Helen Mirreni punase vaiba naha saladus on see 13-dollariline apteegitoode

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

hiljuti, Helen Mirren Vapustav lilla kleit, mis tõi Cannes’i filmifestivali punasel vaibal esile tema hõõguva ja noorusliku naha. Tema veatu jume saladus oli 13-dollarine primer, millega teised brändipartnerid teevad Eva Longoria Kas kanda ka häid uudiseid? Kuulsuste heakskiidetud toodete saamiseks ei pea te palkama isiklikku meigikunstnikku. Selle asemel saate Amazonist varuda, kui see on müügil.

Selle meigitoote nimeks Glosson on põhjust – selle sära, mis see teie nahale annab, on võrratu. See niisutab ja valgustab kogu teie jumet koheselt, et saada loomulik viimistlus. See annab nahale kerge ja läbipaistva sära, mis sobib ideaalselt kandmiseks meigivaba meigipäevadel või võite seda kasutada kruntvärvina enne muude toodete näole lisamist. Vedel valem on täis glütseriini ja sheavõid, mis niisutab nahka sügavuti ilma rasvase tundeta.

Helen Mirren Prantsusmaal. Andreas Rentz / Getty Images

Hankige L’Oreal Paris Makeup True Match Lumi Gloss 14 dollari eest (algselt 17 dollarit) amazonis! armu Kahjuks Hinnad kehtivad avaldamiskuupäeva 9. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Meigi pealekandmiseks tilgutage paar tilka peopesale ja kandke seejärel sarnaselt niisutava kreemiga. Võite kasutada oma lemmikmeigikäsna või pintslit, et anda sellele sile viimistlus. Viimistletud välimuse säilitamiseks kasutage tarduvat puudrit või pihustit, et see näeks värske välja kogu päeva. Ja kui soovite tõesti lisada seda sära, mida teeb Lumi Glosson, segage tootesse oma lemmikpronkseerivad tilgad, et saavutada ülim päikesesuudlus.

Seotud: See 5-dollarine peitekreem on purgis 12 tundi und

Täielik ööuni on mõnele meist vaid unenägu. Elu on nii kiire ja toimub nii palju, et võib olla raske patja lüüa ja pikalt tukkuda, et seda mõtestada. Kuid õige peitekreemiga saate hõlpsalt piisavalt magada ja ka teie ise […]

Sarnaselt kuulsustele armastavad enam kui 27 600 viietärniarvustajat L’Oréal Paris Makeup True Match Lumi Glotion. “Ma olen sellesse tootesse armunud ja see on minu parim ost,” ütleb üks ostja. “Mulle meeldib, kui kerge valem on ja see annab nahale peene sära, ilma et see oleks raske või kook.”

Teine nimetas seda kerget tooni “mängu muutjaks”. Nad lisasid: “Ma ei jäta kunagi arvustusi, aga kui toode on muidugi nii hea! Ma ei koonerda kunagi nahahoolduse ega meigiga, kuid ostsin selle meelega ja ei lähe kunagi tagasi! Alates selle kandmisest olen saanud palju komplimente minu nahatoon!”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hankige L’Oreal Paris Makeup True Match Lumi Gloss 14 dollari eest (algselt 17 dollarit) amazonis! armu Kahjuks Hinnad kehtivad avaldamiskuupäeva 9. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *