised koduperenaised

Seotud: Endised RHONY staarid: kus nad praegu on?

New Yorgi tõelised koduperenaised esilinastus 2008. aastal, kuid mitte iga koduperenaine ei läinud kaugele. RHONY 1. hooaja näitlejate hulka kuulusid Luann de Lesseps, Ramona Singer, Bethenny Frankel, Jill Zarin ja Alex McCord. Kelly Killoren Bensimon liitus näitlejatega 2. hooajal, Sonja Morganist sai sel ajal täiskohaga näitleja. […]

Eraldi videos TikToki vahendusel näitas Frankel oma 13-aastase tütre Brynni magamistuba Hamptonsis, millel on sarnaselt ema toale ka terrassile viiv lükanduks.

“Minu väikesel printsessil on fantastiline õueala,” ütleb Frankel klipis. Briani voodil on väike lahtikäiv tool ja kunst, mille ta riputab seinale.

@BethennyFrankel

Printsessikodu #rand #hamptons #emme #teen #homedecor #disain #emmejamina #kodu #armastus #kasuta seda,mis sul on #vikerkaarekoer

♬ Originaalsõnad – Bethenny Frankel

“See oli kaks väikest tuba, nii et ma tegin selle üheks toaks, et tal oleks korralik kapp,” jätkas Frankel. “Nipp seisneb selles, et suure voodi jaoks pole tõesti piisavalt ruumi, nii et pidime hankima väikesed lauad.” Bryni toas on ka mahukas garderoob.

Brynn pole veel Hamptonsis oma emaga liitunud, kuid Frankel kirjeldas hiljuti TikToki kaudu oma tütrega peetud lõbusat vestlust. “Brian astus just sisse ja küsis minult: “Mis on Nepo beebi?”,” ütles ta neljapäeval, 30. mail. “Mulle meeldib: “Mine too endale hull peegel.” (Frankel jagab Briani endist abikaasat Jason Hoppy.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Märtsis astus Frankel Instagrami, et plaksutada tagasi trollidele, kes kritiseerisid nii Brynni moetaju kui ka tõsielustaari vanemlikke oskusi.

“[My fans] Kui sa tuled ja räägid minu lapsest, siis tule ja räägi sinuga,” ütles Frankel 20. märtsil Instagram Reelsi vahendusel. Parem kõndige ja istuge maha, sest ma tulen teie majja ja viin su ise kaasa.”

Ta kiitis oma “peaaegu täiuslikku” tütart, öeldes: “Mul on lapse jaoks kõige ilusam, läbimõeldud, hoolivam, armastavam, vaimsem, tundlikum, kallim, armastavam, targem mees.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *